Zürich – Fehérvár 5:1 (kon.) | Rögle BK – Katowice 5:1 (kon.) | Mountfield HK – Frölunda cz 5:3 (kon.)
Eisbären – Grenoble 5:2 (kon.) | Mnichov – HC Slovan 5:1 (kon.) | Tappara – Rapperswil 2:3 (po pr.)
Lublaň – Wolfsburg 0:4 (kon.) | Zug – TPS 6:1 (kon.)
ZSC Lions
5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
Fehérvár AV19
Sobota 10.09.2022, 14:30 • Kunsteisbahn im Chreis, Curych • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

41:46
    Nepříjemné chvíle pro hosty! Henrik Nilsson (FEH) zatáhl za záchrannou brzdu a podrazil unikajícího protihráče. Domácí hrají přesilovku pět na tři.

40:47
    Bude se vylučovat, a to z hostujících řad. Na trestnou lavici odjel útočník Brett Findlay (FEH), který vyfasoval menší dvouminutový trest za podrážení.

20:36
    Bude se vylučovat. Na ledové ploše zůstal chvíli ležet obránce Weber a Andrew Sarauer (FEH) vyfasoval hned čtyři minuty za hru vysokou holí!

19:20
    Pozor ještě na druhé straně. Na trestnou lavici odjíždí velmi naštvaně útočník Garrett Roe (ZSC), jenž dostal menší trest za nedovolené bránění.

15:31
    Hosté však dostanou druhou příležitost na skórování. Na trestnou lavici totiž usedl domácí útočník Alexandre Texier (ZSC), jenž obdržel dvě minuty za podrážení.

12:48
    Kuralt se natahoval hokejkou po kotouči, ale nebyl úspěšný. Brankář Šimon Hrubec (ZSC) posléze vyhodil puk ven a dostává dvě minuty za zdržování hry.

01:22
    Bude se poprvé v utkání vylučovat. Na trestnou lavici usedl hostující obránce Daniel Szabo (FEH), který vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za držení.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 3. Wallmark (Texier, Lehtonen), 45. Wallmark, 51. Bachofner (Weber), 55. Andrighetto, 60. Texier (Wallmark) – 40. Kuralt (Newell, Sarauer)

ZSC Lions: Hrubec (Waeber) – Lehtonen, Weber, Marti, Kukan, Geering, P. Baltisberger, Sopa, Guebey – Andrighetto, Roe, Sigrist – Texier, Wallmark, Bodenmann – Bachofner, Lammikko, Ch. Baltisberger – Riedi, Diem, Truog.
    Trenér: Rikard Grönborg

Fehérvár AV19: D. Horvath (Roy) – M. Horvath, Nilsson, Fournier, O´Brien, Betker, Szabo – Newell, Sarauer, Kuralt – Erderly, Findlay, Petan – Vertes, Bartalis, Terbocs – Dobmayer, Nemeth, Magosi.
    Trenér: Kevin Constantine

Rozhodčí: Ofner, Stolc – Schlegel, Gnemmi