Boston – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Carolina – Tampa 5:1 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 2:1 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:6 (kon.) | Dallas – Arizona 4:3 (po pr.)
Winnipeg – Ottawa 5:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 1:4 (kon.) | Colorado – Minnesota 2:5 (kon.)
Seattle – Calgary 3:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:4 (kon.)
Buffalo Sabres
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Philadelphia Flyers
Středa 28.09.2022, 01:08 • KeyBank Center, Buffalo • Příprava NHL

58:30
    Ersson odjel z ledu a hosté hrajou v šesti!

52:45
    To není v přípravných zápasech příliš vidět, ale stát se to může. Karašik si to rozdal s Cederqvistem poté, co Karašik skončil na ledě a jeho soupeř do něj zcela zbytečně u střídačky strčil hokejkou. Obránce Flyers byl rychle na nohou a pustil se do krátké šarváty, kterou rozhodčí po pádu obou kohoutů na led roztrhli. Oba jdou na trestnou lavici na pět minut.

48:30
    Dvě minuty za podrážení vyfasoval hostující Ronnie Attard. Komerční přestávka.

46:55
    Ve velké šanci se před brankou Flyers ocitl Okposo, snažil se přizvednout svou střelu ale trefil jen ležícího bránícího Karašika. Nebýt tam obránce Flyers, puk by nabral výšku a nadělal by Erssonovi hodně problémů.

43:47
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres:
    Girgensons – 2 min., hákování.

43:47
    A ta bude dvojnásobná! Další vyloučení na straně domácích.

Střídání v týmu Buffalo Sabres:
    ze hřiště odchází Anderson, přichází Subban.
    28:57 BIRO - 2:1

28:57
    Sabres právě vstřelili branku!
    Na tohle ale už byl Grosenick krátký. BRANDON BIRO vyslal zpoza pravého kruhu vysokou střelu, která zapadla hostujícímu brankáři pod horní tyč. Asistence: Alex Tuch, Henri Jokiharju.

28:19
    A další tyč za zády Grosenicka! Weissbach vyrazil do rychlého brejku, dostal se za obranu a opět hostující brankář dokázal tečovat svou výstrojí střelu soupeře, přičemž následně se puk odrazil od tyče zpět do hřiště!

27:12
    Cederqvist před brankou protečoval střelu Dahlina od modré a málem z toho byl gól! Kotouč ale Grosenick vytěsnil lehkou tečí nakonec na tyč.
    14:42 KONECNY - 1:1

14:42
    Za svou aktivitu je TRAVIS KONECNY konečně odměněn. Povedlo se mu po pravém křídle prodrat za obranu, využil svou rychlost a z pravého kruhu prostřelil brankáře Andersona, který nezareagoval na jeho přizvednuté zakončení na bližší tyč správně. Asistence: James van Riemsdyk, Morgan Frost.
    08:24 BIRO - 1:0

08:24
    Domácí otevírají skóre zápasu! Lukáš Rousek se už dostával k bočnímu mantinelu, ale všiml si najetého BRANDONA BIRA, kterému poslal zadovkou přihrávku na střední okraj levého kruhu a Biro šikovně zvedl svou střelu do horní poloviny branky! Asistence: Lukáš Rousek, Ilja Ljubuškin.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 9. Biro (Rousek, Ljubuškin), 29. Biro (Tuch, Jokiharju) – 15. Konecny (Riemsdyk, Frost)

Buffalo Sabres: Anderson (31. Subban) – Samuelsson, Dahlin, Jokiharju, Power, Pilut, Ljubuškin – Skinner, Weissbach, Thompson – Savoie, Mittelstadt, Okposo – Biro, Tuch, Rousek – Girgensons, Rosen, Cederqvist
    Philadelphia Flyers: Grosenick (41. Ersson) – York, Braun, Connauton, Attard, Karašik, Hogberg – Van Riemsdyk, Frost, Konecny – J. Cates, N. Cates, Marody – Ratcliffe, MacEwen, Desnoyers – Brooks, Roussel, Sandin