Chorvatsko – Dánsko | 2:1 (kon.) | | | Francie – Rakousko | 2:0 (kon.) | | | Polsko – Nizozemsko | 0:2 (kon.) |
Belgie – Wales | 2:1 (kon.) |
Kazachstán – Bělorusko | 2:1 (kon.) | | | Slovensko – Ázerbájdžán | 1:2 (kon.) | | | Litva – Faerské ostrovy | 1:1 (kon.) |
Turecko – Lucembursko | 3:3 (kon.) |
Lotyšsko – Moldavsko | 1:2 (kon.) | | | Lichtenštejnsko – Andorra | 0:2 (kon.) |
Česko – Rumunsko | 2:1 (kon.) |
Wisła Pł. – ŁKS | 0:0 (12:00) | | | Legia – Stal Rz. | 0:0 (17:00) |
Česko – Austrálie | 1:1 (3:4 po pen.) |
konec
Kazachstán
2:1
(1:1)
Bělorusko
Milan Huppert
Branky:
29. Gabyšev (Orazov), 79. Zajnutdinov (Ajmbetov) – 45+3. Savickyj (Pečenin)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:9.
Rozhodčí: Feșnic – Avram, Cerei (ROU)
Diváci:
Karty: 10. Zajnutdinov (KAZ), 39. Tagybergen (KAZ), 49. Darabajev (KAZ), 90+2. Astanov (KAZ) – 42. Pečenin (BLR), 83. Bachar (BLR) 90+4. Tagybergen (KAZ)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:9.
Kazachstán:
Šackij – Gabyšev (68. Kairov), Malij, Maročkin, Alip, Vorogovskij – Orazov (75. Astanov), Tagybergen (C), Darabajev, Zajnutdinov (87. Kuat) – Ajmbetov (87. Žumabek).
Náhradníci: Sejsen, Šajzada – Bystrov, Dosmagambetov, Murtazajev, Sadybekov, Jerlanov, Žarynbetov.
Trenér: Magomed Adijev
Bělorusko: Chatkevič – Poljakov, Švecov, Judenkov, Pečenin – Savčenko (84. Malkevič), Klimovič (61. Lisakovič), Jablonskij (C), Ebong – Bogomolskij (61. Bachar), Savickij (76. Gromyko).
Náhradníci: Pavljučenko, Plotnikov – Bessmetnij, Bočerov, Chadarkevič, Lukaševič, Nečajev, Sedko.
Trenér: Georgij Kondraťjev
Náhradníci: Sejsen, Šajzada – Bystrov, Dosmagambetov, Murtazajev, Sadybekov, Jerlanov, Žarynbetov.
Trenér: Magomed Adijev
Bělorusko: Chatkevič – Poljakov, Švecov, Judenkov, Pečenin – Savčenko (84. Malkevič), Klimovič (61. Lisakovič), Jablonskij (C), Ebong – Bogomolskij (61. Bachar), Savickij (76. Gromyko).
Náhradníci: Pavljučenko, Plotnikov – Bessmetnij, Bočerov, Chadarkevič, Lukaševič, Nečajev, Sedko.
Trenér: Georgij Kondraťjev
Rozhodčí: Feșnic – Avram, Cerei (ROU)
Diváci:
ze hřiště odchází Bachtijor Zajnutdinov, přichází Islambek Kuat.
ze hřiště odchází Abat Ajmbetov, přichází Abylajchan Žumabek.
ze hřiště odchází Hleb Savčenko, přichází Vladislav Malkevič.
ze hřiště odchází Pavel Savickij, přichází Valerij Gromyko.
ze hřiště odchází Ramazan Orazov, přichází Elchan Astanov.
ze hřiště odchází Michail Gabyšev, přichází Bagdat Kairov.
ze hřiště odchází Vladislav Klimovič, přichází Ruslan Lisakovič.
ze hřiště odchází Jegor Bogomolskij, přichází Ivan Bachar.