K. Vary – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Sparta – Litvínov | 3:0 (kon.) |
Vítkovice – Plzeň | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Motor ČB – Kometa Brno | 6:2 (kon.) |
Frýdek-M. – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Kometa Brno – Liberec | 4:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Trenčín | 6:2 (kon.) | | | Nové Zámky – Prešov | 2:3 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Zvolen | 3:4 (po pr.) |
Košice – HC Slovan | 0:0 (odl.) | | | Banská Bystrica – Michalovce | 2:3 (kon.) | | | Poprad – Nitra | 5:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Havířov | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Slavia – HK MD Šumperk | 5:0 (kon.) | | | Chomutov – Poruba 2011 | 3:4 (kon.) |
Písek – Přerov | 2:3 (kon.) |
po prodl.
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:4
(0:0, 3:2, 0:1 - 0:1)
HKM Zvolen
Silvester Bobko
Branky a nahrávky:
25. Kriška (Drábek, Walega), 27. Uhrík (Kalousek, Hudec), 39. Karsums (Kuru, Mesikämmen) – 33. Huntebrinker (Messner), 38. Gropp (Hecl, Mudrák), 48. Sideroff (Hanna), 65. Langkow (Huntebrinker, Messner)
Rozhodčí: Miroslav Štefik, Ondrej Kalina – Peter Tvrdoň, Daniel Konc ml.
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK 32 Liptovský Mikuláš:
Valent (Kozel) – Ventelä, Mesikämmen, Diakov, Mezovský, Pavúk, Hudec, Kapičák, Braun – Karsums, Vähätalo, Kuru – Handlovský, Šmída, Kriška – Drábek, Walega, Michalík – Galbavý, Uhrík, Kalousek
Náhradníci:
Trenér: Ján Šimko
HKM Zvolen: Trenčan (Petrík) – Messner, Hain, Hanna, Mudrák, Sládok, Kubka, Čulík, Barcík – Zuzin, Huntebrinker, Kašlík – Hecl, Langkow, Sideroff – Gropp, Šiška, Stupka – Csányi, Viedenský, Marcinek
Náhradníci:
Trenér: Peter Oremus
Náhradníci:
Trenér: Ján Šimko
HKM Zvolen: Trenčan (Petrík) – Messner, Hain, Hanna, Mudrák, Sládok, Kubka, Čulík, Barcík – Zuzin, Huntebrinker, Kašlík – Hecl, Langkow, Sideroff – Gropp, Šiška, Stupka – Csányi, Viedenský, Marcinek
Náhradníci:
Trenér: Peter Oremus
Rozhodčí: Miroslav Štefik, Ondrej Kalina – Peter Tvrdoň, Daniel Konc ml.
Diváci:
2 min. – príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Lukáš Handlovský.
2 min. – príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Sebastián Šmída.
Martins Karsums – 2 min., podrazenie.
Kirill Diakov – 2 min., hákovanie.
Michal Uhrík – 2 min., nedovolené bránenie.
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
Chris Langkow – 2 min., sekanie.
Marek Hudec – 2 min., nedovolené bránenie.
Kirill Diakov – 2 min., podrazenie.
Matej Galbavý – 2 min., sekanie.
Karol Csányi – 2 min., podrazenie.
Chris Langkow – 2 min., podrazenie.
Kamil Walega – 2 min., podrazenie.
Joel Messner – 2 min., držanie.
Sameli Ventelä – 2 min., držanie.
Deven Sideroff – 2 min., nešportové správanie.
Julius Vähätalo – DKZ, vrazenie na mantinel.
Juraj Šiška – 2 min., hákovanie.