Hvězda Praha – Kladno 5:6 (1:3 po s.n.) | Mountfield HK – Pardubice 4:2 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 6:3 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 1:2 (0:3 po s.n.) | Slavia – K. Vary 2:6 (kon.) | Třinec – Přerov 10:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 3:2 (po pr.) | Poruba – HK MD Šumperk 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 5:4 (kon.)
Zlín – Olomouc 5:4 (3:2 po s.n.) | Plzeň – Chomutov 6:1 (kon.) | Liberec – Motor ČB 8:6 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 01.10.2022, 13:30 • Zimní stadion Kotlina • Extraliga dorostu • Skupina Střed

To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost. (15:37:13)

Je konec! Po velmi vyrovnaném utkání vítězí domácí mužstvo Bruslařů, kteří díky proměněné přesilovce v prodloužení berou dva body do tabulky.. Tábor přijel jako outsider a ukořistil aspoň jeden bod. Kdyby nebylo chyby ve střídání v 55. minutě mohli brát klidně všechny tři body, ale to se nestalo.

61:41
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují utkání v přesilové hře a berou dva body! Střelu od modré vystřelil Patrik Mrtka, jehož střelu tečoval PARTIK KŘÍŽEK, která zapadla mezi betony Šrámka! Asistence: Patrik Mrtka a Lukáš Kachlíř.

61:10
    Tadeáš Koubek střelou od modré trefil horní tyč branky Tábora!

60:31
    Mrtka vystřelil od levého kruhu, ale minul pravou tyč Šrámkovy branky.

60:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

60:01

Je za námi třetí třetina, která přinesla jednu branku. Domácí dlouho nic nepředváděli, ale nakonec Tábor udělal chybu když špatně střídal, čehož využil domácí hráč Tadeáš Koubek, který kličkou srovnal stav utkání na 2:2 a uvidíme tak prodloužení, které se bude hrát 5 minut, pokud nepadne gól, uvidíme samostatné nájezdy.

58:19
    Račan kryje střelu z pravého kruhu a ihned rozehrává.

57:55
    Mohyla mezi kruhy promáchl a to by mohlo Tábor mrzet.

57:00
    Dvořák se dostal do dobré šance, ale než vystřelil tak mu to přerušili hostující obránci a Šrámek tak jen přikryl kotouč pod lapačku a přerušil hru.

56:20
    Domácí mají tlak a chtěli by vstřelit další branku.

54:27
    Domácí srovnávají! TADEÁŠ KOUBEK dostal puk do jízdy od Křížka a jel společně s Novým dva na nikoho, vzal to na sebe a kličkou si posadil brankáře a puk procpal mezi betonem a levou tyčí! Patrik Křížek.

53:58
    Bruslaři přežili oslabení a mohou tak stále živit naději na body.

53:12

52:41
    Ješ vystřelil od modré na Račana, který kotouč kryje do své výstroje a přerušuje hru.

51:58
    Tábor je usazen v útočném pásmu, ale zatím jdou všechny střely mimo branku.

50:14
    Další vyhození hostů, kteří s oslabením nemají vůbec problémy.

49:31
    Domácím se zatím v přesilovce nedaří a až nyní se dostali do útočného pásma.

48:56
    Hra přerušena, kvůli problému s maskou Šrámka.

48:36
    Pospíchal – 2 min., podrážení.

47:30
    Račan musel krýt střelu od levého mantinelu, kterou vyslal Suchan. Domácí brankář bez problému zasahuje.

46:43
    Tvrdý souboj za brankou Šrámka, který hlavní rozhodčí netrestá a hraje se dál.

46:00
    Křepelka dostal skvělou přihrávku krosem a střílel z první. Měl odkrytou branku, ale trestuhodně minul!

45:31

44:59
    Další vyhození domácích, kteří zatím hrají oslabení skvěle a k ničemu Tábor nepouští.

44:34
    Koubek nyní skvěle vyvezl puk a šetří čas.

43:47
    Domácí po pár vteřinách vyhazují puk do středního pásma díky píchnutí do puku od Nového.

43:31
    Kraučuk – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

43:11
    Na druhé straně si připsal dva zákroky Račan, který přerušuje hru.

42:53
    Křížek byl v dobré pozici před Šrámkem, ale hostující obrana ho pustila pouze ke střele se kterou neměl hostující gólman problém.

42:11

42:07
    Dvořák dohrál dva souboje a díky němu domácí vyhazují přes všechny čáry.

41:14
    Nový zablokoval pokus z mezikruží a puk se dostal až za modrou čáru a Bruslaři mohou jít střídat.

40:31
    Šťasný střílel od modré, ale jeho ránu zablokovali domácí hráči.

40:11
    Mrtka – 2 min., podrážení.

40:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 14:57.

Je za námi druhá třetina, ve které nám padli 2 góly. Nejprve se prosadili domácí ze začátku druhé třetiny díky skvělé střele od modré Tadeáše Koubka, který srovnal na 1:1. Hosté poté ve 32. minutě ujeli do přečíslení 2 na 1 a díky dobré souhře se prosadil Dominik Vlček. Stav utkání je po druhé třetině 1:2.

40:00

39:50
    Do konce třetiny se už nic nestane, Bruslaři mají puk za svou brankou.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:22
    Zakázané uvolnění Tábora a domácí v závěru třetiny buší na branku hostů.

37:12
    Třetina se nám blíží ke konci a Bruslaři by se ještě měli pokusit vstřelit gól, pokud nechtějí mít problémy ve třetí třetině.

36:19
    Adam Suchan byl napálen pukem do přilby a motal se jak vítr v bedně a nakonec celou situaci ustál.

35:42
    Zakázané uvolnění hostů.

35:16
    Střelu Vlčka od modré tečoval Martin Šťastný, který, ale netrefil branku Račana.

34:24
    Koubek před útočnou modrou zády nahrál Křížkovi, který se dostal do dobré pozice, ale od levého mantinelu trefil pouze dobře stojícího Šrámka.

33:20
    Domácí, kdyby proměňovali šance tak jsou určitě ve vedení, ale zatím se jim to nedaří.

31:57
    Patrik Mrtka dostal puk před prázdnou branku, ale trestuhodně minul!

31:36
    Tábor právě vstřelil branku!
    Tábor se podruhé v utkání ujímá vedení! Hosté šli 2 na 1, kdy z pravé strany nahrál Šťastný krosem na DOMINIKA VLČKA, který tak dostává svůj tým opět do vedení. Asistence: Adam Suchan.

30:58
    Začínají se dohrávat souboje a můžeme tak očekávat i možné tresty.

30:19
    Frühbauer si udělal prostor a prosmýkl se až před branku, odkud trefil pouze beton Šrámka, který při zásahu vykopl omylem branku ze svého postavení.

28:57
    Šťastný dohrál tvrdě u mantinelu Mrtku, ale rozhodčí zůstává v klidu.

28:23
    Šrámek začíná být ostřelován, ale zatím kryje vše ve druhé třetině.

27:53
    Teml nyní výborně odbránil přečíslení 2 na 1 a Račan nemusel zasahovat.

27:31
    Domácí pálí ze všech pozic. Tentokrát šla střela od modré do sítě díky teči hostů.

26:31
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

26:23
    Křížek se dostal ke střele z pravého kruhu a trefil vyrážečku gólmana hostů.

25:13
    Vaněk nahodil puk do útočného pásma, ale ihned domácí o něj přišli a musí se vracet do obranného pásma.

24:25
    Koubek se dostal ke střele z levého kruhu, ale napálil puk přesně do Šrámka.

23:51
    Střelu před brankou tečoval Lukáš Nový, ale Šrámek holí vyrazil kotouč za svoji branku.

22:50
    Tábor se dostal do útočného pásma, ale ihned o puk přišel.

21:48
    Bruslaři ožili po vstřeleném gólu a svírají svého soupeře.

20:48
    Domácí srovnávají stav utkání v přesilové hře! Střelou od modré se prosadil přesně k tyči TADEÁŠ KOUBEK. Asistence: Lukáš Kachlíř

20:35
    Mrtka jel sám na Šrámka, ale bohužel trefil pouze hostujícího gólmana.

20:20
    Tábor se rychle osvobozuje.

20:01

20:01

Další třetina začne přibližně ve 14:15.

Je za námi první třetina, která přinesla jednu branku a to na straně hostů. Počkat jsme si museli až do 17. minuty, kdy střelu od modré tečoval Jáchym Jaroš a díky němu zatím hosté vedou po první třetině 0:1.

20:00

19:39
    Tadeáš Koubek vjel do útočného pásma a střelou přes obránce trefil horní tyč Šrámkovy branky!

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:48
    Kratochvíl – 2 min., faul kolenem.

17:36
    Bruslaři i přes obdrženou branku se snaží dostat do útočného pásma.

16:33
    Hosté se ujímají vedení! Od modré nahodil puk Adam Suchan, kterého nahození před Račanem ještě tečoval JÁCHYM JAROŠ a vstřelil tak první branku utkání! Asistence: Adam Suchan a Dominik Vlček.

16:15
    Křížek dostal puk na střed mezi kruhy a zakončil z první, ale Šrámek betonem zasahuje.

15:29
    Suchý vjel do útočného pásma a ihned zkusil vystřelit, ale nalezl pouze lapačku Šrámka.

14:27
    Bruslaři svůj tlak zakončili střelou z nulového úhlu a tím končí jejich akce.

13:59
    Bruslaři jsou v útočném pásmu a mají velký tlak!

13:28
    Tadeáš Koubek si udělal prostor a zkusil to bekhendem, ale jeho pokus končí ve výstroji Šrámka.

13:12
    Domácí chtěli rozjet útočnou akci, ale nepřesnou přihrávkou je pískáno zakázané uvolnění.

12:00
    Jakmile jeden nebo druhý tým rozjede útočnou akci tak většinou končí ve středním pásmu.

11:14
    Domácí mají nyní více ze hry a trochu i tlak.

10:49
    Nový si nahodil kotouč do útočného pásma následně ho i dojel a domácí mohou kombinovat v útočném pásmu.

10:32
    Zakázané uvolnění Tábora.

10:19
    Šrámek musel krýt pokus Koubka z mezikruží a je úspěšný.

10:13
    Nyní leží na hrací ploše jeden z táborských, kterého dohrál jeden z domácích u střídačky Bruslařů. Vzápětí se zvedá a odjíždí za pomoci spoluhráčů na střídačku.

09:01
    Adamec byl sám před Šrámkem a zkusil to mezi betony, ale hostující gólman drží bezbrankové skóre!

08:17
    Vlček bekhendem z levého kruhu vystřelil na Račana, který měl velké problémy, ale nakonec kryje.

07:25
    Dohnal to zkusil z pravého kruhu, ale Račan zasahuje a drží domácí.

07:00
    Domácí se dostali do hry a jsou více na puku, zejména v útočném pásmu.

05:59
    Spoustu nepřesností teď můžeme vidět, které ale ovšem nejsou fatální.

05:13
    Domácí ubránili oslabení a nyní se snaží o vstřelení branky v pásmu Tábora.

04:49

04:30
    Mohyla vystřelil z pravého kruhu a těsně minul levou tyč Račanovy branky!

04:01
    Tábor chtěl přejít rychle do útočného pásma, ale zastavuje je ofsajd.

03:25
    Domácí se osvobodili a jdou střídat.

02:49
    Kachlíř – 2 min., hákování.

02:30
    Bruslaři se zmocnili puku a jeli do útočného pásma, ale o puk velmi rychle přišli a musejí se vracet do obranného pásma.

01:59
    Céza nahazoval od modré čáry a před brankou tečoval Mohyla, který pouze trefil výstroj domácího gólmana.

01:25
    Tábor do zápasu vstoupil rozhodně aktivněji a zatím zůstávají na puku a kombinují v útočném pásmu.

00:46
    Eremiáš díky špatnému střídání domácích jel po pravé straně na Račana, ale minul levou tyč.

00:18
    Petr Pospíchal vystřelil první střelu v zápase, která skončila v lapačce Račana.

00:01

00:01

Oba týmu už přicházejí z kabin a za chvíli můžeme začít.

Úvodní sestavy

Neproduktivnější hráči obou týmů

BK Havlíčkův Brod – Tadeáš Koubek (3+2) = 5 kanadských bodů

HC Tábor – Petr Pospíchal (1+2) = 3 kanadské body

Koho sledovat

Na straně domácích je to určitě kapitán týmu Patrik Mrtka, poté skvělý útočník Tadeáš Koubek, který si v každém zápase připisuje alespoň jeden bod a jako poslední jeho spoluhráč z lajny Lukáš Nový.

Na hostující straně by jsme se měli zaměřit na Martina Pěčeka, poté na Petra Pospíchala a nebo na Romana Mohylu.

Mladí Bruslaři začali sezónu v Liberci, kde se jim moc nedařilo a v prvním zápase padli po výsledku 1:7. Ve druhém zápase Bruslaři přivítali Pardubice. Utkání bylo velmi vyrovnané a vypadalo to, že se bude prodlužovat, ale nakonec Bruslaři 10 sekund před koncem zápasu vstřelili gól na 2:1 a připsali si všechny tři body. K třetímu zápasu cestovali do Hradce Králové, kde nejprve vedli 4:0 a vypadalo to na jasnou záležitost, ale domácí se nevzdali a bojovali až do konce, ale nakonec Bruslaři vyhráli po napínavém prodloužení 4:5. Ve 4. kole Bruslaři přivítali Motor České Budějovice s kterým padli 2:4 a v posledním zápase v Mladé Boleslavi Bruslaři sehráli výsledkově fotbalové utkání když padli jen 0:1. Uvidíme jestli Bruslaři dnes dokráčí ke třem bodům.

Hockey Club Tábor

Táborští na tom nejsou vůbec dobře. Zatím nevyhráli ani jeden zápas a jsou stále bez bodu. Nejdříve prohráli v Hradci Králové 1:6, poté doma s Mladou Boleslaví ještě vyšším rozdílem 0:7. Ve třetím zápase hrál Tábor po první třetině s Jihlavou 2:3, ale i tak nakonec prohráli 2:5. Poté prohráli doma s Pardubicemi 1:3 a v posledním zápase na ledě Motoru Českých Budějovic padli vysoko 1:6. Uvidíme jestli si dnes hosté připíšou už i nějaké body.

Vítáme vás u on-line přenosu z Extraligy dorostu. Dnes se proti sobě postaví týmy BK Havlíčkův Brod a Hockey Club Tábor. Utkání začíná v 13:30.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 21. Koubek (Kachlíř), 55. Koubek (Křížek), 62. Křížek (Mrtka, Kachlíř) – 17. Jaroš (Suchan, Vlček), 32. Vlček (Suchan)

BK Havlíčkův Brod: Račan (Kamenický) – Mrtka (C), Kachlíř, Adam, Ondruš, Teml, Vaněk, Konvalina – Křížek, Koubek, Nový – Dvořák, Frühbauer, Kozlík – Kraučuk, Adamec, Suchý.
    Trenér: Miroslav Duben

HC Tábor: Šrámek (Wajtr) – Kratochvíl, Bačo, Ješ, Jaroš, Jirásek, Šťastný, Céza – Hlavín, Lang, Křepelka, Mohyla, J. Pospíchal, Eremiáš, Vlček, P. Pospíchal (C), Dohnal, Suchan.
    Trenér: Arpád Györi

Rozhodčí: Jan Pavel – Marek Tichý, Luboš Karásek