Sokolov – VER Selb 5:1 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Nitra – Poruba 2011 3:1 (kon.)
Pionniers – Vítkovice 2:10 (kon.)
Pionniers de Chamonix
2:10 (1:4, 1:3, 0:3)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 19.08.2022, 18:30Přípravné zápasy

Přípravný zápas s francouzským týmem Pionniers de Chamonix vyhrály Vítkovice v jednoznačném poměru. Soupeřovi dokázaly nastřílet čtyři branky již během první třetiny. Další dvě třetiny přidaly shodně tři góly. Přitom samy obdržely pouze dva. (20:38:25)

50:26
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je TOBIAS LINDBERG. Asistence: Patrik Koch.

49:51
    Autorem branky je MAREK KALUS. Asistence: Dominik Lakatoš a Peter Krieger.

40:47
    Autorem branky je PETR FRIDRICH. Asistence: Jan Bernovský a Lukáš Kovář.

40:01

40:00

35:59
    Pionniers právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MATT TUGNUTT. Asistence: Joonas Alanne a Christian Silfver.

32:54
    Autorem branky je DOMINIK LAKATOŠ. Asistence: Peter Krieger.

27:28
    Autorem branky je TOBIAS LINDBERG. Asistence: D. Krenželok a Vojtěch Lednický.

23:05
    Autorem branky je JOSEF KREJSA. Asistence: Vojtěch Lednický a Mário Grman.

20:01

20:00

18:55
    Autorem branky je RASTISLAV DEJ. Asistence: Daniel Krenželok a Tobias Lindberg.

17:18
    Autorem branky je RASTISLAV DEJ. Asistence: Tobias Lindberg a Marek Kalus.

03:31
    Autorem branky je DOMINIK LAKATOŠ. Asistence: Petr Gewiese.

01:38
    Autorem branky je JOONAS ALANNE. Asistence: Jakub Černý.

00:56
    Autorem branky je ROSTISLAV MAROSZ.

00:01

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 2. Alanne (Černý), 36. Tugnutt (Alanne, Silfver) – 1. Marosz, 4. Lakatoš (Gewiese), 18. Dej (Lindberg, Kalus), 19. Dej (D. Krenželok, Lindberg), 24. Krejsa (Lednický, Grman), 28. Lindberg (D. Krenželok, Lednický), 33. Lakatoš (Krieger), 41. Fridrich (Bernovský, Kovář), 50. Kalus (Lakatoš, Krieger), 51. Lindberg (Koch)

Pionniers de Chamonix: Sabol (29. Richard) – Moller, Convert, Zotov, Durand, Coffy, Silfver – Masson, Poikola, Černý – Delemps, Henin, Kara – Tugnutt, Ville, Alanne – Chapuis, Nikiforov, Terrier
    HC Vítkovice Ridera: Stezka (Klimeš) – D. Krenželok, Grman, Koch, Kovář, Gewiese, Raskob, Stehlík – L. Krenželok, Krieger, Lakatoš – Fridrich, Marosz, Berkovský – Dej, Lindberg, Kalus – Lednický, Chlán, Krejsa – Půček