Lipt. Mikuláš – Miskolc 6:1 (kon.) | Skalica – Třebíč 3:2 (po s.n.) | Kladno – Slavia 3:4 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Poruba 2011 – Nitra 0:0 (zruš.) | Trenčín – Olomouc 2:1 (po pr.)
Motor ČB – Jihlava 1:3 (kon.) | Zlín – Zvolen 4:5 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 4:2 (kon.)
Příbram – Klatovy 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 3:2 (po pr.) | Přerov – Šumperk 2:1 (po pr.)
Nový Jičín – Havířov 3:4 (2:3 po s.n.) | SHKM Hodonín – Žďár n/S 4:7 (kon.) | Vyškov – Znojmo 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Jablonec n/N 8:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Děčín 6:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 3:2 (kon.)
Pardubice – Liberec 1:0 (kon.) | Benátky n/J – Pardubice B 0:0 (zruš.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 5:3 (kon.)
Jihlava – Vrchlabí 0:0 (zruš.)
Mostečtí Lvi
6:2 (1:2, 2:0, -:-)
HC Děčín
Úterý 30.08.2022, 18:00 • A-BENET Arena, Most • Přípravné zápasy

Skončilo nám hokejové utkání mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC Děčín. To nám přineslo celkem osm branek. Ve třetí třetině skórovali pouze domácí. Ve 42. minutě zvýšil na 4:2 Pavel Písařík, 54. minuta Josef Stříbrný a svůj hattrick vstřelil v 60. minutě hrdina utkání Milan Böhm. Kapitán Aleš Havlůj určitě něco zkasíruje. Přeji hezký večer. (20:04:24)

59:38
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Tak máme ještě v poslední minutě branku. Tu střílí MILAN BÖHM a dává svůj hattrick. Asistence: Aleš Havlůj

58:34
    Hosté ještě útočí. Ovšem bezzubě

56:47
    Tomáš Nezbeda ve výtečné šanci trefuje výstroj Adama Kubíka, který mu krásně zmenšil střelecký úhel

55:46
    David Šesták hází kotouč za Davida Čermáka a utíká střídat

55:09
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI:
    Kýhos – 2 min., vysoká hůl.

55:09
    Adam Kubík vystrčil ukázkový semafor proti střele Jana Tůmy při avizovaném vyloučení

54:28
    Tak Jakub Kroupa ukázal své útočné choutky. Byl posledním v útočném pásmu a krásně prokličkoval, a i když o kotouč přišel, tak ho ještě zpátky vybojoval

53:34
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! JOSEF STŘÍBRNÝ obral o kotouč Michala Trávníčka, nasadil turbo a překonal Davida Čermáka