Kluž – Maribor 1:0 (kon.) | Basilej – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | Twente – Fiorentina 0:0 (kon.)
Viking FK – FCSB 1:3 (kon.) | Slavia – Raków 2:0 (po pr.) | Beer Ševa – Universitatea Craiova 1:1 (4:3 po pen.)
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 0:3 (kon.) | Viborg – West Ham 0:3 (kon.) | AIK Stockholm – Slovácko 0:1 (kon.)
Wolfsberger – Molde 0:4 (kon.) | FC Ballkani – Shkupi 1:0 (kon.) | Nice – Maccabi Tel Aviv 2:0 (po pr.)
Hamrun – Partizan Bělehrad 3:3 (kon.) | Anderlecht – Young Boys 0:1 (3:1 po pen.) | Dudelange – Lech Poznaň 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar 2:1 (6:5 po pen.) | Linfield – RFS Riga 1:1 (2:4 po pen.) | Antverpy – Başakşehir 1:3 (kon.)
Rapid – Vaduz 0:1 (kon.) | Hajduk Split – Villarreal 0:2 (kon.) | Gil Vicente – Alkmaar 1:2 (kon.)
SK Slavia Praha
2:0 (0:0)
Raków Čenstochová
Čtvrtek 25.08.2022, 19:00 • Fortuna Arena, Praha-Vršovice • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:00:14)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 7:6. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 29:20.

Slavia se dnes může radovat a slavit, nutno ale podotknout, že dnes v určitých chvílích pouštěla soupeře do opravdu velkých příležitostí a jen bídná koncovka Rakówa neznamenala, že by dnešní zápas skončil už po základní hrací době. Na to se však historie ptát nebude, Slavia dala dva góly, soupeř ani jeden a tak v součtu vyhrál klub z Vršovic 3:2. Slavia tak doplní Plzeň a Slovácko ve skupinových bojích evropských soutěží.

Je dobojováno! Už to vypadalo, že po celkem opatrném prodloužení dojde i na poslední kapitolu pohárových zápasů – penaltový rozstřel, ale nakonec toho nebylo potřeba. Ve druhé minutě nastavení druhého prodloužení poslal z levé strany Olayinka centr na malé vápno, kde si nejvýše naskočil Ivan Schranz a jeho trknutí hlavou posunulo Slavii do skupinové fáze Evropské konferenční ligy!

120+5

120+4
    Za pošťuchovanou s Lópezem dostal žlutou kartu Peter Olayinka.

120+4
    Raków samozřejmě má ještě něco málo okamžiků na reakci, tlačí míče do vápna.
    120+2. Ivan SCHRANZ - 2:0

120+2
    Slavia právě vstřelila branku!
    Stadion Slavie explodoval radostí, neboť v úplném závěru prodloužení přilétl z levé strany Olayinkův centr na malé vápno, kde si naběhl IVAN SCHRANZ a povedlo se mu procpat hlavičku na první tyč. Slavia tak vede 2:0 a za současného stavu postupuje!

120+1
    Po autovém vhazování se do míče z otočky opřel Schranz, myslel to dobře, ale zamířil kousek vedle pravé Kovačevićovy tyče.

120
    Rozhodčí přidá dvě minuty.

120
    Racovițan předstihl Provoda a odkopl na aut. Ten se pokusí do vápna poslat dlouhý aut.

118
    Na trávníku posedává Tomáš Holeš, trápí jej křeče. Po pomoci od spoluhráčů je už ale zase na nohou.

117
    Za faul a následné protesty směrem k sudímu dostal žlutou kartu Ivi López.

116
    Pomaličku se už blíží konec prodloužení, na hráčích obou celků je už vidět snaha o to nechybovat.

114
    Schranz prodlužoval dlouhý nákop na Olayinku, tohle ale nešlo zpracovat a míč skončil mimo hrací plochu.

112
    Střídání v týmu Raków Częstochowa:
    ze hřiště odchází Stratos Svarnas, přichází Bogdan Racovițan.

111
    ze hřiště odchází Ioannis Papanikolaou, přichází Gustav Berggren.

110
    Po vysokém centru hlavičkoval ze záklonu Schranz, šlo to vysoko nad branku.

109
    Provod a po něm ani Dorley neprostřelili obranu hostů, po náporu je tu alespoň rohový kop.

109
    Nízký centr byl ovšem snadnou kořistí pro obranu Rakówa.

108
    Hosté nyní sahají k nedovoleným zákrokům a Slavia se postupně přibližuje k vápnu. Je tu přímý kop, Kovačević si už musí dávat velký pozor.

108
    Další žlutá karta, za faul na Provoda byl potrestán Mateusz Wdowiak.

107
    Holešův nákop hledal Olayinku, ten byl ale pod obranou hned dvou protihráčů a neměl šanci se k míči dostat.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+1
    První poločas prodloužení skončil.

105+1
    Krátký závar před Mandousem, přilétly k němu dva centry, oba obrana Slavie uhlídala.

105
    V první půli nastavení se přidává jedna minuta.

104
    Olayinka nepřesprintoval Rundiće, míč skončil mimo hrací plochu.

102
    Tempo zápasu se teď lehce zpomalilo, přece jen už máme za sebou přes sto minut hry...

100
    Schranzův centr z pravé strany pouze prolétl pokutovým územím a na tribunách to zklamaně zašumělo.

98
    Další žlutá karta, nyní na straně Rakówa, za ostrý zákrok ji dostal Fran Tudor.
    97. Kovačević vyrazil Tiehiho střelu placírkou

97
    Kovačević vytáhl další dobrý zákrok a to proti Tiehimu, který byl na konci akce pravou stranou. Dostal prostor v rohu vápna, zvolil střelu placírkou, nicméně na gólmana Rakówa si nepřišel.

96
    ze hřiště odchází Patryk Kun, přichází Vladyslav Kočergin.

95
    No a za malou chvíli bude střídat i hostující tým, do hry se už chystá Vladyslav Kočergin.

94
    Střídání v týmu SK Slavia Praha:
    ze hřiště odchází Petr Ševčík, přichází Christ Joël Tiehi.

94
    Lukáš Provod musel zatáhnout za záchrannou brzdu a stáhl soupeře k zemi. Nevyhnul se tak žluté kartě.

92
    V první akci prodloužení se ocitl Gutkovskis, jeho střele z pravé strany však scházelo více razance. Mandous si připsal celkem snadný zákrok.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Devadesát minut o postupujícím nerozhodlo, neboť po pauze, když pražský celek přečkal šance Gutkovskise a Wdowiaka, se do toho Slavia dokázala obout, vytvářela si tlak, šance, střely a v 62. minutě se dočkala gólu. Po dlouhém křížném pasu a sklepnutí zakončoval Moses Usor a uspěl technickou ranou mimo gólmanův dosah. Domácí pak pokračovali ve své převaze, jenže Kovačević se už překonat nenechal a svůj nejlepší zákrok si schoval proti Dorleyho hlavičce. Po základní hrací době je tak stav 1:0 a to v součtu znamená prodloužení. Dáme si tak minimálně třicetiminutový nášup.

90+6
    Druhý poločas skončil.

90+5
    Obrana Rakówa odvrátila míč na autové vhazování, po dalším centru tu byla ještě jedna hlavička, ovšem o velký kus mimo.

90+4
    Ještě jedna standardka pro domácí tým, vše se stěhuje před Kovačeviće.

90+3
    Hosté už natahují čas, nechtějí v závěru riskovat a vysloveně čekají na prodloužení.

90+2
    Po přihrávce z křídla se do akrobatického zakončení položil Olayinka, pokus o nůžky se zastavil o bránícího hráče.

90+1
    ze hřiště odchází Valerian Gvilia, přichází Szymon Czyż.

90
    Bude se přidávat pět minut.

90
    Za faul na Ševčíka dostal žlutou kartou hostující Zoran Arsenić.

89
    Roh sice Slavii nevyšel, nicméně domácí zůstali u míče a z dálky to zkusil Ševčík. Mířil velký kus mimo.

88
    Olayinka dokázal procpat míč na Lingra, ten i přes obranu soupeře mířil pod horní tyč, Kovačević však vyrazil i tohle.

87
    Byl tu roh domácích, tato akce už ale Kovačevićovu branku neohrozila a Raków bude vhazovat.
    86. Dorleyho hlavičku gólman Kovačević dokázal vyškrábnout

86
    Hrdinou se mohl stát Oscar Dorley, jeho zakončení hlavou po Schranzově centru ale dokázal Kovačević vyškrábnout!

85
    Utkání sleduje 19 370 diváků.

84
    Po delší době musel do práce i Mandous, včas vyběhl z brankové čáry a zkrotil nákop do svého vápna.

83
    Další nedovolený zákrok ze strany domácího celku, nyní se provinil Schranz.

82
    Oscar Dorley musel sáhnout po unikajícím Tudorovi a za faul byl potrestán žlutou kartou.

81
    Hosté se snaží zpomalit tempo, držet více míč a hrát na soupeřově polovině.

80
    ze hřiště odchází David Jurásek, přichází Oscar Dorley.

79
    Slavia pokračuje v územní převaze, poslední minuty se odehrávají hlavně u pokutového území soupeře.

77
    ze hřiště odchází Moses Usor, přichází Lukáš Provod.

76
    Domácí musí střídat, neboť na trávníku leží Moses Usor, který si poranil lýtkový sval.

75
    Jurásek si seběhl na levou stranu, kde se opřel do míče. Branku ale netrefil a jelikož se mu míč svezl na malé vápno, doufal, že se najde někdo na dorážku. Zase to ale neklaplo.

74
    Kovačević se nedohodl se svou obranou a rázem tu byla možnost na gól. Na malém vápně se ale nenašel nikdo, kdo by doklepával.

73
    Neuspěl ani Olayinka, kterému nevyšlo zpracování trochu vyšší přihrávky a míč mu odskočil.

73
    Jurásek hledal dlouhým pasem Lingra, tohle ale bylo až moc prudké a nechytatelné.

72
    Nepovedené vhazování domácích, Raków však prakticky vzápětí míč ztratil a Slavia tak může zase budovat tlak u pokutového území.
    70. Další šance Slavie

70
    Slavia předvedla další dobré přenesení hry z levé strany na pravou, Schranz pak byl při zakončení zablokován a Usorovu tečovanou střelu Kovačević vyrazil.

68
    Traoré fauloval Kuna, hosté rozehrávají kousek od půlky.

67
    Přímák si vzal na starost Usor, zeď jeho ránu lehce tečovala, ale přesně do míst, kde stál Kovačević.

66
    Hosté proti zákroku chvíli protestovali, ale nyní už spořádaně tvoří zeď, kterou si staví gólman Kovačević.

65
    Rázem je Slavia v laufu a pokračuje v útoku. Po faulu na Olayinku dostal žlutou kartu Milan Rundić.

63
    V součtu obou utkání tak máme vyrovnaný stav a pokud by do devadesáté minuty už nikdo neskóroval, šlo by se do prodloužení.
    62. Moses USOR - 1:0

62
    Domácí tým jde do vedení. Ševčíkův dlouhý pas z levé strany přistál na opačném křídle u Traorého, který skvěle sklepl pod sebe na zcela volného MOSESE USORA a ten zakroutil technickou střelu mimo Kovačevićův dosah – 1:0!

61
    Ševčíkův centr od rohového praporku se zakroutil na malé vápno, kde se od hráč odrazil přesně do míst, kde byl připraven Kovačević.

60
    Už jsou domácí v útoku a mají roh.

58
    Za hlavu se mohl chytit López, když jeho tečovaná rána z dálky skončila mimo. Slavia je teď pod nepříjemným tlakem.

57
    Slavia si koleduje... Po další chybě se za obranu dostal Wdowiak, udělal kličku i Mandousovi, poté ale z úhlu zakončil pouze do boční sítě.

56
    ze hřiště odchází David Douděra, přichází Ivan Schranz.

55
    ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Ondřej Lingr.

55
    ze hřiště odchází Stanislav Tecl, přichází Peter Olayinka.

55
    López zkusil dalekonosnou ránu z přímého kopu, šlo to ovšem vysoko nad bránu.

53
    Je tu první žlutá karta utkání, po zbytečné ztrátě míče musel Petr Ševčík faulovat a byl potrestán za zákrok na Gviliu.

53
    Na lavičce Slavie je už čilý ruch, trenér Trpišovský chystá první změny v sestavě.

52
    Po Teclově přistrčení si chvilinku poležel Arsenić, nebylo to ale nic dramatického, může se zase pokračovat.

51
    Roh už tak nebezpečný nebyl, nicméně Slavia si musí dávat na podobné okamžiky velký pozor.
    50. Moc nechybělo a hosté vedli

50
    Velká šance hostů. Zprava zasprintoval Wdowiak, po zemi našel na malém vápnu Gutkovskise a jeho zakončení po lehké teči obrany skončilo těsně vedle Mandousovy branky!

49
    Arsenić zastoupil svého gólmana, který vyběhl mimo své vápno a hlavičkoval směrem k půlce. Následnou střelu už vyrazil zmíněný Arsenić.

48
    Publiku se hra hostujícího celku pranic nezamlouvá a na trávník se snáší hromový pískot.

47
    Teď už se pískalo proti Slavii, na trávníku leží po Masopustově zákroku López a zase se nehraje.

47
    A hned v úvodu druhé půle tu máme ostrý souboj, kdy se hlavami potkali Ousou a Gutkovskis, hostující hráč si chvíli poležel, ale už se zase pokračuje.

46
    ze hřiště odchází Bartosz Nowak, přichází Mateusz Wdowiak.

46
    ze hřiště odchází Sebastian Musiolik, přichází Vladislavs Gutkovskis.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 20:04.

Je za námi první poločas, který přinesl svižný fotbal z obou stran. Slavia si vypracovala velkou převahu v držení míče, jenže velké šance se odehrály od hráčů polského celku. Tu největší měl Ivi López, když jeho prudkou ránu z vápna vyrazil Mandous a dorážka pak skončila na tyči. V další příležitosti byl Gvilia, jehož rána z voleje skončila po lehké teči těsně vedle slávistické branky. Domácí tým vyrážel do mnoha akcí, jenže drtivá většina končila ještě před šestnáctkou. No a zbytek byl o nepřesných střelách, na které nemusel gólman Kovačević reagovat. Gólu jsme se nedočkali, do šaten se odešlo za stavu 0:0.

45+4

45+3
    Moses Usor to u pokutového území přehnal s kličkami a nechal se Arsenićem čistě obehrát.
    45+1. Zákrok na Tecla na penaltu nebyl

45+1
    Po přenesení hry na pravou stranu se míč dostal k Douděrovi a ten hned hledal ve vápně Tecla. Útočník Slavie v souboji upadl a chtěl penaltu, jenže Pawson měl výborný výhled a hned ukazoval, že má Tecl vstát.

45
    Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.

45
    Centr neklapl ani Masopustovi, jeho pokus o přihrávku zastavil dobře postavený Rundić.

44
    Na pravé straně se neúnavně snaží o útoky Douděra, teď centrem hledal Tecla, jenže ten se nechal nachytat v těsném ofsajdu.

42
    Douděra hezky přihrál na Traorého, ten přihrával od brankové čáry, ale zase pouze ke gólmanovi Rakówa.

41
    Slavia zaútočila levou stranou, pokus o centr byl sražen přesně do Kovačevićových rukavic. A ten zase s rozehrou nepospíchá.

40
    Držení míče je jednoznačně na straně Slavie, je to v poměru 72 % ku 28 %. Skóre je ale i tak stále bezbrankové...

39
    López i přes Holešovu obranu dostal přihrávku do pokutového území, pas po zemi domácí odkopli směrem k půlce.

37
    Ediardo Santos posílal z levé strany přihrávku na zadní tyč, jeho spoluhráči ale byli dobře pokrytí a Kovačević měl snadnou práci.

37
    Usor s Douděrou se nedostali k dlouhému nákopu na útočnou polovinu, Slavia bude pouze vhazovat.

35
    López dokonce potřeboval krátké ošetření, už je ale v pořádku a na hrací ploše.

34
    Sledujeme poměrně tvrdě vedený zápas, na trávníku teď leží hostující López. A na nohy se mu moc nechce.

32
    Další reklamace porušení pravidel v pokutovém území, tentokrát hra rukou, sudí Pawson ale ukázal, že na penaltu to nebylo.

31
    No a Slavia může pokračovat v náporu standardními situacemi, po Tudorově faulu je tu přímý kop z pravé straně.

31
    Po rohu měl možnost zakončení Santos, tohle šlo ale vedle. Bylo to ovšem s tečí, takže další roh.

30
    Stanislav Tecl pronikl s míčem do pokutového území, kde po souboji upadl. Penalta se ale nepískala, je z toho pouze roh.
    28. Gvilia vystrašil Mandouse a všechny, kdo přejí Slavii

28
    Další těžký moment pro Slavii. Rozehrávka rohu zamířila po obranné hlavičce za vápno, kde se do míče z voleje opřel Gvilia a jeho dělovka šla zřejmě na bránu. Jenže naštěstí pro Mandouse tuto ránu ještě tečoval Arsenić a skončilo to těsně vedle.

27
    Raków začíná přidávat na tempu. Na levé straně si našel prostor Tudor, centrem hledal Musiolika, před ním už obrana Slavie odvracela na roh.

26
    Rundić na půlce udržel míč a poté si navíc vykoledoval nedovolený zákrok od Ševčíka.

24
    Už se hrálo na opačné straně, po Ševčíkově centru ze standardky se ale všichni naskakující bíločervení marně natahovali po vysokém míči.
    23. López ve velké šanci na otevření skóre

23
    Tak teď si Slavie zhluboka oddechla. Po zbytečné ztrátě míče se na levé straně k zakončení dostal Ivi López, jeho první střelu srazil Mandous a dorážka skončila na tyči!

22
    Eduardo Santos mohl nechat dokutálet míč mimo hrací plochu, rozhodl se ale pro velkou malou domů a zaměstnal Mandouse. Ten v poklidu rozehrál na opačnou stranu.

20
    Od vlastní branky pak rozehrával Kovačević, dnes už poněkolikáté natáhl čas a od diváků si vysloužil pískot. Rozhodčího jeho zdržování zatím nechává v klidu.

19
    Roh Slavie, po rozehrání si vysoký míč chtěl zpracovat Traoré, jenže ten mu po odrazu skončil na ruce a to sudímu neuniklo.

18
    Levou stranou po ztrátě domácích pospíchal Musiolik, u pokutového území si to ale dal až moc od nohy a míč skončil mimo hrací plochu.

16
    Moses Usor se snažil přetlačit Arseniće, přehnal to ovšem s důrazem a dopustil se tak útočného faulu.

15
    O malou chvíli později to ze střední vzdálenosti zkusil Traoré, Kovačevićovu branku ale o velký kus minul.

14
    Po hlavičkovém souboji u vápna Rakówa hosté lehce zazmatkovali a mnoho nescházelo, aby toho využil pohotový Usor. Jenže Kovačević byl ještě rychlejší a u míče by o maličkou chvíli dříve.

13
    Hosté se po nějaké době dostali k pokutovému území soupeře, Kun byl při svém zakončení zablokován.

12
    Slavia je v úvodu aktivnějším celkem, zatím je to ale pouze po vápno, dál je obrana Rakówa nepouští.

10
    Usor se snažil o kličky na hranici pokutového území, úmysl to byl hezký, provedení ovšem neklaplo, proti přesile o míč přišel.

9
    Po dalším souboji se už pískalo, nedovoleného zákroku se dopustil Aiham Ousou.

8
    Na trávníku zůstává po souboji o míč ležet domácí Ševčík, byl ale tvrdě odstaven Papanikolaouem.

7
    Hráči Slavie se snažili ovládnou prostor u pokutového území, po jednom ze vzdušných soubojů se ovšem mával ofsajd.

6
    Dlouhý pas ze slávistické poloviny, míč však skončil až u připraveného Kovačeviće.

5
    Zatím to neklaplo ani po Teclově sprintu levou stranou a následným přenesením hry na Douděru. Raków se ubránil.

4
    Sledujeme akční úvod. Pravou stranou zasprintoval Douděra, chtěl přesprintovat soupeře, dal si ale míč daleko od nohy a ten skončil mimo hrací plochu.

3
    No a po rozehře po zemi se míč dostal do vápna a po očividně sehrané situaci vystřelil Milan Rundić. Mířil nad Mandousovu branku.

2
    Hra se nám přesunula na opačnou stranou a je tu rohový kop. U míče je nachystán López.
    Slávistické choreo připomnělo srpnové události z roku 1968

1
    Slavia se hned v úvodu probila do přečíslení, po akci pravou stranou přišla přihrávka na Usora a první střela. Kovačević musel poprvé do práce.

1

SK Slavia Praha: Mandous – Masopust, Ousou, Santos, Jurásek – Douděra, Holeš (C), Ševčík, Traoré, Usor – Tecl.
    Náhradníci: Kolář, Sirotník – Tiehi, Olayinka, Provod, Dorley, Schranz, Valenta, Kačaraba, Lingr, Jurásek.
    Trenér: Jindřich Trpišovský

Raków Częstochowa: Kovačević – Svarnas, Arsenić (C), Rundić – Tudor, Papanikolaou, Gvilia, Kun – Nowak, Musiolik, Lopez.
    Náhradníci: Trelowski, Rajczykowski – Berggren, Krzyżak, Wdowiak, Gutkovskis, Racovitan, Kočergin, Czyż, Długosz, Piasecki.
    Trenér: Marek Papszun

Rozhodčí: Pawson (ENG) – Betts (ENG), Hussin (ENG).

Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Zápas ve Fortuna Areně začne v 19:00, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Craig Pawson, kterému budou na pomezí asistovat Lee Betts a Ian Hussin. Všichni pánové jsou z Anglie. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Jarred Gavan Gillett z Austrálie.

Slavia se na dnešní duel naladila tím nejlepším možným způsobem, v domácí ligové soutěži na svém trávníku doslova zdemolovala Pardubice, když se hattrickem blýskl Tecl, dva góly přidal Usor, a po jedné trefě zapsali Douděra s Lingrem. Zápas tak skončil jednoznačně 7:0.

Raków Częstochowa v posledním ligovém utkání, hraném ještě před prvním zápasem se Slavií, přivítala Jagiellonii Białystok a i když už v desáté minutě vedla po gólu Nowaka a vlastenci Nastiće o dvě branky, tak po pauze hosté přidali a Nené s Jesúsem Imazem se postarali o vyrovnání na konečných 2:2

První utkání

Minulý týden se Slavii v Polsku nedařilo, nepředvedla optimální výkon a proti výborně hrajícímu soupeři nedokázala vyhrát, nebo alespoň remizovat. Jako první se prosadil právě Raków, když se ve 29. minutě trefil López. Po pauze srovnal Holeš, jenže prakticky ihned po výkopu vrátil domácím vedení Tudor a skóre 2:1 už vydrželo až do závěrečného hvizdu. Dnes tak musí Slavia vytáhnout mnohem lepší výkon a musí vyhrát o dvě branky, pokud chce pomýšlet na podzim ve skupině EKL.

Raków Częstochowa – SK Slavia Praha 2:1 (1:0)

Branky: 29. López (Tudor), 61. Tudor (Rundić) – 60. Holeš (Plavšić)
    Žluté karty: 81. Papanikolaou, 90+1. Wdowiak – 54. Lingr, 90+1. Ousou

Raków Częstochowa: Trelowski – Svarnas, Arsenić (C), Rundić – Tudor (82. Nowak), Gvilija, Papanikolaou (82. Czyź), Kun – Kočerhin (46. Wdowiak), Musiolik (61. Gutkovskis), López (87. Długosz)

SK Slavia Praha: Mandous – Schranz, Ousou, Santos (46. Traoré), Dorley (40. Plavšić) – Tiéhi, Holeš (C) – Usor, Ševčík, Olayinka – Lingr (65. M. Jurásek)

Rozhodčí: Saggi – Isaksen, Jensen (NOR)

Dobrý večer u odvetného utkání playoff Evropské konferenční ligy mezi týmy SK Slavia Praha a Raków Częstochowa.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.