Linz – K. Vary 1:4 (kon.) | Salzburg – Kolín 3:4 (0:1 po s.n.) | Plzeň – Düsseldorf 2:4 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Düsseldorfer EG
Sobota 03.09.2022, 20:00 • Bolzano, Itálie. • Přípravné zápasy

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost. Na shledanou. (22:15:57)

Je dobojováno. Ve třetí části padaly branky jen do sítě Plzně a Düsseldorfer tak postupuje na turnaji v Bolzanu do finále, kde se utkání s domácím celkem. Plzeň zítra odpoledne čeká utkání o třetí místo, kde vyzve Ambri Piottu.

59:27
    Ještě ke všemu Plzeň chybuje v rozehrávce. Přihrávku Vitaloše v z vlastní třetiny nikdo netečoval, rozhodčí píská zakázané uvolnění.

58:31
    Stále se hraje spíše u branky Plzně, Škodovka nemá momentálně ani šanci odvolat brankáře.

58:06
    Düsseldorfer EG právě vstřelil branku!
    Düsseldorfer velký krok k postupu do finále. BEMHARD EBNER si vzal kotouč ve středním pásmu, Němci potom jeli ve dvou proti jedinému obránci, z pravé strany vzal ovšem Ebner odpovědnost na sebe a přesnou křižnou ranou nedal Pavlátovi šanci. Bez asistence.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52
    Alexander Barta těsně před Pavlátem tečoval letící kotouč, přesto si ho plzeňský brankář našel ve své lapačce.

57:10
    Zdeněk Sedlák napálil puk od pravého mantinelu rovnou na Haukelanda, který poté musel přerušit hru. Výborná práce čtvrté formace indiánů.

56:35
    Plzni nyní utíká čas velice rychle, na vyrovnání má již necelé tři a půl minuty.

55:20
    O'Donnell útočil na hattrick, hostující útočník si opět navedl kotouč ke střele, z pravého kruhu tentokrát ale tolik štěstí neměl.

54:28
    David Kvasnička bez váhání vyslal kotouč rovnou směr brána, Haukeladn ale ránu dobře viděl a betonem puk vykopl mimo tři tyče. Následuje poslední komerční přestávka.

54:02

53:46
    Alexander Barta dostal ideální pas mezi kruhy, hostující kapitán mířil pod horní tyčku, avšak kotouč příliš podebral a ten nakonec skončil až v ochranné síti.

53:09
    Indiánům se povedlo dostat kotouč pryž z vlastní třetiny a celá čtveřice následně spěchala na střídačku.

52:27
    Bemhard Ebner napřáhl na modré čáře, jeho nebezpečnou ránu vyrazil Dominik Pavlát do rohu ledové plochy.

52:02
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
    Kremláček – 2 min., držení hole.

51:36

51:17
    Plzeň se brání velice dobře, kotouč opět mimo obranné pásmo indiánů.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 27. Kaňák (Mertl), 35. Hrabík (Sedlák) – 4. Fischbuch (Gogulla), 27. O'Donnell (Cumiskey), 49. O'Donnell (Harper), 59. Ebner

HC Škoda Plzeň: Pavlát (Svoboda) – Piskáček (A), Zámorský, Houdek, Kaňák, Budík, Kremláček, Kvasnička, Vitaloš – Mertl (A), Meyer, Suchý, Kodýtek, Schleiss (C), Blomstrand, Bitten, Lang, Malát, Hrabík, Sedlák.
    Trenér: Václav Baďouček, Miloš Říha.

Düsseldorfer EG: Haukeland (Hane) – Cumiskey, Ebner, Geitner, Heinzinger, Jarvinen, McCrea, Zitterbat, Buttner – Barta (C), Blank, Borzecki, Eder, Etham, Anton, Fischbuch, Gogulla, Harper, MacUley, Schiemenz, O'Donnell.
    Trenér: Roger Hansson.