Boston – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Carolina – Tampa 5:1 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 2:1 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:6 (kon.) | Dallas – Arizona 4:3 (po pr.)
Winnipeg – Ottawa 5:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 1:4 (kon.) | Colorado – Minnesota 2:5 (kon.)
Seattle – Calgary 3:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:4 (kon.)
Seattle Kraken
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Calgary Flames
Středa 28.09.2022, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • Příprava NHL

56:07
    Nápor hostů ovšem může přijít nyní, kdy Jamie Oleksiak provedl nešikovný obrat v jízdě a dopustil se nedovoleného bránění ve zcela zbytečné situaci.

44:08
    Za hru vysokou holí půjde na trestnou lavici Dán Alex True.

38:32
    Menší trest čeká na Yanniho Gourdeho, který si nešikovně počínal u hrazení. Kraken si opět komplikuje život, teď krosčekem.

35:03
    Nenápadný souboj s Benem Jonesem vynáší dvě minuty Vinci Dunnovi. Provinil se držením a dává Flames šanci na vyrovnání v přesilové hře.

28:03
    Dvě minuty na trestné lavici si odsedí Jan Kuzněcov. Uvidíme, jestli komerční přestávka přinese změny v brankovišti jednoho či druhého týmu.

25:16
    Hosté propadli a Adam Růžička při naháněné o puk rovněž podrážel. Bude se hrát chvilku čtyři na čtyři.

23:33
    Už druhý faul má na svědomí Andrew Poturalski, znovu se při defenzivní snaze dopustil podrážení. Měl by si dávat větší pozor.

12:10
    Při ofenzivním napadání si příliš aktivně počínal Ben Jones. Musí si odsedět dvě minuty za hákování.

06:58
    Právě aktivita Andrewa Poturalského byla nakonec vyhodnocena jako podrážení, tím pádem jsou z toho pro útočníka Krakenů dvě trestné minuty.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 33. Sprong (Dunn), 38. Schwartz (McCann, Olofsson), 60. Poturalski (Oleksiak, Soucy)

Seattle Kraken: Grubauer (31. Hellberg) – Dunn, Borgen, Oleksiak, Fleury, Olofsson, Soucy – Schwartz, Wright, Eberle – McCann, Gourde, Kuhlman – Lind, True, Hayden – Firkus, Poturalski, Sprong
    Trenér: Dave Hakstol

Calgary Flames: Vladař (Dansk) – Mackey, Meloche, Gilbert, DeSimone, Välimäki, Kuzněcov – Dube, Eakin, Duehr – Růžička, Zary, Milano – Pelletier, Jones, Philips – Gallant, Schwindt, Klapka
    Trenér: Darryl Sutter