Tottenham – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Aston Villa 3:1 (kon.) | Everton – Nottingham 1:1 (kon.)
Fulham – Brentford 3:2 (kon.) | Leicester – Southampton 1:2 (kon.) | Bournemouth – Arsenal 0:3 (kon.)
Everton FC
1:1 (0:0)
Nottingham Forest
Sobota 20.08.2022, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 3. kolo

Brennan Johnson poslal v 81. minutě hostující celek do vedení. Nottingham náskok neudržel dlouho, protože v 88. minutě vyrovnal po krásné akci od brankáře Pickforda Demarai Gray. Utkání končí plichtou 1:1. (17:55:43)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 6:9.

90+4

90+4
    Probíhá poslední nastavená minuta, nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy.

90+3
    Dean Henderson zachránil svůj tým od inkasované branky, špatná hostující rozehrávka, a tak to musel gólman hasit.

90+2
    Fanoušci ženou domácí vpřed, cítí ještě šanci na obrat skóre. Alex Iwobi to vzal na sebe, jeho rána o malý kousek míří nad.

90+1
    Rohový kop pro domácí celek. Demarai Gray centroval od praporku před branku, ale Dean Henderson získal míč po výskoku.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Ryan Yates mohl vstřelit rozhodující branku zápasu, ale jeho zakončení z hranice vápna nebylo přesné.

88
    Everton právě vstřelil branku!
    Nádherná akce domácích, stadion se třese v základech, je vyrovnáno. Gólman Jordan Pickford skvěle vykopl míč na nabíhajícího spoluhráče. DEMARAI GRAY balon zpracoval a s přehledem překonal brankáře. Asistence: Jordan Pickford.

87
    Dean Henderson získal míč po nepřesné akci soupeřů. V poklidu uklidnil hru a bude rozehrávat od své branky.

85
    Obrovské šance měli nyní domácí na pořádné zakončení, ale dva pokusy byly zblokované, a pak si hráči dávali přednost.

85
    Demarai Gray poslal centrem míč před branku, ale hostující obrana si v pohodě dokázala poradit.

85
    Domácí fotbalisté už mnoho času nemají na to, aby s výsledkem zkusili něco udělat.

84
    Střídání v týmu Nottingham Forest FC:
    ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Cheikhou Kouyaté.

83
    Hostující fanoušci jsou velmi spokojení, domácí naopak smutní. Everton doplatil na to, že nedokázal proměnit své šance.

81
    Nottingham právě vstřelil branku!
    Domácí brankář si s první střelou dokázal poradit. Balon vyrazil před sebe, kde byl zcela volný BRENNAN JOHNSON. Jeho zakončení ke vzdálenější tyči bylo přesné a hosté vedou.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, navzdory šancím stále platí bezbrankový stav.

78
    Anthony Gordon se dostal do výborné střelecké pozice, ale ani tentokrát se skóre nepřepisuje. Brankář Dean Henderson vytáhl dobrý zákrok.