Davos – K. Vary 2:5 (kon.) | Ukrajina – HC Slovan 2:3 (kon.) | Třinec – Salzburg 2:3 (0:1 po s.n.)
HS Riga – Vítkovice 2:3 (0:1 po s.n.) | Davos – Mountfield HK 1:8 (kon.) | Ukrajina – Sparta 8:3 (kon.)
K. Vary – Salzburg 4:3 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 1:6 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 1:0 (kon.)
HS Riga – Sparta 9:3 (kon.)
HC Davos
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 06.08.2022, 08:00President Cup

58:08
    Karlovarští měli sérii šancí v přesilové hře, ale Zahejský nedokázal dorazit puk z levého kruhu do odkryté branky.

57:36
    Körbler ujel po levé straně na branku Karlových Varů, rozhodl se pro střelu, ale gólmana Psohlavce nepřekonal!

57:03
    Dlouho se nehrálo v plném počtu. Za napadení je vyloučen na dvě minuty hráč Davosu Simon Müller, který po ztrátě puku v útočném pásmu napadl soupeře.

54:23
    Západočeši jdou znovu do čtyř. Za karlovarskou brankou fauloval Kryštof Dyk a byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

53:38
    Po závaru před karlovarskou brankou se bude vylučovat na obou stranách. Matti Schmid a Viktor Wardas byli vyloučeni za hrubost.
    52:19 MIKEŠ - 2:5

52:19
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Smolný gól pro Davos. Dunst upadl v rohu hřiště, puku se zmocnil Čihař, přihrál před branku MATĚJI MIKEŠOVI, který střelou pod horní tyčku zvýšil náskok Západočechů na 5:2. Asistence: Vojtěch Čihař.

51:53
    Märki se rozjel po pravém křídle a ve středním pásmu byl podražen Zemanem. Davos bude hrát přesilovou hru.

48:37
    Velká šance Davosu, Parrée se snažil usměrnit přihrávku před branku a povedlo se mu to tak, že puk se dostal za záda gólmana Psohlavce a odrazil se od tyče zpět do hry.
    47:49 ZAHEJSKÝ - 2:4

47:49
    Energie poprvé v utkání vede o dva góly! Pastor zavezl puk po pravém křídle k brance, zpětnou přihrávkou našel v dobré pozici VÍTA ZAHEJSKÉHO, který bleskovou střelou uklidil puk do branky! Asistence: Viktor Wardas.

39:16
    Po závaru před karlovarskou brankou rozhodčí budou vylučovat na straně českého týmu. Dvě minuty inkasoval Kryštof Dyk za sevření puku.
    36:02 ZAHEJSKÝ - 2:3

36:02
    Energie vstřelila první gól při hře v plném počtu! Zeman vybojoval puk u mantinelu za brankou, poslal přihrávku před brankoviště, kam si najel VÍT ZAHEJSKÝ a střelou z první překonal brankáře Rucha! Asistence: Matěj Zeman.

33:03
    Energie dlouho přesilovku nehrála. Dvě minuty za hákování dostal Ondřej Postl, který sekl unikajícího soupeře.

32:50
    Energie si zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty za sekání byl vyloučen Vincent Parrée.
    31:02 HUNTZIKER - 2:2

31:02
    Davos právě vstřelil branku!
    Energie se dlouho z vedení neradovala. Grünenfelder ujel na karlovarskou branku, první střela se odrazila od tyče k brankáři Psohlavcovi, volného kotouče si všiml dojíždějící NAEL HUNTZIKER, který následně zametl puk do branky – 2:2!

29:58
    V týmu Davosu došlo ke změně brankářů. Jan Ruch nahradil Laurina Soléra.
    26:59 ZEMAN - 1:2

26:59
    Zahejského střela z vrcholu levého kruhu ještě neprošla, ale o pár sekund později vystřelil z dvou metrů za pravým kruhem Holejšovský, Solér puk vyrazil jen před sebe, kde byl připravený MATĚJ ZEMAN a rychlou dorážkou po ledě vrátil Varům vedení! Asistence: Petr Holejšovský, Kryštof Dyk – 1:2.

25:35
    Pár sekund po skončení karlovarského oslabení se bude znovu vylučovat. Na trestnou lavici putoval Lars Steiner za držení.

23:29
    Karlovy Vary jdou do čtyř. Na dvě minuty za sekání je vyloučen karlovarský Matěj Zeman.
    16:57 BAUMANN - 1:1

16:57
    Ve WERK Aréně máme vyrovnáno! Srážka na modré čáře pustila do úniku dvojici ELIA BAUMANN – Körbler. Prvně jmenovaný se odhodlal pro střelu a ranou do levého horního růžku srovnal na 1:1. Asistence: Jan Märki.
    08:53 ZEMAN - 0:1

08:53
    Energie předvedla krásnou kombinaci po ose Dyk – Wardas a zakončující MATĚJ ZEMAN, který z úhlu trefil odkrytou branku! Gólman Solér neměl šanci. Asistence: Viktor Wardas, Kryštof Dyk – 0:1.

08:11
    Karlovarští budou mít dvojnásobnou přesilovku. Za podrážení byl vyloučen Sam Keppel.

07:38
    První přesilovku si zahrají hráči Energie. Dvouminutový trest za hákování obdržel Darius Minder.

02:15
    Velká šance Davosu, nahození Mindera od modré čáry tečoval před brankářem Energie Parrée, ale puk zamířil těsně vedle levé tyče.

00:54
    Netrvalo dlouho a máme první přesilovku. Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen Matyáš Malý.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 17. Baumann (Märki), 32. Huntziker – 9. Zeman (Wardas, Dyk), 27. Zeman (Holejšovský, Dyk), 37. Zahejský (Zeman), 48. Zahejský (Wardas), 53. Mikeš (Čihař)

HC Davos: Solér (30. Ruch) – Fitzgerald, Janggen, Minder, Müller, Keppel, H. Aebli, Van der Kaaij, Dunst, Grünenfelder – N. Aebli, Barandun, Baumann, Hunziker, Körbler, Märki, Schena, Schmid, Soder, Steiner, Weyová, Parrée.
    Trenér: Volek.

HC Energie Karlovy Vary: Psohlavec (Oršulák) – Cipko, Malý, O. Postl, D. Postl, Hynek, Pelikán, Dyk, Holejšovský – Bálek, Pastor, D. Šilhan, Zahejský, Zeman, Váňa, Šuma, Mikeš, Čihař, Poizl, Š. Šilhan, Wardas.
    Trenér: Andrys.