Hr. Králové – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Slovácko – Jablonec 0:2 (kon.)
Plzeň – Slavia 3:0 (kon.)
FC Hradec Králové
0:0 (0:0)
FC Zlín
Neděle 18.09.2022, 16:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 9. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 12:20. (17:59:24)

Až se bude pořádat anketa o nejnudnější zápas historie ligy, bude duel Hradce Králové se Zlínem jistě aspirovat na nejčelnější místa. Za celý zápas neviděla hrstka diváků ani jedinou šanci, jen spousty nepřesností, odkopů, ztrát a faulů a pár náznaků, především na straně Votroků v prvním poločase. Jedinou za zmínku stojící střelu Zlína vyslal až čtvrt hodiny před koncem Jawo.
    Zlín počtvrté za devět kol remizoval 0:0, z toho potřetí v řadě venku, kde neinkasoval již 322 minut a včetně poháru dokonce úctyhodných 412 minut.

90+4

90+4
    Koubek se neprotlačil k centru Vojtěcha Smrže. Jeden z obránců před ním odehrál míč na roh, ale ten již rozhodčí nenechá rozehrát, neboť se hraje již minutu přes čas.

90+4
    Závar před bránou po sérii hlaviček utnul útočný faul Hradce.

90+3
    Cedidla špatně vyhodnotil situaci, nechal míč doklouzat za čáru, jenže rozhodčí ukazuje na roh Hradce.

90+2
    Žlutou kartu za zdržování hry dostal brankář Zlína Matej Rakovan.

90+2
    Taktické střídání provádí trenér Trinity Zlín:
    ze hřiště odchází Robert Hrubý, přichází Joss Didiba.

90+2
    Dalekonosný nákop se ve vápně od Vašulínovy nohy odráží za bránu.

90+1
    Opět jen faulem zastavili žlutomodří Jakuba Kučeru. Od brány je to přes 40 metrů, přesto se vše stěhuje do zlínského vápna.

90
    Zápas je nastaven o 3 minuty.

89
    Výsledek rohu odpovídá průběhu celého zápasu. Hrubého centr letěl k prvnímu bránícímu hráči na přední tyč.

89
    Zlín bude kopat čtvrtý roh.

88
    Po útočném faulu Votroků si míč k trestnému kopu za velkým vápnem staví Matej Rakovan.

87
    Dnešní utkání sleduje podle ohlášeného údaje 550 diváků. Reálně jsou na stadiónu tak tři stovky včetně pořadatelů.

86
    Kodeš sklepl míč Trusovi, jehož pokus levačkou ze střední vzdálenosti se stáčí daleko od brány.

86
    Po Hrubého obranném zákroku kopal Hradec Králové roh, ale opět z něj bránu neohrozil.

85
    Hradec vyvinul tlak, Trusův první centr však zlínská obrana odvrací a na opakovaný pokus na zadní tyči nedosáhl tísněný Kodeš.