Columbus – Buffalo 4:1 (kon.) | Philadelphia – Washington 1:3 (kon.) | Tampa – Carolina 0:0 (odl.)
Toronto – Montreal 3:0 (kon.) | Detroit – Chicago 2:4 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:0 (kon.)
Anaheim – Arizona 3:1 (kon.) | Los Angeles – San Jose 1:3 (kon.) | Vegas – Colorado 7:1 (kon.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácí poprvé odskakují do dvoubrankového vedení! Po pěkné kombinaci v útočném pásmu se ke kotouči dostal v mezikruží ISAC LUNDESTRÖM a rychlou střelou překonal Vejmelku. Asistence: Blake McLaughlin a Cam Fowler.
    39:06 Ryan STROME - 2:1

39:06
    Domácí se těsně před koncem druhé třetiny vracejí do vedení, Vejmelku překonal zakončením z bezprostřední blízkosti RYAN STROME. Domácí tak nakonec nemusí tolik mrzet neproměněná dvojnásobná přesilovka. Asistence: Olen Zellweger a Frank Vatrano.
    30:18 Dylan GUENTHER - 1:1

30:18
    Arizona právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DYLAN GUENTHER. Asistence: Christian Fischer a Ben McCartney.
    17:25 Pavol REGENDA - 1:0

17:25
    V závěru první třetiny tu máme první branku utkání! Už podruhé se v přípravě prosadil slovenský hokejista PAVOL REGENDA. S jeho přesným pokusem z mezikruží si Vejmelka nedokázal porazit a Anaheim tak jde do vedení. Asistence: Troy Terry, Ryan Strome.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 18. Regenda (Terry, Strome), 40. Strome (Zellweger, Vatrano), 49. Lundeström (McLaughlin, Fowler) – 31. Guenther (Fischer, McCartney)

Anaheim Ducks: Dostál (O. Eriksson Ek) – Kulikov, Drysdale, Zellweger, Klingberg (A), Benoit, Fowler (A) – Regenda, R. Strome, Terry – Henrique (A), Zegras, Vatrano – Tracey, Lundeström, De Leo – McLaughlin, Groulx, Osipov.
    Trenér: Dallas Eakins

Arizona Coyotes: Vejmelka (Tendeck) – Nemeth, Timmins, Koljačonok, Söderström, Stecher, J. Brown (A) – McCartney, McBain, Fischer (A) – Kelemen, Vitelli, Jeník – Maccelli, Dea, Guenther – N. Ritchie, Hayton, Kassian.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Thomas, StLaurent – Mahon, Gawryletz