Davos – K. Vary 2:5 (kon.) | Ukrajina – HC Slovan 2:3 (kon.) | Třinec – Salzburg 2:3 (0:1 po s.n.)
HS Riga – Vítkovice 2:3 (0:1 po s.n.) | Davos – Mountfield HK 1:8 (kon.) | Ukrajina – Sparta 8:3 (kon.)
K. Vary – Salzburg 4:3 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 1:6 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 1:0 (kon.)
HS Riga – Sparta 9:3 (kon.)
HC Davos
1:8 (0:2, 1:4, 0:2)
Mountfield HK
Sobota 06.08.2022, 13:30 • Werk Arena, Třinec • President Cup

58:04
    Pěstní souboj v rohu hřiště mezi hradeckým Jakubem Aschenbrennerem a davoským Schmidem. Davoský hráč se brání, že on se nebil, ale ven jdou oba.

47:39
    Po šarvátce u hradecké branky se hromadně vylučovalo. Na trestnou lavici zamířili hradecký Mráz za hrubost a davoští Simon za držení a Märki za sekání, hraje se čtyři na čtyři.

46:41
    Přesilovku si zahraje Davos. Na trestnou lavici putoval Matěj Voděracký, který si odsedí dvě minuty za hákování.

46:11
    Hradec Králové čeká přesilovka. Na dvě minuty za nedovolené bránění byl vyloučen Simon Müller.

39:09
    Hradec měl při přesilové hře čtyři na tři signalizovanou výhodu, která se nyní promění v dvojnásobnou přesilovou hru. Na dvě minuty za vysokou hůl byl vyloučen Simon Müller.

38:06
    Hradec si vyzkouší přesilovku čtyři na tři. Na dvě minuty za podrážení byl vyloučen Gianni Janggen.

36:52
    Po odpískání došlo před brankou Davosu k šarvátce, kterou odnesli dvouminutovými tresty za hrubost hradecký Filip Frolík a davoský Darius Minder. Oba týmy budou hrát dvě minuty ve čtyřech.

30:07
    Hradec si zahraje přesilovku, poté co Steiner fauloval v obranném pásmu soupeře. Vyloučen je za podrážení.

24:12
    Daníček se dral pravou stranou k bližší tyči, ale byl podražen Müllerem. Východočeši budou mít výhodu přesilové hry.

06:11
    Signalizované vyloučení, nahození Burdy od modré čáry zneškodnil gólman Davosu. Na trestnou lavici putuje Noah Grünenfelder za podrážení.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 23. Parrée – 14. Pavlík (Hendrych), 17. Jón (Pavlík, Hendrych), 26. Jón (Pavlík), 32. Daníček (J. Aschenbrenner), 34. Frolík (Voděracký), 36. Vítek (Daníček), 47. Hendrych (Černý), 57. Janeček

HC Davos: Steinmann (32. Soler) – Fitzgerald, Janggen, Minder, Müller, Keppel, H. Aebli, Van der Kaaij, Dunst, Grünenfelder – N. Aebli, Barandun, Baumann, Hunziker, Körbler, Märki, Schena, Schmid, Soder, Steiner, Weyová, Parrée.
    Trenér: Volek.

Mountfield HK: Meišner (41. Petřík) – Burda, Samek, Mráz, Černý, Janeček, Forejtek, J. Aschenbrenner – Bolehovský, Jón, Pavlík, Vítek, Voděracký, V. Aschenbrenner, Daníček, Hendrych, Jedlička, Bednář, Páleník, Frolík.
    Trenér: Pánek.