Třinec – Plzeň | 6:4 (kon.) | | | Zlín – K. Vary | 5:2 (kon.) | | | Olomouc – HC Litvínov | 2:3 (kon.) |
Mountfield HK – Jihlava | 0:5 (kon.) | | | Vítkovice – Sparta | 3:2 (po pr.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 3:6 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 0:4 (kon.) |
Zürich – Fehérvár | 5:1 (kon.) | | | Rögle BK – Katowice | 5:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Frölunda | 5:3 (kon.) |
Eisbären – Grenoble | 5:2 (kon.) | | | Mnichov – HC Slovan | 5:1 (kon.) | | | Tappara – Rapperswil | 2:3 (po pr.) |
Lublaň – Wolfsburg | 0:4 (kon.) | | | Zug – TPS | 6:1 (kon.) |
Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 4:6 (kon.) | | | Flamingos Ostrava – SHK Mustangové | 0:9 (kon.) |
Havířov – Č.Budějovice | 15:0 (kon.) |
Jihlava – Warriors Brno | 11:1 (kon.) |
Kdyně – HC Čápi | 6:1 (kon.) | | | Gladiators – West Indian 2018 | 12:2 (kon.) |
konec
HC Dynamo Pardubice
3:6
(0:5, 2:1, 1:0)
HC Kometa Brno
Michal Pospíšil
Branky a nahrávky:
28. Pavlata (Helikar, Herčík), 39. Kubíček (Gromadzki, Helikar), 43. Gromadzki (Tvrdík) – 4. Šantora (Nesvadba), 8. Bělohlav, 12. Bárta (Sedláček), 19. Sedláček (Fajmon), 20. Ulbricht (Masař, Harmim), 33. Sedláček (Fajmon, Horváth)
Rozhodčí: Wagner, Zavřel – Maštalíř, Bohuněk
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Matěcha (Borovička) – Rájek, Švec, Chabada (C), Tvrdík, Koudelka, Helikar, Vachun – Novotný, Kubíček, Štetka (A), Pavlata, Kloz (A), Fiala, Herčík, Burda, Paleček, Kalužík, Tomas, Gromadzki.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Malinský
HC Kometa Brno: Maleček (Kavan) – Fajmon (C), Ulbricht, Bůžek, Svoboda, Němec, Zubíček – Cakl, Bělohlav, Bárta (A). Nesvadba, Horký, Rakus, Masař, Otava, Harmim, Šantora, Boltvan, Sedláček (A), Horváth.
Náhradníci:
Trenér: Jan Zachrla
Náhradníci:
Trenér: Jiří Malinský
HC Kometa Brno: Maleček (Kavan) – Fajmon (C), Ulbricht, Bůžek, Svoboda, Němec, Zubíček – Cakl, Bělohlav, Bárta (A). Nesvadba, Horký, Rakus, Masař, Otava, Harmim, Šantora, Boltvan, Sedláček (A), Horváth.
Náhradníci:
Trenér: Jan Zachrla
Rozhodčí: Wagner, Zavřel – Maštalíř, Bohuněk
Diváci:
Bělohlav – 2 min., hákování.
Masař – 2 min., hákování.
Gromadzki – 2 min., hákování.
Masař – 2 min., napadení.
Pavlata – 2 min., nedovolené bránění.
Svoboda – 2 min., podrážení.
Gromadzki – 2 min., faul loktem.