Zlín – Jablonec 2:2 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Olomouc – Slovácko 1:2 (kon.)
Slavia – Pardubice 7:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 21.08.2022, 16:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 4. kolo

Máme za sebou utkání 4. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém jsme viděli dvě branky. Domácí Slovan se nakonec rozešel s Budějovicemi nerozhodným výsledkem 1:1. V prvním poločase poslal do vedení domácí van Buren a do kabin se odcházelo za stavu 1:0. Ve druhé půli měl Liberec více šancí, ale nedokázal je využít a přišlo potrestání. Minutu před koncem se trefil Havel a upravil na konečných 1:1. (18:00:45)

To je z dnešního onlajnu vše, přeji Vám příjemný zbytek večera.

90+3

90+2
    Slovan se snaží ještě strhnout vedení na svou stranu, nicméně Budějovice dobře brání.

90+1
    Žlutá karta pro tým FC Slovan Liberec (Kamso Mara).

90
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Lukáš Čmelík, přichází Patrik Čavoš.
    89. Lukáš HAVEL - 1:1

89
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ HAVEL. Vidíme vyrovnávající branku utkání, která připomíná první gól Liberce. Vliegen nedokázal udržet střelu z dálky a LUKÁŠ HAVEL využil celé situace, když před libereckým gólmanem zakončil do prázdné brány.

88
    Gebre Selassie dokázal odvrátit centr do vápna a založil akci pro Rondiće, který prošel půl hřiště a dokázal i vystřelit. Šípoš jeho pokus kryl.

86
    Mara se teď trochu netakticky rozhodl vystřelit, když měl před sebou dva hráče na kombinaci, ovšem jeho pokus z dálky neletěl vůbec špatně.

85
    Hellebrand napřáhl ke střele z dálky a s jeho jedovatou střelou měl brankář Liberce problémy, přesto dokázal vyrazit na roh.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
    ze hřiště odchází Mick Van Buren, přichází Michael Rabušic.

84
    ze hřiště odchází Maxym Talovierov, přichází Marios Purzitidis.

83
    Talovierov nyní zůstává ležet na hřišti a žádá si ošetření.

82
    Matoušek postupoval po narážce s Rondićem rychle na bránu, ale v závěru situaci nezvládl a přišel o balón.

81
    Frýdek se snažil najít při přečíslení rychlou přihrávkou Rondiće, tomu chybělo pár centimetrů, aby se dostal k zakončení před brankářem.

80
    Liberec znovu zahrozil. Tentokrát Rondić dohrával souboj a Šípoš měl co dělat, aby udržel míč.

78
    Po faulu Frýdka rozehrával volný přímý kop Hora. Balón dolétl až k Talovierovi a od něho se odrazil na dobře postaveného Vliegena. Tohle byla asi největší šance Budějovic v druhém poločase.