Přerov – Pardubice B 4:3 (po pr.) | Slavia – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Kolín – Frýdek-M. 2:5 (kon.)
Sokolov – Vsetín 3:2 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 5:3 (kon.) | Třebíč – Zlín 2:1 (kon.)

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Michal Pochobradský – 2 min., podrážení.

37:47
    Ať se Dynamo snaží jak chce, jeho herní projev nepůsobí příliš pozitivně. Postavovu branku dokáže ohrozit pouze z ojedinělých příležitostí a za celý zápas Zubry nedokázalo dostat pod větší tlak. Na domácích je vidět náskok ve zkušenosti, sehranosti a také kvalitě, Pardubice však nyní dostanou příležitost si reputaci napravit. Podruhé v této třetině usedne na trestnou lavici Antonín Pechanec, jenž obdrží dvě minuty za podrážení.

28:18
    Martin Bučko – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

25:54
    Ondřej Matýs – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

22:01
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Daniel Herčík.

20:51
    Antonín Pechanec – 2 min., krosček.

16:18
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká David Dobša.

12:14
    Jakub Lichtag – 2 min., vražení na hrazení.

08:52
    První přesilovka zápasu domácím dlouho nevydržela. Už po sedmi vteřinách totiž na kruhu pro vhazování hákoval Ondřej Ševčík. Obdržel tak menší trest na 2 minuty.

08:45
    Tomáš Kaut – 2 min., podrážení.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 17. Chroboček (Svoboda I, Indrák), 17. Svoboda III (Pechanec, Hanák), 27. Indrák (R. Černý, Kudělka), 61. Březina (R. Černý, Okál) – 17. Endál (Matýs, Zdráhal), 39. Lichtag (Endál, Matýs), 59. Endál (Matýs, Kaut)

HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Gréč, Krisl (C), Ševčík, Hanák – Svoboda I, Kratochvil, Indrák – Březina, Pechanec, Okál – Goiš, Macuh, Svoboda III – Ministr, F. Dvořák, Dobša.
    Trenér: Robert Svoboda

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Bučko, Kolář, Nedbal, Zdráhal (A), Kaštánek, Drtina, Oliva, Kulhánek – Rouha, Matýs, Půhoný – Pavlata, Kaut (C), Lichtag – Endál, Herčík, Pochobradský – Turek, T. Zeman.
    Trenér: David Havíř

Rozhodčí: T. Veselý, Rapák . O. Veselý, Maňák