K. Vary – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Sparta – Litvínov | 3:0 (kon.) |
Vítkovice – Plzeň | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Motor ČB – Kometa Brno | 6:2 (kon.) |
Frýdek-M. – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Kometa Brno – Liberec | 4:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Trenčín | 6:2 (kon.) | | | Nové Zámky – Prešov | 2:3 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Zvolen | 3:4 (po pr.) |
Košice – HC Slovan | 0:0 (odl.) | | | Banská Bystrica – Michalovce | 2:3 (kon.) | | | Poprad – Nitra | 5:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Havířov | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Slavia – HK MD Šumperk | 5:0 (kon.) | | | Chomutov – Poruba 2011 | 3:4 (kon.) |
Písek – Přerov | 2:3 (kon.) |
konec
Banes Motor České Budějovice
6:2
(2:1, 1:1, 3:0)
HC Kometa Brno
Pavel Mádl
Branky a nahrávky:
13. Valský (Hanzl), 20. Přikryl (Pech, Vráblík), 35. Gulaš (Šenkeřík, Pech), 43. Gulaš, 56. Gulaš (Hanzl, Pech), 60. Valský (Hovorka, Strnad) – 12. Šalé (Zbořil, Strömberg), 36. Horký
Rozhodčí: Pražák, Ondráček – Hnát, Brejcha
Diváci: 6 102
Neproměněná penalta:
Banes Motor České Budějovice:
Hrachovina (Strmeň) – Štencel (A), Vráblík, Šenkeřík, Kachyňa, Bindulis, Hovorka, L. Doudera – Přikryl, Pech (A), Gulaš (C) – Tomeček, Koláček, Doležal – Strnad, Toman, Valský – Dzierkals, Hanzl, Karabáček.
Náhradníci:
Trenér: Jaroslav Modrý
HC Kometa Brno: Čiliak (Furch) – Ščotka (A), Holland, Ďaloga, Gulaši (A), Kučeřík, Fajmon – Zaťovič (C), Holík, Horký – Flek, Strömberg, Koblížek – Kollár, Zbořil, Šalé – Vincour, Kratochvíl, Süss – Dufek.
Náhradníci:
Trenér: Martin Pešout
Náhradníci:
Trenér: Jaroslav Modrý
HC Kometa Brno: Čiliak (Furch) – Ščotka (A), Holland, Ďaloga, Gulaši (A), Kučeřík, Fajmon – Zaťovič (C), Holík, Horký – Flek, Strömberg, Koblížek – Kollár, Zbořil, Šalé – Vincour, Kratochvíl, Süss – Dufek.
Náhradníci:
Trenér: Martin Pešout
Rozhodčí: Pražák, Ondráček – Hnát, Brejcha
Diváci: 6 102
Rhett Holland – 2 min., krosček.
Jan Štencel – 2 min., nedovolené bránění.
Václav Karabáček – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
2 min.,
Michal Gulaši – 2 min., krosček + 2 min., hrubost.
Mikuláš Hovorka – 2 min., hákování.
Jan Štencel – 2 min., sekání.
Michal Gulaši – 2 min., držení.