Nashville – Florida 3:4 (po pr.) | Montreal – New Jersey 1:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:4 (kon.) | Nashville – Florida 4:0 (kon.) | Seattle – Edmonton 3:0 (kon.)
Vegas – Los Angeles 1:2 (po pr.)
New York Rangers
4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
New York Islanders
Úterý 27.09.2022, 01:09 • Madison Square Garden, New York • Příprava NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:51:17)

Trestné minuty: 10:6

Je dobojováno. Poslední třetina přinesla nejméně akce a jedním z těch, kdo může být se svým výkonem spokojen, je gólman hostů Jakub Škarek, který si připsal několik povedených zákroků, z nichž vyčníval ten proti sólu Gustava Rydahla. Gólu jsme se ve třetí části nedočkali, zápas skončil výsledkem 4:1 a NY Rangers tak předvedli úspěšný vstup do přípravy

NY Rangers se v dalším utkání představí už zítra od 1:00 na ledě Bostonu, NY Islanders budou moci porážku odčinit taktéž zítra od 1:00 na ledě New Jersey.

59:38
    Hostující Kubiak naskočil na led, je tu opravdu krátká přesilovka pro NY Islanders.

59:31
    Na trestnou lavici míří domácí Jacob Trouba, dostal dvě minuty za podrážení.

58:54
    Clutterbuck vyhazuje přes všechny čáry, oba celky střídají.

58:26
    Z rohu rozehrával Zibanejad, Wotherspoon ale puk srazil a k zakončení se tak domácí nedostali.

57:38
    Ještě jedno vyloučení, nyní na straně NY Islanders. Jeff Kubiak zastavil do zakončení se prodírajícího Othmanna a dostal dvě minuty za sekání.

56:49
    Na levé straně operoval Trivigno, jeho pokus byl ale spíše pouze nahozením, než střelou. Puk skončil za brankou.

55:53
    Škarek dobře pokryl svou pravou tyčku proti Veseymu a poté i proti Kravcovovi.

55:10
    Zakázané uvolnění i na straně domácích, vhazovat se bude po Garandově levici.

54:36
    Carpenter vystřelil z pravé strany, tohle Škarek zneškodnil rychlou vyrážečkou.

54:04
    V tuto chvíli nedostal šanci jej překonat ani Miller, byl totiž odzbrojen duem obránců a puk skončil v rohu.

53:24
    Ten pak musel po rychlé akci domácích zakročit u své pravé tyčky, stále ale drží čistý štít.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 11. Vesey (Chytil, Othmann), 16. Kreider (Trouba), 20. Miller (Othmann, Zibanejad), 32. Jones (Kakko, Scheider) – 37. Salo (Johnston, Andreoff)

New York Rangers: Šesťorkin (32. Garand) – Trouba (C), Miller, Schneider, Jones, Welinski, Hájek – Kakko, Zibanejad (A), Kreider (A) – Kravcov, Chytil, Vesey – Reaves, Carpenter, Trivigno – Othmann, Rydahl, Sýkora.
    Trenér: Gerard Gallant

New York Islanders: Varlamov (32. Škarek) – Dobson, Romanov, Mayfield (A), Salo, Hutton, Wotherspoon – Holmström, Barzal, Parise – Wahlstrom, Pageau, Lee (C) – Clutterbuck (A), Andreoff, Johnston – Durandeau, Bardreau, Kubiak.
    Trenér: Lane Lambert

Rozhodčí: Lambert, Charron – Hughes, MacPherson

Diváci: 14 776