Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 3:6 (kon.) | Třebíč – Šumperk 3:1 (kon.)
Sokolov – Zlín 2:1 (kon.) | Prostějov – Jihlava 2:4 (kon.) | Přerov – Kolín 4:2 (kon.)

Jestřábi právě vstřelili branku!
    Zaděláno na drama! Špetku naději vykřesal pro Prostějov FILIP JANSA. Asistence: Tomáš Valenta.

58:14
    Uvidíme přesilovou hru 6 na 4! Miloslav Jáchym (Jihlava) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

57:29
    Prostějov to opět zkouší v šesti mužích!

56:46
    Jiránkovu střelu z bezprostřední blízkosti reflexivním zákrokem vytěsnil Beran.
    55:33 Filip JANSA - 1:4

55:33
    FILIP JANSA se ujal trestného střílení, rozkmital torpéda a s přehledem zavěsil.

55:33
    Trestné střílení pro Prostějov!
    53:44 Tomáš HARKABUS - 0:4

53:44
    Dukla právě vstřelila branku!
    A máme rozhodnuto! Risk bez brankáře domácím nevyšel. TOMÁŠ HARKABUS získal kotouč a poslal ho do branky přes celé kluziště. Asistence: Josef Skořepa.

53:38
    Domácí to zkouší v šesti!

52:14
    Tomáš Čachotský – 2 min., podrážení.

49:37
    Vítek Benda (Prostějov) zahákoval Fronka, který byl v jasné gólové šanci. Dvě minuty pro domácího mladíka.

44:51
    Vilém Burian – 2 min., držení.
    39:25 Petr BERÁNEK - 0:3

39:25
    Jihlava přidává gól při vlastním oslabení! Pěnčík hrubě chyboval, když ho obral na modré čáře Fronk, který šikovně našel PETRA BERÁNKA, jenž pohotově zavěsil. Asistence: Jiří Fronk.

38:16
    Ostřížkova rána na vzdálenější tyč jen těsně minula bránu!

38:06
    Tomáš Čachotský (Jihlava) předvedl zbytečný faul v útočném pásmu, jde si odpykat dvouminutový trest za podrážení.

30:09
    Na straně druhé se teď lapačkou vyznamenal Beran, který lapil bekhendový pokus Ostřížka.

29:39
    Fronk našel zcela volného rozjetého Harkabuse, který se dostal do samostatného úniku. Střelec chtěl vymíchat brankáře Pavelku, ale ten si na střelce brilantně počítal.

29:05
    Vilém Burian (Prostějov) chtěl pomstít svého spoluhráče a sestřelil Dundáčka. Od rozhodčích vidí trest za hrubost. Dundáček pak dostává trest za napadení. Uvidíme hru 4 na 4.

22:46
    Jan Slanina (Prostějov) oslabí svůj mančaft na dvě minuty za krosček.
    21:51 Filip HAMAN - 0:2

21:51
    Hosté odskakují na rozdíl dvou branek! FILIP HAMAN nic nevymýšlel a z pravé strany hřiště poslal puk přesně do levého horního růžku. Asistence: Daniel Kowalczyk, Jiří Fronk.

17:58
    Dubský zakončoval rychlý brejk Jestřabů! Útočník mířil mezi nohy brankáře Berana, ale hostující gólman stihl zalepit mezeru.
    12:42 Filip SEMAN - 0:1

12:42
    Jihlava využívá přesilovou hru! Jiří Fronk a FILIP SEMAN se dostali do přečíslení dva na jednoho a druhý jmenovaný posílal kotouč už do prázdné brány. Asistence: Jiří Fronk, Petr Beránek.

11:57
    Jan Slanina (Prostějov) oslabí svůj tým na dvě minuty za zdržování hry (zašlápnutí puku).

10:58
    Pěnčík poslal z první ránu do brankoviště a na volný kotouč ještě dotíral urostlý Vlach! Beran se ale vyznamenal nedovolil domácí skórovat.

10:29
    Filip Seman (Jihlava) okřikoval rozhodčí a dostává trest za nesportovní chování. Třetí přesilová hra pro domácí.

09:19
    Kotouč se nebezpečně ochomýtal v brankovišti Jestřábů! Miškář tečoval střelu Beránka a následně ještě dorážel Šik. Zkušený brankář ale nepropustil touš za svá záda.

06:57
    Richard Cachnín (Jihlava) fauloval a odchází na trestnou lavici, dvě minuty za vysokou hůl pro odchovance havlíčkobrodského hokeje.

05:35
    Patrik Machač (Prostějov) se dostal do drobného úprku a mířil na vzdálenější tyč! Jeho střelu ale zlikvidoval brankář Beran.

02:16
    Filip Haman si jde odpykat dvouminutový trest za hákování.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 56. Jansa (TS), 59. Jansa (Valenta) – 13. Seman (Fronk, Beránek), 22. Haman (Kowalczyk, Fronk), 40. Beránek (Fronk), 54. Harkabus (Skořepa)

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Poledna, Valenta, Staněk, Benda, Pěnčík, Zajíc – Jiránek (C), T. Jáchym (A), Jandus – Burian, Ostřížek, P. Machač – Jansa, Venkrbec, Slanina – Dubský, Vlach, Maruna.
    Trenér: Aleš Totter

HC Dukla Jihlava: Beran (Maláč) – Mareš, Bilčík, M. Jáchym, F. Kočí, Kowalczyk, Haman, Dundáček – Čachotský (A), Skořepa (C), Harkabus (A) – Beránek, Miškář, Šik – Cachnín, Juda, Fronk – Handl, Seman, Pořízek.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Jakub Koziol, Filip Vrba – Tomáš Kučera, Jaroslav Peluha