Považská Bystrica – Slovan Bratislava U21 1:2 (kon.) | Prešov – Púchov 2:1 (kon.) | Humenné – Petržalka 1:1 (kon.)
KFC Komárno – Trebišov 2:1 (kon.) | FC Košice – Žilina B 4:1 (kon.)
FC Tatran Prešov
2:1 (1:1)
MŠK Púchov
sk Sobota 10.09.2022, 16:00 • Štadión FC Ličartovce • MONACObet liga • 9. kolo

Druhá liga má po dnešku nového lídra. Je ním Prešov, ktorý získal dvojbodový náskok práve nad Púchovom a posiela ho na druhú priečku. Tatran dominuje v ličartovskom azyle a ešte ani raz neprehral. Posun Šarišanov do čela zariadil kapitán Jozef Dolný po premenenej jedenástke. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (17:51:28)

90+2

90+2
    Striedanie v tíme FC Tatran Prešov:
    z ihriska odchádza Jendrek, prichádza Ivanko-Macej.

90+2
    Žltá karta pre tím FC Tatran Prešov (Jendrek).

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o 2 minúty.

88
    z ihriska odchádza Dolný, prichádza Andrić.

85
    Tatran prečítal nacvičený signál Považanov, respektíve tí ho nedokázali zrealizovať ideálne. Kamil Karaš vyšprintoval za loptou, ale Strelčík odkopával. Gaitanidis pri útočení a snahe obísť Moška skončil s jeho prispením na zemi.

85
    Žltá karta pre tím FC Tatran Prešov (L. Šimko).

83
    Gaitanidis zo štandardnej situácie našiel priamo v pokutovom území Dolného. Prešovský kapitán zvládol prvý dotyk s loptou, ale následný krátky center nezískal Karaš.

Dnešný súboj sleduje 837 divákov.

80
    Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Michlík).

80
    Michlík sfauloval Gaitanidisa! Vzniká nám druhá šarvátka v rozpätí niekoľko minút! Brankár Strelčík prišiel upokojiť svojich spoluhráčov a doslova ich vyhnal preč!

78
    Prešovskí futbalisti si zaslúžili vyhrávať z pohľadu hry v druhom polčase. Púchov si je vedomý svojho postavenia a je celkom možné čakať tlak z jeho strany.

77
    Žltá karta pre tím FC Tatran Prešov (Milunović).

76
    Prešov dal gól! Tatran už vedie. JOZEF DOLNÝ tvrdou strelou prekonal potrestaného Strelčíka.

74
    Žltá karta pre tím MŠK Púchov (K. Strelčík).

74
    Strelčík trafil do hlavy Gaitanidisa! Žltá karta!

74
    Prešov získava výhodu jedenástky!

Ivan Harčár

Branky: 28. Horváth, 76. Dolný (pen.) – 9. Holiš

Karty:   12. Baran (PRE), 62. Horváth (PRE), 77. Milunović (PRE), 85. L. Šimko (PRE), 90+2. Jendrek (PRE) – 30. Moško (PUC), 45. P. Mráz (PUC), 74. K. Strelčík (PUC), 80. Michlík (PUC)

FC Tatran Prešov: Kučinsky – L. Šimko, Baran (C), Horváth, Petko (71. Gaitanidis), Milunović, Nemtinov, D. Keresteš, Jendrek (90+2 Ivanko-Macej), Dolný (88. Andrić), Karaš.
    Náhradníci: Gaitanidis, Pribula, Ivanko-Macej, Knurovský, Andrić, Hatok, Nehila, Maguľak.

Trenér: Marek Petruš.

MŠK Púchov: K. Strelčík – Mazanovský, Moško, Slovák, Lacko, Kopičár, Michlík, Holáň (66. Loduha), Kaufman, P. Mráz (C) (66. Pucheľ), Holiš (69. Martinček).
    Náhradníci: P. Pilný, Pavlovič, Martinček, Valík, Pucheľ, Šeroň, Kapusniak, Loduha, Biricz.

Trenér: Vladimír Cifranič.