Ostrava – Teplice 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 1:3 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:2 (1:1)
FK Teplice
Sobota 20.08.2022, 16:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • FORTUNA:LIGA • 4. kolo

Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou. (18:00:35)

Je dobojováno. Baník si jako první vytvořil v utkání šance, ale v 19. minutě se radovali z vedení hosté. To se po rohovém kopu trefil Jan Knapík. Ostrava odpověděla v 37. minutě, kdy se po pěkné souhře prosadil Nemanja Kuzmanović. Stejný hráč mohl krátce na to otočit skóre, ale ztroskotal na Muchovi.

Ve druhé půli se Baník snažil překlopit misky vah na svou stranu, ale Kuzmanović několik svých šancí neproměnil. Na druhé straně se neprosadil ani Knapík, ale hosté se přeci jen dočkali v 80. minutě. To se trefil po krásné souhře Abdallah Gningue, který rozhodl od výhře Teplice v poměru 2:1.

90+5

90+5
    Střídání v týmu FK Teplice:
    ze hřiště odchází Abdallah Gningue, přichází Roman Čerepkai.

90+4
    Za protesty vidí ještě žlutou kartu Vít Baránek, trenér brankářů.

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava (Martin Chlumecký).

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava (Eldar Šehić).
    90+4. Upřel sudí Baníku roh? Frydrychova střela byla (asi) tečována, místo toho tři ŽK pro Baníkovce

90+4
    Frydrychova rána z hranice vápna byla viditelně tečovaná hostujícím brankářem, ale sudí k překvapení všech ukázal na odkop od brány, což spustilo vlnu nevole, kterou řeší pomocí žlutých karet.

90+3
    Šehić nyní přebíral přihrávku v ofsajdovém postavení a Baník tak nemůže pokračovat v zajímavé akci.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    ze hřiště odchází Ladislav Kodad, přichází Filip Žák.

90
    V poslední minutě se k ráně z hranice šestnáctky dostal jeden z hostů, avšak jeho pokus byl sražen na roh.