Motorlet – Dukla B 2:2 (kon.) | Zbuzany – Povltavská 3:1 (kon.) | Č. Budějovice B – Plzeň B 0:3 (kon.)
Králův Dvůr – Domažlice 0:1 (kon.) | Přeštice – Vltavín 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Admira Praha 0:2 (kon.)
FK Motorlet Praha
2:2 (2:0)
FK Dukla Praha B
Sobota 01.10.2022, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou! (12:22:44)

Je za námi dnešní pražské derby mezi Motorletem a rezervou Dukly. Zápas měli rozjetý skvěle domácí, kteří vedli po úvodní půli o dvě branky zásluhou Michala Rataje a Miroslava Stocha. Hosté však nic nezabalili, během druhé půli se jim, díky proměněné penaltě a brance na konci zápasu, podařilo srovnat. Druhou branku dokonce hosté vsítili v početní nevýhodě, v 74. minutě byl totiž po dvou žlutých kartách vyloučen Arnaud Konan.

Pro Motorlet tak jde o druhou remízu v řadě. Šanci na vítězství bude mít příští sobotu, kdy zajíždí na půdu Sokolova. Pro Duklu jde o čtvrtou remízu v sezoně, v dalším kole čeká tým z Julisky Králův Dvůr.

90+4

90+3
    Celá situace je ukončena domácícm faulem, Čtvrtečka bude odkopávat ze svého vápna.

90+2
    Domácí vybojovali aut těsně u rohového praporku, do vápna pošle jeden z domácích hráčů dlouhý aut.

90+1
    Hlavní sudí Lovětínský nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty!

90+1
    Na centr si vyskočil Kodr a odhlavičkoval balon pryč, ani následný přízemní centr z druhé strany se neujal, domácí přečkali kritické chvíle.

90
    Jedna z posledních šancí na skórování, k dispozici ji mají hosté, kteří rozehrají standardní situaci z levé strany hřiště.

88
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Huf, přichází Löffler.

86
    K exekuci rohového kopu se postavil Miroslav Stoch, který svým centrem ve vápně nenašel žádného ze spoluhráčů.

85
    Faulem se tentokráte na obranné půli provinil Huf, za což vidí žlutou kartu.
    82. DOUDĚRA - 2:2

82
    Dukla B právě vstřelila branku! Hosté srovnávají stav! Centr z levé strany našel MARTINA DOUDĚRU, který uklidil balon do branky.

81
    Emoce vzplály po dalším tvrdém zákroku, tentokrát se provinil domácí stoper Moshe, Dukla pokračuje s balonem na kopačkách.

79
    Hosté nic nezabalili, po další útočné kombinaci centroval do vápna Hodek. Jeho nabídku nevyslyšel ani jeden ze spoluhráčů.

77
    ze hřiště odchází Krenciv, přichází Štefančin.

75
    Vít Kolář to zkusil z volného přímého kopu rovnou na branku. Jeho ráně však chyběla patřičná razance, a tak s ní Čtvrtečka neměl větší problémy.

74
    Po dalším tvrdém střetu vidí druhou žlutou kartu ARNAUD KONAN, který je tak vyloučen!

73
    Matoušek hledal za obranou nabáhajícího Hufa, dobře celou akci přečetl Mihálek, který svým výběhem akci zmařil.