Fulham – Chelsea 0:0 (odl.) | Bournemouth – Brighton 0:0 (odl.) | Leicester – Aston Villa 0:0 (odl.)
Liverpool – Wolverhampton 0:0 (odl.) | Southampton – Brentford 0:0 (odl.) | Manchester City – Tottenham 0:0 (odl.)
odloženo
Liverpool FC
0:0 (-:-)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 10.09.2022, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 7. kolo

Fotbalisté Liverpoolu zažehnali až v poslední čtvrtině zápasu slepenými góly hrozbu další ztráty a udrželi se ve hře o evropské poháry. Wolverhampton zlomil krátce po prvním neuznaném gólu dorážkou van Dijk, krátce nato dokončil Tsimikasovu akci Saláh.
    Hosté nenavázali na dobrý vstup do zápasu a od 13. minuty vůbec nevystřelili. Liverpool tak udržel počtvrté v řadě čisté konto, samozřejmě pouze co se Premier League týče, naopak pasivní Wolves venku nebodovali teprve podruhé z posledních sedmi zápasů. (22:56:23)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:15.

90+4

90+3
    Dnešní utkání sleduje 53 259 diváků.

90+3
    Zápas se dohrává už vyloženě z povinnosti.

90+1
    Podence si zpracoval míč na prsou a stříleným centrem hledal spoluhráče, balon však odskočil do rukavic Alissona Beckera.

90
    Nastavují se 4 minuty.

89
    Střídání v týmu Liverpool FC:
    ze hřiště odchází Trent Alexander-Arnold, přichází James Milner,
    ze hřiště odchází Darwin Núñez, přichází Roberto Firmino.

86
    To bylo tristní provedení krátkého rohu. Zpětná přihrávka míří na Nevese, který načechral míč přímo do rukavic brazilského brankáře Liverpoolu.

86
    Traoré šel k zemi mezi van Dijkem a Tsimikasem, hosté získávají krátký roh.

85
    Hostům se otevřel prostor na pravém křídle, Gomes však centruje jen do Alissonových rukavic.

84
    Jak se domácí dlouho trápili v ofenzivní části, tak si teď počínají úplně hladce při rozbíjení nesmělých pokusů dlouho pasivního Wolverhamptonu.

81
    Henderson se po příchodu na hřiště uvedl polovysokým pasem do šestnáctky, i přes podklouznutí si ale s odkopem poradil Semedo.

79
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
    ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Diego Costa.

79
    ze hřiště odchází Stefan Bajčetić, přichází Jordan Henderson.
    77. Mohamed SALÁH - 2:0

77
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Další gól prakticky do prázdné brány. MOHAMED SALÁH umístil kolenem do sítě míč po zpětné přihrávce Konstantina Tsimikase. Ten si předtím na půlící čáře narazil s Núñezem a prohnal se v obrovské rychlosti až ke skvělé finální přihrávce.