Nashville – Florida 3:4 (po pr.) | Montreal – New Jersey 1:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:4 (kon.) | Nashville – Florida 4:0 (kon.) | Seattle – Edmonton 3:0 (kon.)
Vegas – Los Angeles 1:2 (po pr.)
Nashville Predators
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
Florida Panthers
Úterý 27.09.2022, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

47:19
    Florida už se radovala z vyrovnávající branky, jenže nakonec branka neplatí, protože předtím proběhl faul Chrise Tierneyho (FLA) , který dostává dvě minuty za sekání.

41:45
    Predators si zahrají přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hru vysokou holí vyloučen Ludvig (FLA).

38:02
    Florida si zahraje druhou přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen střelec zatím jediné branky utkání Filip Forsberg (NSH).

16:46
    Michael Del Zotto (FLA) míří na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

11:52
    Je tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za vražení na hrazení vyloučen domácí Tanner Jeannot (NSH).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 15. Forsberg (Duchene), 49. Glass (Duchene, Ekholm), 54. Sissons (Nurmi, Gross), 58. Jeannot (McDonagh, Ekholm)

Nashville Predators: Lankinen (30. Askarov) – Lauzon, Ekholm, McDonagh, Gross, Del Gaizo, Wilsby – Glass, Forsberg, Sissons, Trenin, Jankowski, Schneider, Leonard, Sherwood, Kondelik, Nurmi, Jeannot, Duchene.
    Florida Panthers: Kinght (30. Lyon) – Del Zotto, Staal, Alscher, Nause, Ludvig, Montour – White, Mayhew, Bennett, Reinhart, Lundell, Tkachuk, Cousins, Davies, Tierney, Levtchi, Arnsby, Vilmains.