Kluž – Maribor 1:0 (kon.) | Basilej – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | Twente – Fiorentina 0:0 (kon.)
Viking FK – FCSB 1:3 (kon.) | Slavia – Raków 2:0 (po pr.) | Beer Ševa – Universitatea Craiova 1:1 (4:3 po pen.)
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 0:3 (kon.) | Viborg – West Ham 0:3 (kon.) | AIK Stockholm – Slovácko 0:1 (kon.)
Wolfsberger – Molde 0:4 (kon.) | FC Ballkani – Shkupi 1:0 (kon.) | Nice – Maccabi Tel Aviv 2:0 (po pr.)
Hamrun – Partizan Bělehrad 3:3 (kon.) | Anderlecht – Young Boys 0:1 (3:1 po pen.) | Dudelange – Lech Poznaň 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar 2:1 (6:5 po pen.) | Linfield – RFS Riga 1:1 (2:4 po pen.) | Antverpy – Başakşehir 1:3 (kon.)
Rapid – Vaduz 0:1 (kon.) | Hajduk Split – Villarreal 0:2 (kon.) | Gil Vicente – Alkmaar 1:2 (kon.)
OGC Nice
2:0 (1:0)
Maccabi Tel Aviv
Čtvrtek 25.08.2022, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 5:6. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13. (22:49:58)

Fotbalisté Nice poráží Maccabi Tel-Aviv 2:0 po prodloužení a mohou se tak těšit na skupinovou fázi Konferenční ligy! Domácím byl sice ve 100. minutě vyloučen Gouiri, přesto pak duel dokázali rozhodnout. Postupovou trefu zaznamenal ve druhé části prodloužení střídající Alexis Beka Beka.

120+5

120+4
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Youcef Atal, přichází Jordan Lotomba.

115
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC:
    ze hřiště odchází Dan Glazer, přichází Parfait Guiagon.
    113. Alexis BEKA BEKA - 2:0

113
    Nice právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ALEXIS BEKA BEKA.

106
    ze hřiště odchází Andre Geraldes, přichází Maor Kandil.

106
    ze hřiště odchází Khephren Thuram, přichází Alexis Beka Beka.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První poločas prodloužení skončil.

103
    Žlutá karta pro tým OGC Nice (Aaron Ramsey).

103
    Žlutá karta pro tým Maccabi Tel-Aviv FC (Dan Glazer).

102
    Žlutou kartu viděl protestující domácí kouč Lucien Favre.
    100. Červená karta po 2. žluté

100
    Tohle střídání se domácímu trenérovi nepovedlo! Amine Gouiri dostává druhou žlutou kartu a Nice bude dohrávat o deseti.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Utkání končí po řádné hrací době výsledkem 1:0 pro domácí Nice. Jelikož stejným skóre vyhrálo na svém hřišti také Maccabi, bude se muset prodlužovat.