Larnaka – Dnipro-1 3:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Ludogorec 3:3 (po pr.) | Silkeborg – Helsinki 1:1 (kon.)
Omonia Nikósie – Gent 2:0 (kon.) | Fenerbahce – Austria 4:1 (kon.) | Sivasspor – Malmö 0:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Pjunik 0:0 (3:2 po pen.) | Hearts – Curych 0:1 (kon.) | Shamrock – Ferencváros 1:0 (kon.)
Olympiakos – Apollon Limassol 1:1 (3:1 po pen.)
Fenerbahce Istanbul
4:1 (2:1)
FK Austria Vídeň
Čtvrtek 25.08.2022, 19:00Evropská liga (předkola) • Play-off

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:9. Fauly: 6:12. (21:58:00)

90+4

85
    Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul:
    ze hřiště odchází Rossi, přichází Mor.

82
    Žlutá karta pro tým FK Austria Vídeň (Kreiker).

80
    ze hřiště odchází Dursun, přichází Valencia.
    ze hřiště odchází Peres, přichází Szalai.

80
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň:
    ze hřiště odchází Handl, přichází Kreiker.

79
    Fenerbahce právě vstřelilo branku! Kanonáda domácích pokračuje! Čtvrtý zásah tureckého celku obstaral HAKAN YANDAS!
    70. Irfan Can KAHVECI - 3:1

70
    Fenerbahce právě vstřelilo branku! Turecký celek si užívá také odvetu. Dvacet minut před koncem utkání se prosadil IRFAN CAN KAHVECI!

65
    ze hřiště odchází Gruber, přichází Djuricin.
    ze hřiště odchází Fitz, přichází Vučić.

46
    ze hřiště odchází Martins, přichází Keles.
    ze hřiště odchází Braunoder, přichází Holland.

46

45+2

45+1
    Austria právě vstřelila branku! Austria nakonec ještě před pauzou dokázala snížit. O zdramatizování utkání se postaral MARVIN MARTINS!
    45. Irfan Can KAHVECI - 2:0

45
    Fenerbahce právě vstřelilo branku! Turecký celek v závěru prvního poločasu udeřil i podruhé! O druhou branku Fenerbahce se postaral IRFAN CAN KAHVECI!

30
    Žlutá karta pro tým FK Austria Vídeň (Martins).
    12. Ismail YUKSEK - 1:0

12
    Fenerbahce právě vstřelilo branku! Domácí Fenerbahce se ve 12. minutě dostává do vedení! O úvodní branku odvetného souboje se postaral ISMAIL YUKSEK!