Turín – Lazio 0:0 (kon.) | Udinese – Salernitana 0:0 (kon.) | Inter – Spezia 3:0 (kon.)
Sassuolo – Lecce 1:0 (kon.)
US Sassuolo Calcio
1:0 (1:0)
US Lecce
Sobota 20.08.2022, 20:45 • Stadio Città del Tricolore, Reggio Emilia • Italská Serie A • 2. kolo

Druhý poločas nepřinesl žádnou šanci a dokonce ani přímou střelu. Mizerný fotbal splnil účel z pohledu domácích, kteří díky krásnému voleji Berardiho ze závěru první půle berou první tři body do tabulky, naopak zcela bezzubý vítěz Serie B prohrává i třetí soutěžní zápas nové sezóny. Český záložník Daniel Samek dnes nebyl v nominaci na zápas. (22:41:30)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 14:12.

90+6

90+6
    Baschirottův nákop do vápna vyhlavičkoval Ferrari. Druhý a hodně marný pokus Gendreye směřuje přímo do rukavic zkušeného Consigliho.

90+6
    Taktické střídání Sassuola již po vypršení avizovaného nastavení:
    ze hřiště odchází Giorgos Kyriakopoulos, přichází Kaan Ayhan.

90+5
    Žlutá karta pro Sassuolo Calcio. Jeremy Toljan uprostřed hřiště podrazil unikajícího Helgasona.

90+5
    Naopak zelenočerní běželi do přečíslení, po Berardiho přihrávce si však nechal vzít míč Kyriakopoulos.

90+4
    Domácím se daří kouskovat hru, nováček se nemůže vůbec dostat ani náznakem k nějakému náporu.

90+2
    Defrel uháněl za dlouhým nákopem, u míče byl však později než brankář Falcone a fauloval.

90+1
    Kyriakopouls neobměkčil sepjatýma rukama hlavního rozhodčího, který píská jeho faul na Bandu.

90
    Andrea Colombo nastavuje pět minut.

90
    Střídání v týmu US Lecce:
    ze hřiště odchází Gabriel Strefezza, přichází Marcin Listkowski.

89
    Bandův centr od pravé postranní čáry odhlavičkoval Erlić do zámezí.

88
    Banda si nepohlídal ofsajdovou čáru a nechal se chytit do pasti.

86
    První střelecký pokus Sassuola po změně stran vyslal z 25 metrů Domenico Berardi levačkou nad břevno.

84
    Druhý poločas nemůže uspokojit ani velmi nenáročného fanouška. Kotel Sassuola ovšem dál povzbuzuje zelenočerné i při nepovedených akcích, kterých je drtivá většina. Berardi teď zaběhl s míčem na kopačce do zámezí.

82
    Berardi ztratil v souboji o míč kopačku, jenže domácí po rozehrávce z vlastní poloviny odevzdali balon soupeři.