Union Berlín – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Bochum – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 0:0 (kon.)
VfL Bochum
1:1 (1:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Neděle 18.09.2022, 17:30 • Vonovia Ruhrstadion, Bochum • Německá Bundesliga • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:27:38)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 7:15. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:8.

Je konec. Bochum získává první bod do tabulky po remíze s Kolínem 1:1. Už v 9. minutě si vstřelil vlastní branku Benno Schmitz, který byl nastřelen spoluhráčem. Ve 20. minutě to málem bylo o dva góly, ale Holtmann orazítkoval pouze tyč. O tři minuty později pálil nebezpečně, ale vedle Dejan Ljubičić. Ve 39. minutě mohl srovnat Iljás Schirí, ovšem ten svou hlavičku poslal vedle. V 64. minutě Riemann předvedl skvělý zákrok proti hlavičce Mainy, ale ten stál v ofsajdu. V 77. minutě vypálil Adamjan pouze do tyče. Tlak Kolína sílil a v 88. minutě srovnal Linton Maina. V nastavení mohl rozhodnout Nikola Soldo, ale z malého vápna přestřelil bránu.
    Kolín v Bochumi remizoval 1:1.

90+5

90+5
    Tentokrát centr hostů skončil pouze v rukou gólmana Manuela Riemanna.

90+4
    Nikola Soldo mohl být hrdinou hostů, jelikož se rohový kop snesl přesně k němu na hranici malého vápna, ale jeho zakončení letělo nad bránu Riemanna!

90+2
    Už to vypadalo na dobrý rychlý protiútok hostů, ale přihrávka Floriana Dietze byla zblokována a následuje autové vhazování.

90+1
    Centr z levé strany skončil jen v moci domácího brankáře Manuela Riemanna.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90
    Střídání v týmu VfL Bochum:
    ze hřiště odchází Ivan Orděc, přichází Vasilis Lampropoulos.

89
    Bochumi se nepodařilo projít po pravé straně a následuje tak autové vhazování pro Kolín.

88
    Köln právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 1:1! Po soubojích uvnitř vápna se k míči dostal LINTON MAINA, který se štěstím překonal brankáře Riemanna střelou mezi nohy.

87
    Kingsley Schindler se sice diví, ale nakonec se provinil faulem.

85
    Centry létají do domácího vápna, ale zatím nepřinášejí nic nebezpečného.

84
    Čas hostům rychle utíká a stále prohrávají o jedinou branku dnešního zápasu.

83
    ze hřiště odchází Tim Oermann, přichází Erhan Mašović,
    ze hřiště odchází Cristian Gamboa, přichází Saidy Janko.

80
    Hostům dnes zatím není přáno, protože se opět dostali ke hlavičce, ale ta letěla pouze nad horní tyč.