Třinec – Plzeň 6:4 (kon.) | Zlín – K. Vary 5:2 (kon.) | Olomouc – HC Litvínov 2:3 (kon.)
Mountfield HK – Jihlava 0:5 (kon.) | Vítkovice – Sparta 3:2 (po pr.) | Pardubice – Kometa Brno 3:6 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 0:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 10.09.2022, 13:00 • Ostravar aréna • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Budu se těšit zase příště! (15:20:03)

Dnešní utkání je u konce. Domácí v poslední minutě prodloužení rozhodly o tom, že dva body zůstanou ve Vítkovicích. Po čtyřech zápasech tak mají vítkovičtí hokejisté 11 bodů a vedou tabulku. Sparta je nyní se 4 body osmá.

64:44
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Macias našel před bránou postaveného MATĚJE PŘIBYLA, který krásně zakončil pod víko. Asistence: Krzysztof Tomasz Macias.

64:11
    Bystroň zblokoval střelu Hölla.

63:32
    Puchala sice prošel před modrou, ale hosté ho rychle zastavili a míří na druhou stranu.

63:15
    Akci Sparty přerušil ofsajd.

62:17

62:04
    Pokus Slusarczyka jen proletěl za branku.

61:58
    Ani teď se Vítkovice v pásmu dlouho nezdržely.

61:33
    Sparta se osvobodila.

61:24
    Maciasova střela poskakovala před brankovištěm, ale Liemann si s ní poradil.

61:04
    Vítkovice těsně neudržely pásmo.

60:24
    Hosté dokázali vyvézt kotouč až k bráně Vítkovic.

60:17
    Za podrážení je potrestán hostující Tůma.

60:03
    Úvodní vhazování v prodloužení pro Vítkovice.

60:01

Po šedesáti minutách neznáme vítěze dnešního zápasu, jelikož ve 47. minutě srovnal na 2:2 hostující Michal Vitouch. Čeká nás prodloužení.

60:00

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 5. Bialy (Fibigr, Kubík), 40. Štiak (Tobola, Kotásek), 65. Přibyl (Macias) – 34. Vitouch (Václavík), 47. Vitouch

HC Vítkovice Ridera: Irgl (Bartošák) – Bialy, Fibigr, Puchala, Chaloupka, Bystroň (A), Kosina, Smolka – Pavelec, Krejsa (C), Štiak, Tobola, Glas, Milata, Slusarczyk, Kubík, Kotásek (A), Přibyl, Macias, Chlán
    Trenér: Pavel Trnka

HC Sparta Praha: Liemann (Přikryl) – David, Ducháč (C), Tůma, Červenka (A), Bartoň, Pavlák – Václavík, Vitouch, Hrabík, Odehnal, Mácha, Stepanchuk, Novák, Höll, Bareš (A), Žmola
    Trenér: Rochard Žemlička

Rozhodčí: Šudoma, Maršálek – Hanzlík, Bezděk