Kometa Brno – K. Vary | 6:1 (kon.) |
Liberec – Havlíčkův Brod | 7:1 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 4:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Přerov | 0:1 (kon.) |
Plzeň – Hvězda Praha | 4:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Tábor | 6:1 (kon.) | | | Třinec – Poruba | 2:3 (kon.) |
Zlín – HK MD Šumperk | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Kladno | 9:5 (kon.) | | | Slavia – Chomutov | 4:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Motor ČB | 6:3 (kon.) | | | Jihlava – Pardubice | 2:3 (po pr.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 9:1 (kon.) |
SR 18 – Žiar nad Hronom | 2:5 (kon.) |
Tábor – Příbram | 8:2 (kon.) | | | Havířov – Nový Jičín | 5:7 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Opava | 2:7 (kon.) |
Klatovy – Cheb | 2:5 (kon.) | | | Brumov – Vyškov | 0:12 (kon.) |
Skalica – Vlci Žilina | 4:7 (kon.) | | | Dubnica – Topoľčany | 4:3 (kon.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
9:1
(3:0, 4:0, 2:1)
HC Litvínov
Leona Tomcová
Branky a nahrávky:
8. Galnor (Zeman), 18. Pastor (Dyk, Cipko), 19. Zahejský (Váňa), 30. Zeman (Postl, Pastor), 37. Váňa, 39. Galnor (Pastor, Zahejský), 39. Holejšovský (Galnor, Pastor), 45. Váňa (Cipko), 46. Váňa (Wardas, Zahejský) – 47. Prokeš (Peroutka, Tomaník)
Rozhodčí: Žižka – Belko, Kokrment
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Ebenstreit (Oršulák) – Postl, Hynek, Pelikán, Cipko, Holejšovský (C), Dyk – Galnor, Pastor (A), Zeman (A), Šilhan, Wardas, Zahejský, Poizl, Váňa, Bálek
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Balík (Trejbal) – Horák, Kladivo, Winkelhöfer, Klír, Soušek, Břenda, Prokeš – Raichl, Tomaník, Horský, Čermák, Peroutka M., Koky, Liška, Peroutka J. (C), Bednařík, Tůma
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Balík (Trejbal) – Horák, Kladivo, Winkelhöfer, Klír, Soušek, Břenda, Prokeš – Raichl, Tomaník, Horský, Čermák, Peroutka M., Koky, Liška, Peroutka J. (C), Bednařík, Tůma
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Žižka – Belko, Kokrment
Diváci:
Adam Ebenstreit – 2 min., krosček, odpyká Vojtěch Váňa.
Matěj Zeman – 2 min., podrážení.
Denis Horský – 2 min., podrážení.
Matěj Pelikán – 2 min., krosček.
Jan Liška – 2 min., nedovolené bránění.
Jaroslav Čermák – 2 min., nedovolené bránění.
Viktor Wardas – 2 min., podrážení.
Matyáš Bálek – 2 min., sekání.