Remeš – Monaco 0:3 (kon.) | Nice – Angers 0:1 (kon.) | Brest – Ajaccio 0:1 (kon.)
Clermont Foot – Troyes 1:3 (kon.) | Marseille – Rennes 1:1 (kon.) | Nantes – Lens 0:0 (kon.)
Lyon – PSG 0:1 (kon.)
OGC Nice
0:1 (0:1)
Angers SCO
Neděle 18.09.2022, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Ode mne je to vše. Přeji pěkný podvečer. (17:27:52)

Zápas skončil. Červená karta po devíti sekundách hry se nakonec ukázalo jako klíčový faktor utkání, který pomohl Angers k jednobrankovému vítězství. Síly na hřišti se sice ve druhé půli na trávníku vyrovnaly, Nice ale nedokázalo tuto situaci využít k tomu, aby skóre vyrovnalo, Všechny body tak putují za hostujícím celkem.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:11.

90+5

90+3
    Rohového kopu domácích se nyní účastnil i brankář Bulka. Celá situace končí pouze ošetřením jeho protějška, který byl faulován.

90+2
    Minimálně minuty drželi hráči Angers svého soupeře daleko od své brány a ušetřili tak cenné desítky sekund.

90+1
    Čtyři minuty nad rámec základního hracího času zápasu nastavil hlavní rozhodčí.

90
    Nice už se drží na útočné polovině, moc času už mu ale do konce a k vyrovnání nezbývá.

88
    Střídání v týmu Angers SCO:
    ze hřiště odchází Azzáedín Únáhí, přichází Pierrick Capelle.

87
    Přibližně posledních deset minut je takových hodně roztahaných a na hřišti se možná až překvapivě skoro nic neděje.

85
    S velkou pravděpodobností nám předchozí moment prodlouží blížící se nastavení druhého poločasu.

85
    Žlutá karta pro tým Angers SCO (Yahia Fofana).

84
    Vypadá to, že jsou v pořádku a můžeme tak pokračovat ve hře.

83
    Po vzájemném střetu jsou hráči obou týmů ošetřováni. Nejspíše se srazili hlavami.

82
    Po rohovém kopu přišla hlavička, mířila ale přesně na Fofanu a ten tak neměl problém zasáhnout.

81
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky základního hracího času zápasu. Nice v poslední době nedokáže ohrožovat bránu soupeře. Více se mu to dařilo mezi 60. a 70. minutou.