Motorlet – Dukla B 2:2 (kon.) | Zbuzany – Povltavská 3:1 (kon.) | Č. Budějovice B – Plzeň B 0:3 (kon.)
Králův Dvůr – Domažlice 0:1 (kon.) | Přeštice – Vltavín 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Admira Praha 0:2 (kon.)
FK Motorlet Praha
2:2 (2:0)
FK Dukla Praha B
Sobota 01.10.2022, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Krásné sobotní dopoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítám všechny u sledování 9. kola třetí nejvyšší soutěže Motorletem a rezervou Dukly. Dojde tedy na pražské derby mezi týmy, které dělí v tabulce pouze jediný bod.

FK MOTORLET PRAHA
    Domácí Motorlet je hůře postaveným týmem v tomto duelu. Po osmi odehraných kolech mají Pražané na svém kontě jedenáct bodů. Motorlet zapsal na své konto výhry s Karlovými Vary, rezervou Bohemians a Hostouní. Remízy poté zapsali s Královým Dvorem a v posledním kole s Domažlicemi. Motorlet trápí zatím především gólová produkce, když nastříleli pouze devět branek, což je druhé nejnižší číslo v soutěži. Změnit by to mohla velká posila v podobě Miroslava Stocha, který zamířil do týmu v posledních týdnech a měl by být hvězdou soutěže. Střelecky se zatím nejvíce daří Lukáši Hroníkovi se třemi brankami a právě Miroslav Stoch, který zapsal obě trefy v posledním ligovém duelu a je tak ve formě.

FK DUKLA PRAHA B
    Pouze dvě porážky zatím nasbírala za osm ligových kol rezerva Dukly. Kde však tlačí Duklu bota, tak to je na hřištích soupeřů, kde tým z Julisky během čtyřech duelů vybojoval pouze dva body. Tuto bilanci budou chtít hráči Dukly zlepšit. Ofenzivu Dukly táhne především Jiří Hrubeš, který má na svém kontě hned pět branek. O jeden gól méně poté nastřílel nigerijský útočník Adebayo Adediran. Do duelu půjdou Dukelští dobře naladěni, uspěli totiž v posledním ligovém kole, když si poradili na domácím hřišti s rezervou Bohemians. Podaří se jim na tuto výhru navázat?

FK Motorlet Praha: Mihálek – Gilian, Kodr, Moshe, Walter, Nátr, Rataj, Vaněk, Žaloudek (C). Stoch, Hroník.
    Náhradníci: Čepelák, Deme, Hauer, Kolář, Rossmann, Sehedi

FK Dukla Praha B: Čtvrtečka – Konan, Matoušek, Fojt, Hudec, Krenciv (C), Lehký, Uhlíř, Ulman, Hodek, Huf.
    Náhradníci: Spilka – Štefančín, Nikl, Mládek, Loffler, Křenek, Douděra.

Rozhodčí: Lovětínský – Brom, Žurek.

Oba týmy již nastupují na hrací plochu. Nic nebrání tomu, aby dnešní duel mohl odstartovat!

1

1
    Úvodní rozehrávky zápasu se ujali domácí, kteří se hned vrhají dopředu.

1
    Po nepovedené průnikové přihrávce od Žaloudka se zmocňují balonu hosté.

2
    Domácí Motorlet od začátku duelu vytahuje své napadání, což hostujícímu celku dělá problémy.

2
    Rychlost na levé straně nabral Konan, který vyvezl balon. Jeho následná přihrávka na nabíhajícího Hufa, ale přesná nebyla, a tak opět kombinují domácí.

3
    Na centr z pravé strany si naběhl Hroník, kterého ho v poslední moment zradilo zpracování a balon mu podklouzl pod kopačkou.

4
    Hroník se pokusil uvolnit se individuálně. Po kontaktu s Gilianem domácí křídelník padá, rozhodčí však dává najevo, že se o faul nejednalo.

5
    Odkop nevyšel Kodrovi, který balon poslal daleko do autu, vhazovat budou hosté.

7
    Dukelští delší čas kombinují, domácím se zatím daří zaplňovat všechny své mezírky v obraně, a tak se hosté do větší šance zatím neproklestili.

25
    Za domácí obranu si nabíhal Hodek, přihrávka od spoluhráče však nebyla přesná, a tak bude od své svatyně odkopávat Mihálek.

27
    Nadvakrát přibržděn při akci Walter, domácí budou rozehrávat standardní situaci.

28
    Po nepovedené rozehrávce se hnali hosté do šance a přišla záchranná brzda od Giliana, které z celé situace nakonec vyšel pouze s napomenutím od hlavního sudího.

29
    Po rychlé kombinaci se dostal k centru z levé strany Vaněk, jeho přízemní centr však žádného ze spoluhráčů nenašel.

30
    Po teči jednoho z hostů přijde na řadu rohový kop pro domácí.

30
    Na centr si naskočil Kodr, svoji hlavičkou však nemířil přesně.

32
    Po ztrátě hostů se domácí řítili do zajímavého přečíslení. Rataj však nedokázal dostat balon přes jednoho z hostujících stoperů. Domácí hráč ale vybojoval alespoň rohový kop.

33
    Rohový kop si tentokráte hráči Dukly pohlídali, míč odvrací daleko od své branky.

34
    Hostující kapitán Krenciv hledal ve vápně nabíhající spoluhráče, dobře však proti jeho přihrávce vystoupil Kodr, který odpálil balon do bezpečí.

35
    Po ztrátě Žaloudka ve středu hřiště se hosté řítili do protiútoku. Zcelá akce byla zakončena nepřesnou přihrávkou, kterou na svůj vrub zapsal Daniel Huf.

35
    Motorlet právě vstřelil branku! Domácí jdou do vedení! Autorem první branky zápasu se stává MICHAL RATAJ, který se nejlépe zorientoval ve vápně!
    35. RATAJ - 1:0

37
    Motorlet právě vstřelil branku! Domácí vzápětí přidávají další branku! Dostatek prostoru za vápnem dostal MIROSLAV STOCH, což se hostům vymstilo. Zkušený slovenský záložník přesnou střelou na zadní tyč posílá domácí do dvoubrankového náskoku!
    37. STOCH - 2:0

38
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Nátr).

39
    Po faulu na pravé straně od jednoho z domácích, tak dostávají k dispozici standardní situaci hráči Dukly.

40
    Centr Hudce nebyl nejpovedenější, domácí obrana ho přesto dokázala odvrátit pouze na rohový kop.

40
    Rychle rozehraný rohový kop dokázali domácí odhlavičkovat do bezpečí, hosté pokračují v kombinaci.

41
    Domácí jsou teď při chuti. Po krásném balonu od Stocha centroval z pravé strany Nátr, jeho balon však jen prolétl vápnem.

42
    Těžké chvilky teď prožívají hráči Dukly ve svém vápně, po dalším tlaku odkopnul s vypětím sil balon pryč Matoušek.

43
    Faulem na půlce hřiště se provinil jeden z domácích hráčů, hosté se pokusí uklidnit trochu svoji hru.

44
    Tvrdý zákrok domácího kapitána Žaloudka, po kterém mají k dispozici hosté zajímavý volný přímý kop.

44
    Rozehrávka však nebyla úspěšná, Mihálek nemusel zasahovat.

45+1
    David Huf nabral rychlost na pravé straně, parádní návrat do obrany však předvedl i domácí Gilian, který mu na poslední chvíli balon odkopnul od kopaček do autu.

45+1

Máme za sebou první poločas dnešního pražského derby. Do kabin odcházejí jednoznačně spokojenější domácí, kteří si do druhé půle ponesou dvoubrankový náskok. Za svoji aktivitu byli domácí odměněni v rozmezí 35. a 37. minuty, kdy si vypracovali náskok zásluhou Michala Rataje a Miroslava Stocha. Dukelští měli náznaky příležitostí, domácího brankáře však řádně prověřit nedokázali. Pokud chtějí dnes v Butovicích uspět, tak se toto ve druhém poločasu musí změnit.

Všichni aktéři dnešního duelu už se vracejí zpět na hrací plochu, za malou chvilku odstartuje druhý poločas!

46

46
    Hned v úvodu druhé půle přišlo nebezpečí pro domácí, po centru z levé strany se natahoval k zakončení Huf, na balon však těsně nedosáhl.

48
    Hostující Konan tvrdě dohrál Rataje, za což inkasuje od hlavního sudího žlutou kartu.

51
    Tvrdý souboj svedl Konan a Nátr, úspěšněji z něho vyšel hostující obránce, a tak mohou hráči Dukly pokračovat v akci.

54
    Při další útočné akci domácích se v ofsajdu nacházel Vaněk, rozehrávat bude Čtvrtečka.

56
    Zajímavě rozjetou útočnou akci nevyřešili hosté dobře, po špatné nahrávce se zahnali až k rohovému praporku, kde balon nakonec i ztratili.

60
    Na pravé straně se dokázal uvolnit Rataj, který svým centrem ale našel pouze dobře stojícího Uhlíře ve vápně, který míč odklidil do bezpečí.

63
    David Huf si inviduálně navedl balon do vápna, kde ho jeden z domácích hráčů zfauloval, za což hlavní sudí nařizuje pokutový kop!

64
    Dukla B právě vstřelila branku! Hosté snižují! K penaltě se postavil FILIP MATOUŠEK, který s přispěním břevna nakonec dokázal dostat balon do branky a snižuje tak vedení domácích!
    64. MATOUŠEK - 2:1

66
    Hra se nám po vstřelené brance hostí opět zrychlila. V protiútoku se odhodlal ke střele Douděra, jehož ránu však dokázal ještě přizvednout Kodr, následuje další rohový kop.

67
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Hroník, přichází Sehedi.

67
    Další tvrdý zákrok předvedl hostující Konan, po kterém dostávají domácí k dispozici zajímavou standardní situaci.

69
    Centr Stocha našel pouze hlavu jednoho z hostujících hráčů, jenž balon odvrátil.

71
    Z veliké dálky se odhodlal ke střele Konan. Rána mu však vůbec nevyšla, Mihálek bude odkopávat od své branky.

72
    ze hřiště odchází Nátr, přichází Kolář.

73
    Matoušek hledal za obranou nabáhajícího Hufa, dobře celou akci přečetl Mihálek, který svým výběhem akci zmařil.

74
    Po dalším tvrdém střetu vidí druhou žlutou kartu ARNAUD KONAN, který je tak vyloučen!

75
    Vít Kolář to zkusil z volného přímého kopu rovnou na branku. Jeho ráně však chyběla patřičná razance, a tak s ní Čtvrtečka neměl větší problémy.

77
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Krenciv, přichází Štefančin.

79
    Hosté nic nezabalili, po další útočné kombinaci centroval do vápna Hodek. Jeho nabídku nevyslyšel ani jeden ze spoluhráčů.

81
    Emoce vzplály po dalším tvrdém zákroku, tentokrát se provinil domácí stoper Moshe, Dukla pokračuje s balonem na kopačkách.

82
    Dukla B právě vstřelila branku! Hosté srovnávají stav! Centr z levé strany našel MARTINA DOUDĚRU, který uklidil balon do branky.
    82. DOUDĚRA - 2:2

85
    Faulem se tentokráte na obranné půli provinil Huf, za což vidí žlutou kartu.

86
    K exekuci rohového kopu se postavil Miroslav Stoch, který svým centrem ve vápně nenašel žádného ze spoluhráčů.

88
    ze hřiště odchází Huf, přichází Löffler.

90
    Jedna z posledních šancí na skórování, k dispozici ji mají hosté, kteří rozehrají standardní situaci z levé strany hřiště.

90+1
    Na centr si vyskočil Kodr a odhlavičkoval balon pryč, ani následný přízemní centr z druhé strany se neujal, domácí přečkali kritické chvíle.

90+1
    Hlavní sudí Lovětínský nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty!

90+2
    Domácí vybojovali aut těsně u rohového praporku, do vápna pošle jeden z domácích hráčů dlouhý aut.

90+3
    Celá situace je ukončena domácícm faulem, Čtvrtečka bude odkopávat ze svého vápna.

90+4

Je za námi dnešní pražské derby mezi Motorletem a rezervou Dukly. Zápas měli rozjetý skvěle domácí, kteří vedli po úvodní půli o dvě branky zásluhou Michala Rataje a Miroslava Stocha. Hosté však nic nezabalili, během druhé půli se jim, díky proměněné penaltě a brance na konci zápasu, podařilo srovnat. Druhou branku dokonce hosté vsítili v početní nevýhodě, v 74. minutě byl totiž po dvou žlutých kartách vyloučen Arnaud Konan.

Pro Motorlet tak jde o druhou remízu v řadě. Šanci na vítězství bude mít příští sobotu, kdy zajíždí na půdu Sokolova. Pro Duklu jde o čtvrtou remízu v sezoně, v dalším kole čeká tým z Julisky Králův Dvůr.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou! (12:22:44)