Česko – Finsko 2:2 (kon.) | Německo – USA 2:0 (kon.) | Slovensko – Mexiko 1:1 (kon.)
Česko
2:2 (1:0)
Finsko
Pátek 23.09.2022, 16:00 • Kroměříž • Ježek Cup (U18)

Je konec! Český výběr do osmnácti let nakonec remizoval s Finskem 2:2. Do utkání vstoupili lépe Češi. Ti do utkání vstoupili aktivně, ale Novákův přímý kop finský brankář vyrazil na roh. Vzápětí zlepšili svou hru Finové, ale Häninenovy nůžky vyrazil Čechal. Skóre se tak měnilo až ve 36. minutě, kdy se tvrdou ránou uvnitř pokutového území prosadil Daniel Karsten. Hned v úvodu druhé půle ale vyrovnal Ulundu a pět minut po změně stran poslal Finy do vedení Häninen. Češi se vyrovnání dočkali dvacet minut před koncem zásluhou krásně Šanclovy rány. (17:50:55)

90+3

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Češi se v samotném závěru utkání derou dopředu. Na levé straně kouzlil Stryk, ale získal pro domácí jen vhazování.

89
    Střídání v týmu Finsko:
    ze hřiště odchází Kekarainen, přichází Armstrong,
    ze hřiště odchází Sillanpää, přichází Naamo.

88
    Laine zkoušel procedit přihrávku mezi obránce v červeném, nicméně defenziva českého celku si dala dobrý pozor.

87
    Na levé straně se do pozice pro odcentrování dostal Hašek, ale jeho pobídka skončila blokem dobře postaveného obránce.

86
    Svatoš před rozběhnutým soupeřem nakopl míč na polovinu Finska, ale Hašek v hlavičkovém souboji nezískal míč pro český celek.

85
    Finové tentokrát spěchali vpřed po levé straně, ale Laine pokusem o kličku vybojoval pouze vhazování.

84
    Finové vybojovali odražený míč na pravé straně, ale neprocedili následný centr přes Vitarigova.

83
    Roman Horák narýsoval kolmici mezi stopery Finska, jenže na jeho pobídku si nikdo v červeném dresu nenaběhl.

82
    Vuorinen na levé straně bojoval s Jakubem Svatošem, nicméně český fotbalista se nenechal ošálit a pobídku zablokoval.

80
    Deset minut před koncem měli Češi k dispozici přímý kop v blízkosti velkého vápna, ale na příliš vysoký centr nikdo nedoskočil.

79
    Jalonen se ujal rozehrávky rohového kopu. Jeho prodloužený centr propadl k zadní tyči, ale nikdo z Finů už nedokázal zakončit.

78
    Finové předvedli výpad po levém křídle. Přízemní centr ale důrazný zadák sklepl na rohový kop.