Pardubice – Sparta 5:2 (kon.) | Olomouc – Liberec 6:1 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:4 (kon.)
Liberec – Pardubice 1:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 2:3 (1:3 po s.n.)
HC Sparta Praha
2:4 (0:2, 1:2, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 06.08.2022, 13:00 • enteria arena, Pardubice • Turnaj O pohár primátora (junioři)

Konec zápasu. (14:34:30)

44:38
    Hraje se v obranné třetině Sparty. Ta už to nemůže stihnout!

44:05
    Sparta stále nemá šanci na odvolání brankáře a čas se jí povážlivě krátí.

43:27
    Vítkovičtí vyhráli vhazování, Sparta tak nemůže odvolat brankáře.

Vymyslí sparťanští trenéři správnou taktiku na poslední minutu a půl? To se brzy dozvíme.

43:22
    Oddechový čas pro tým HC Sparta Praha.

42:18
    Stále jsou v útoku Vítkovičtí, kteří si utkání opravdu zkušeně hlídají i necelé tři minuty před koncem.

40:28
    Lieman ukryl střelu z velkého úhlu ve své výstroji. Vítkovice nepouští Spartu do žádných šancí, naopak jsou to Vítkovičtí, kteří hrozí.

38:20
    Nyní je to Sparta, která je na puku, ale opět pouze ve své obranné třetině.

36:13
    Vítkovice výborně kontrolují hru a jsou na puku bezpečně daleko od Bartošáka.

34:30
    A další šance Sparty. Tentokrát nájezd nezakončil pražský útočník ideálně.

33:19
    Sparta právě vstřelila branku! Tak tohle byl vikejř jako... doplňte si sami. ALLAKSANDR VISHNEUSKLY si najel mezi dva obránce, zamíchal kotouč a pak ho umístil jako zkušený mazák přesně tam, kam brankář nemá šanci dosáhnout. Bez asistence.

32:11
    Už se ale opět hraje před brankou Sparty.

31:22
    Zakázané uvolnění Vítkovic.

30:01

30:00

27:49
    Vítkovice právě vstřelily branku! MATĚJ PRČÍK opět od modré čáry využívá přesilovku Vítkovic. Sparta bude mít opravdu těžkou práci, pokud chce se zápasem něco udělat. Vítkovické přesilovky jsou smrtící. Asistence: Jakub Ślusarczyk, Alex Kotásek.

27:23
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
    Senčák – 2 min., vysoká hůl.

26:00
    Vítkovický útočník sprškou sněhu zasypal Liemana. To se samozřejmě nelíbilo sparťanským bekům a jali se to vítkovickému hráči vysvětlit.

Tomáš Jirsa

Branky a nahrávky: 23. David, 34. Vishneuskly – 1. Verhovský, 15. Macias (Chlán, Prčík), 19. Smolka (Bystroň, Macias), 28. Prčík (Kotásek, Ślusarczyk)

HC Sparta Praha: Lieman – Bartoň, Červenka, David, Horáček, Šeba, Tůma, Zamazal, Bareš, Höll, Hrabík, Křišťan, Mácha, Novák, Odehnal, Přibyl, Senčák, Stepanchuk, Zamazal, Žmola, Vishneuskly.
    Trenér: Slavíček

HC Vítkovice Ridera: Irgl – Smolka, Bystroň, Prčík, Puchala, Kosina, Chaloupka – Kalandra, Krejsa, Kotásek, Pavelec, Vehovský, Kubík, Macias, Ślusarczyk, Štiak, Chlán, Činčala.
    Trenér: Trnka

Rozhodčí: Kiss – Pošvář, Mikula