Columbus – Buffalo 4:1 (kon.) | Philadelphia – Washington 1:3 (kon.) | Tampa – Carolina 0:0 (odl.)
Toronto – Montreal 3:0 (kon.) | Detroit – Chicago 2:4 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:0 (kon.)
Anaheim – Arizona 3:1 (kon.) | Los Angeles – San Jose 1:3 (kon.) | Vegas – Colorado 7:1 (kon.)

Jakub Voráček (COL) – 1+0, +2 účast, 1 střela na bránu, 16:02 čas na ledě

Jiří Kulich (BUF) – 0+0, +0 účast, 2 střely na bránu, 12:43 čas na ledě (04:27:33)

Vyhraná vhazování: 28-28

Columbus ve třetí části přidal ještě dva zásahy. Nejprve se trefil Voráček, v oslabení pak na konečných 4:1 upravoval Meyer. Sabres tak vůbec poprvé v přípravě našli přemožitele, Columbus na domácím ledě vítězí podruhé v řadě, po pěti gólech Pittsburghu se čtyřikrát prosadili s Buffalem.

59:20
    Jedna z poslední střel v zápase. Comrie pokryl střelu domácího Gudbransona od modré čáry, do konce zbývá čtyřicet vteřin.

58:18
    Ohlášeny byly poslední dvě minuty třetí třetiny. Utkání se už jen z povinnosti dohrává, Blue Jackets závěr kontrolují.

57:25
    Zdá se, že o vítězi je definitivně rozhodnuto. Skóre chtěl ještě kosmeticky upravit hostující Clague, ale z levého kruhu minul bránu.
    56:36 Carson MEYER - 4:1

56:36
    Columbus právě vstřelil branku!
    Richards chytře prostrčil na rozjetého CARSONA MEYERA, který po bekhendové kličce volil zakončení do horní části branky, je rozhodnuto! Asistence: Justin Richards a Vladislav Gavrikov.

56:03
    Více jak polovina přesilové hry Sabers je pryč. Nejnebezpečnější byl pokus Quinna, se kterým si poradil brankář Greaves.

54:56
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Emil Bemström.

53:15
    Kotouč opět na střídačce, vhazovat se bude v obranném pásmu hokejistů Blue Jackets, chystají se Kuraly s Birem.

52:24
    Další střela Krebse, další zákrok Greavese, který po svém příchodu na hrací plochu ještě ani jednou neinkasoval.

51:36
    Luoto.zablokoval střelecký pokus Weissbacha a pouze potvrdil, že hráči se dnes nebojí padat do zakončení soupeře.

50:58
    Hra je přerušena po dalším úspěšném zákroku Greavese, který si poradil se střelou Kozaka, hrajícího ve třetí útočné pětce Sabers.

50:07
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka třetí třetiny, dost možná i celého utkání. Blue Jackets jsou v těchto chvílích častěji na puku.

49:12
    Velký tlak domácích, čtvrtá branka doslova visela ve vzduchu! Comrie měl plné ruce práce, během pár vteřin zpacifikoval dva střelecké pokusy, Marčenko naštěstí pro něj mířil vedle.

48:16
    Další pokus hostujícího Peterky, Greaves nepřipustil žádné komplikace a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
    47:58 Jakub VORÁČEK - 3:1

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 9. Bemstrom (Svozil, Peeke), 14. Marčenko (Pyyhtia, Luoto), 48. Voráček (Fix-Wolansky, Roslovic), 57. Meyer (Richards, Gavrikov) – 24. Priskie (Quinn, Clague)

Columbus Blue Jackets: Tarasov (Greaves) – Gudbranson, Gavrikov (A), Peeke, Svozil, Jiříček, Mateychuk – Bemström, Roslovic, Voráček – Fix-Wolansky, Kuraly, Robinson – Marčenko, K. Johnson, Pyyhtiä – Meyer, Richards, Luoto.
    Trenér: Brad Larsen

Buffalo Sabres: Comrie (Luukkonen) – Fitzgerald (A), Bryson (A), Priskie, Clague, Laaksonen, Tischke – Peterka, Krebs, Kisakov – Olofsson (A), Biro, Quinn – Weissbach, Kozak, Bjork – Rosén, Kulich, Cederqvist.
    Trenér: Don Granato

Rozhodčí: Rank, StPierre – Barton, Smith

Diváci: 10 424