Hvězda Praha – HC Litvínov 4:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 2:7 (kon.) | Kladno – Slavia 2:9 (kon.)
Motor ČB – Jihlava 2:5 (kon.) | Přerov – Vítkovice 3:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Kometa Brno 1:4 (kon.)
Tábor – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Třinec – Zlín 2:3 (po pr.) | Poruba – Olomouc 5:1 (kon.)
Plzeň – Sparta 4:1 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 2:1 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
2:7 (0:4, 0:2, 2:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 17.09.2022, 12:00 • ROCKNET ARÉNA • Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
   
  59:59
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Tak se to přeci jen MATĚJI ZEMANOVI povedlo a vteřinu před koncem zápasu ještě upravuje skóre, když překonal Štěrbu – 2:7. Asistence: Tobiáš Pastor a Jakub Galnor.
   
  55:53
  Piráti právě vstřelili branku!
  Domácí se radují ze druhé přesné trefy. Po další souhře dostal na pravou stranu přihrávku DANIEL HALFAR a pohotovým zakončením pak podruhé rozvlnil síť za zády Michala Oršuláka – 2:6. Asistence: Jaroslav Pospíšil.
   
  50:16
  Piráti právě vstřelili branku!
  Krásná akce domácích a ti dávají čestný úspěch. Matěj Kalvoda projel takřka celým kluzištěm do pásma, poté zpětnou přihrávkou poslal kotouč do levého kruhu, odkud ho nechytatelnou střelou poslal za záda Oršuláka FILIP NASTOUPIL – 1:6. Asistence: Matěj Kalvoda.
   
  35:00
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Úderem pětatřicáté minuty se hosté radují už ze šestého vstřeleného gólu. Nad pravý kruh dostal přihrávku TADEÁŠ HYNEK, jenž táhlou střelou prostřelil a překvapil Davida Štěrbu – 0:6. Asistence: Matěj Pelikán a David Poizl.
   
  22:09
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Energie se ještě zdržela v útočné třetině a nyní se už zase prosazuje. Odražený kotouč nasměroval na pravou stranu Viktor Wardas a PAVOL CIPKO měl u bližší tyče jednoduchou úlohu, a sice trefit částečně odkrytou domácí branku – 0:5. Asistence: Viktor Wardas a Vojtěch Váňa.
   
  17:33
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  V prostoru mezi kruhy posunul kotouč směrem na domácí branku MATĚJ ZEMAN a ten proskočil za záda Davida Štěrby – 0:4. S domácími to tedy nevypadá vůbec dobře a mají už čtyrbrankovou ztrátu. Asistence: Ondřej Postl.
   
  14:23
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  A je z toho další branka v domácí síti. Od zadního mantinelu se puk dostal před domácí klec, kde ho po několika odrazech dostal do sítě Pirátů VOJTĚCH VÁŇA – 0:3. Asistence: Kryštof Dyk a Vít Zahejský.
   
  09:47
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Přesilovka Karlových Varů je nakonec využita, na levé straně se podruhé dostal na kotouč MATĚJ ZEMAN a doklepl ho za brankovou čáru – 0:2. Energie tak má už dvoubrankový náskok nad domácími Piráty. Asistence: Pavol Cipko a Kryštof Dyk.
   
  01:20
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Hosté hned v úvodu zápasu otevírají skóre, když se prosadil VÍT ZAHEJSKÝ – 0:1. Asistence: Kryštof Dyk.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 51. Nastoupil (Kalvoda), 56. Halfar (Pospíšil) – 2. Zahejský (Dyk), 10. Zeman (Cipko, Dyk), 15. Váňa (Dyk, Zahejský), 18. Zeman (Postl), 23. Cipko (Wardas, Váňa), 35. Hynek (Pelikán, Poizl), 60. Zeman (Pastor, Galnor)


  Piráti Chomutov: Štěrba (Hájek) – Ibl, Švarc, Honzík, Malý, Snopek, Malcovský, Pokorný – Halfar, Sochor, Pospíšil (C) – Vaněk, B. Novák, Nastoupil (A) – Kurelović, Kalvoda, Grosskopf (A) – F. Novák
  Trenér: Radek Šíp

  HC Energie Karlovy Vary: Oršulák (Ebenstreit) – Postl, Hynek, Pelikán, Cipko, Holejšovský (C), Dyk – Š. Šilhan, Wardas, Poizl – D. Šilhan, Galnor, Zahejský – Pastor (A), Váňa, Zeman (A)
  Trenér: Martin Gombár

  Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš

  Diváci: 96