Prostějov – Třebíč 4:2 (kon.) | Košice – Vlci Žilina 5:2 (kon.) | Kolín – Pardubice B 5:4 (po pr.)
Chomutov – Cheb 6:0 (kon.) | Plzeň – Litvínov 0:0 (zruš.) | Slavia – Litoměřice 4:2 (kon.)
Zlín – Trenčín 3:2 (1:0 po s.n.) | Přerov – Vsetín 3:2 (po pr.) | Sosnowiec – Havířov 3:4 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 7:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Jablonec n/N – Ústí n/L 1:4 (kon.)
Vel. Meziříčí – Vyškov 2:5 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 6:5 (2:1 po s.n.) | K. Vary – Liberec 0:2 (kon.)
MOSTEČTÍ LVI – Letňany 3:3 (kon.) | Poprad – Kladno 4:6 (kon.) | Poprad – Kladno 4:6 (kon.)
Skalica – Trnava 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Olomouc 1:3 (1:0 po s.n.) | Šumperk – Jastrzębie 1:0 (kon.)
Příbram – Francie 8:2 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
HC Stadion Cheb
Čtvrtek 18.08.2022, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Přípravné zápasy
Partner:
   
  Přípravné utkání mezi Piráty a Chebem končí jasně ve prospěch domácích, v jejichž dresu se blýskli Roman Chlouba hattrickem a Richard Běhula, jenž vychytal čisté konto. Na konečných 6:0 uzavřel v poslední minutě Jakub Chrpa.

  Duel v ROCKNER ARÉNĚ sledovalo 1106 diváků, kteří v čele s kotlem ocenili speciálním vyvoláním Viktora Hübla, Romana Chloubu a obzvlášť Richarda Běhulu. (19:45:24)
   
  Konec zápasu.
   
  59:23
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak tu máme ještě jeden zásah domácích. V signalizované výhodě Mála z rohu procpal puk na JAKUBA CHRPU, který i s trochou štěstí dostal puk nad ležícím Kašparem do branky. Kotouč pomalu letící do klece ještě kontroloval u tyčky opět Mála. Asistence: František Mála a Roman Chlouba.
   
  58:41
  Teď měli oba týmy dobré šance. Na jedné straně si Chlouba obhodil obránce a snažil se dorážet s Ferbasem, což se jim však nepovedlo. Na druhé straně opět zakročil Běhula, který má dneska povedený večer.
   
  57:53
  Hosté jsou v plném počtu.
   
  57:41
  V závěru přesilovky Havlovu ránu chtěl tečovat Zajíček, ale puk netrefil, takže Kašpar se svým zákrokem uspěl a přerušil hru.
   
  56:51
  Parshakov jel v tandemu s Konáškem, ale raději si nechal kotouč pro sebe, takže prováhal ideální moment pro přihrávku. Kotouč už měl tak dlouho, že všichni Piráti dojeli a uhájili svou branku bez větších problémů.
   
  56:11
  Pirátům nevyšla přesilovková kombinace, takže se musel mít na pozoru i Běhula, jehož prověřil Rozhon. Hra bez přerušení pokračuje.
   
  55:53
  Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
  Šik – 2 min., držení.
   
  V ROCKNET ARÉNĚ je 1106 diváků.
   
  55:17
  Útoční výpad hostů zastavil Běhula, jenž raději podržel kotouč.
   
  54:57
  Puk je za Běhulou, ale gól neplatí. Vašíček už se radoval, měl ruce nahoře, jenomže sudí branku neznal, protože jí bylo dosaženo runou.
   
  53:53
  Znovu se zopakoval obvyklý obraz hry. Piráti vyklidili pásmo, vystřídali a nechali Cheb rozehrát. Hosté se však nedostali kontrolovaně ani přes červenou, takže budou útočit opět Chomutovští.
   
  53:08
  Váchal třikrát vystřelil a pokaždé trefil hráče před sebou, takže k ohrožení branky se nedostal. Naštěstí pro domácí, pokaždé si kotouč zase sám sebral anebo ho získali spoluhráči.
   
  52:26
  S návratem vyloučeného Cheb vyhodil přes všechny čáry, takže se bránící čtveřice i se Stejskalem musí vrátit na led. Vhazuje se po levici Kašpara.
   
  52:11
  Piráti vyhráli vhazování, které se bude po ráně Havla rychle opakovat. Vousatý bek zamířil pouze do středu branky.
   
  51:49
  Cheb se osvobodil, ale Piráti už jsou zpět v pásmu, kde mohou pokračovat v okupování chebského obranného pásma. Hosté však brání oslabení dobře.
   
  51:02
  Opět to zkoušel Hübl, ale tentokrát z podobné pozice minul branku. Kotouč plácnul o zadní mantinel a zůstal ve hře pro domácí. Kombinace v pěti proti čtyřem pokračuje.
   
  50:44
  Piráti rozestavili přesilovkový vzorec, na konci kterého byl Hübl se svým pokusem z vrcholu pravého kruhu. Kašpar měl před sebou prostor a puk dobře viděl, takže ho podržel na břiše a přerušil hru.

  Kateřina Kundertová

  Branky a nahrávky: 2. Chlouba (Havel, Petrásek), 8. Chlouba (Chrpa), 12. Mežnar, 26. Hübl (Lukeš, Charousek), 42. Chlouba (Chrpa, Váchal), 60. Chrpa (Mála, Chlouba)


  Piráti Chomutov: Běhula (Sluka) – Charousek, Váchal "C", Havel, Petrásek, Žižka, Pavlát, Ferbas – Lukeš, Hübl, Zajíček – Chrpa, Josef Rindoš, Chlouba – Koblížek, Mežnar, Mála.
  Trenér: Kamil Koláček

  HC Stadion Cheb: Kašpar (Rovda) – Strýček "C", Kořán, Pohanka, Leština "A", Stejskal "A", Šikut, Vápeník, Šik – Kirillov, Rozhon, Vašíček, Konášek, Bubanec, Parshakov, Votoupal, Krutina, Šťastný, Trapl, Keprt, Dinga.
  Trenér: Petr Nekvinda

  Rozhodčí: Petružálek – Herles, Pěkný

  Diváci: 1106