K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | HC Slovan – Sparta 1:6 (kon.) | Davos – Salzburg 2:1 (kon.)
Ukrajina – Vítkovice 4:2 (kon.) | Třinec – K. Vary 5:0 (kon.) | HS Riga – HC Slovan 3:1 (kon.)
Mountfield HK – Salzburg 0:5 (kon.) | Sparta – Vítkovice 5:3 (kon.) | Třinec – Davos 1:3 (kon.)
HS Riga – Ukrajina 6:5 (2:0 po s.n.)
Mountfield HK
0:5 (0:1, 0:0, 0:4)
EC Red Bull Salzburg
Pátek 05.08.2022, 16:00 • Werk Arena, Třinec • President Cup

59:40
    Ještě jedno vyloučení. Hradec bude mít dvojnásobnou přesilovku, protože Luca Kogler vyhodil puk mimo hrací plochu, což je posouzeno jako zdržování hry.

59:32
    Ivan Zelenov poslal k ledu za pomocí hokejky protihráče a závěr zápasu stráví na trestné lavici za hákování.

55:16
    Faul loktem a opět se vylučuje. Hradecký tým oslabil Filip Samek, který v krátké době podruhé fauloval.

51:24
    Samek podrazil Schellangera a rozhodčí nařídili trestné střílení.

51:03
    Jen co přesilovka Salzburgu skončila, přišel faul Becka, který seknul jednoho z hradeckých hráčů, a přesilovku si zahraje Hradec.

48:59
    Salzburg si zahraje přesilovou hru. Za zásah do oblasti hlavy a krku byl vyloučen Jakub Jón. Výše trestu: dvě minuty.

46:05
    Jedlička po odpískání sundal na led Gessona a čeká ho trest. Dvě minuzy za nedovolené bránění.

41:22
    Hradec si zahraje přesilovku. Na dvě minuty za držení byl vyloučen Julian Beck.

37:17
    Hradec bude mít v závěru druhé třetiny výhodu další přesilové hry. Za krosček byl vyloučen na dvě minuty Rio Kaiser.

31:59
    Poprvé se bude vylučovat na straně Salzburgu. Konstantin Hummer zahákoval protihráče a následuje dvouminutový trest.

26:16
    Bude se vylučovat a znovu na straně Hradce. Dvouminutový trest si odpyká Marek Mráz za nedovolené bránění.

18:15
    Salzburg bude mít šanci na zvýšení náskoku. Jaroslav Bolehovský krosčekoval před vlastní brankou protihráče a musí strávit dvě minuty na trestné lavici.

06:58
    Salzburg si zahraje další přesilovku. Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen Ondřej Páleník.

00:33
    Neuplynula ani minuta a máme tady první vyloučení. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen Dominik Pavlík.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 18. Kogler (Gesson, Riepl), 47. V. Zelenov (Kaiser), 48. Kogler, 52. V. Zelenov (TS), 54. Heimel (Gesson, Kaiser)

Mountfield HK: Petřík (Meišner) – Burda, Samek, Mráz, Černý, Janeček, Forejtek, J. Aschenbrenner – Bolehovský, Jón, Pavlík, Vítek, Voděracký, V. Aschenbrenner, Daníček, Hendrych, Jedlička, Bednář, Páleník, Frolík.
    Trenér: Pánek.

EC Red Bull Salzburg: Windhofer (Haim) – Beck, Kaiser, Baumann, Schellander, Gruber, Wieselthaler – Hutzinger, Hummer, Krening, Riepl, Kogler, Heimel, Haiböck, Gesson, Strainovic, I. Zelenov, V. Zelenov, Wotschinski.
    Trenér: Byström.