Třinec – Chrudim 0:2 (kon.) | Líšeň – Karviná 1:2 (kon.) | Prostějov – Sparta B 0:2 (kon.)
1. SK Prostějov
0:2 (0:1)
AC Sparta Praha B
Sobota 01.10.2022, 16:00 • Za místním nádražím, Prostějov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

Máme za sebou zápas 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Prostějovem a béčkem Sparty Praha. Hosté nakonec bez větších problémů dokráčeli k vítězství 2:0, když se v prvním poločase šťastně prosadil Holoubek a poté ve druhém poločase z penalty Pudhorocký. Prostějov byl dnes slabý a za celý zápas si vytvořil pouze jedinou šanci, když v 56. minutě napálil míč do břevna Šumbera. (18:03:47)

90+3

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B:
    ze hřiště odchází Petr Pudhorocký, přichází Filip Gedeon.

89
    Robert Bartolomeu se sice hezky uvolnil, pak ale poslal nepovedenou přihrávku do vápna a pro míč si došel brankář Tůma.

88
    Tempo hry je v tuto chvíli prakticky nulové. Ani jedno z mužstev se nikam nežene. Hosté nepotřebují a domácí nemají dostatek morálních sil.

86
    Po šarvátce u postranní čáry dostal žlutou kartu Vasil Kušej, Michal Stříž a Martin Suchomel.

84
    ze hřiště odchází David Holoubek, přichází Tomáš Jonáš.

82
    Sparťané se již vůbec nikam neženou. Stejně jako domácí ví, že pokud neudělají nějakou fatální chybu, tak vyhrají.

81
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Samuel Kulig).

80
    ze hřiště odchází Ondřej Novotný, přichází Tomáš Kuchař.

78
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Jakub Bolf, přichází Samuel Kulig.

75
    Do konce zápasu chybí něco málo přes čtvrt hodiny a obraz hry se nemění. Je jasně vidět, že domácí nemají kvalitu na to, aby s výsledkem něco udělali.

73
    Domácí se ze všech sil snaží s výsledkem něco udělat, proti zformované defenzivě Sparty to mají ale velmi složité.

71
    Z pravé strany centroval do vápna Sparty Vasil Kušej, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.

70
    Sparta B právě vstřelila branku!
    PETR PUDHOROCKÝ v pohodě překonal domácího gólmana a Sparta B vede v Prostějově 2:0!

69
    Penalta pro Spartu B! Brankář Volodymyr Krynskyj ve vápně fauloval Novotného a následuje pokutový kop!

67
    ze hřiště odchází Michal Zapletal, přichází Robert Bartolomeu,
    ze hřiště odchází Jarmil Blahuta, přichází Michal Stříž.

65
    Po centru do vápna došlo sice před Tůmou k závaru a navíc jeden z jeho spoluhráčů zůstal ležet na malém vápně, avšak zakončení ze strany domácích jsme se znovu nedočkali.