Ostrava – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Olomouc | 1:1 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Plzeň | 1:1 (kon.) |
Sparta – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
Třinec – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Líšeň – Karviná | 1:2 (kon.) | | | Prostějov – Sparta B | 0:2 (kon.) |
Arsenal – Tottenham | 3:1 (kon.) | | | Bournemouth – Brentford | 0:0 (kon.) | | | Crystal Palace – Chelsea | 1:2 (kon.) |
Fulham – Newcastle | 1:4 (kon.) | | | Liverpool – Brighton | 3:3 (kon.) | | | Southampton – Everton | 1:2 (kon.) |
West Ham – Wolverhampton | 2:0 (kon.) |
Cádiz – Villarreal | 0:0 (kon.) | | | Getafe – Valladolid | 2:3 (kon.) | | | Sevilla – Atlético | 0:2 (kon.) |
Mallorca – Barcelona | 0:1 (kon.) |
Frankfurt – Union Berlín | 2:0 (kon.) | | | Freiburg – Mohuč | 2:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Dortmund | 3:2 (kon.) |
RB Lipsko – Bochum | 4:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Stuttgart | 3:2 (kon.) | | | W. Brémy – Mönchengladbach | 5:1 (kon.) |
Neapol – Turín | 3:1 (kon.) | | | Inter – AS Řím | 1:2 (kon.) | | | Empoli – AC Milán | 1:3 (kon.) |
Štrasburk – Rennes | 1:3 (kon.) | | | PSG – Nice | 2:1 (kon.) |
Žilina – Trenčín | 1:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Dunajská Streda | 0:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Michalovce | 3:1 (kon.) |
Motorlet – Dukla B | 2:2 (kon.) | | | Zbuzany – Povltavská | 3:1 (kon.) | | | Č. Budějovice B – Plzeň B | 0:3 (kon.) |
Králův Dvůr – Domažlice | 0:1 (kon.) | | | Přeštice – Vltavín | 1:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – Admira Praha | 0:2 (kon.) |
Benešov – Přepeře | 1:1 (kon.) | | | Velvary – Ústí n. L. | 5:2 (kon.) | | | Most/Souš – Živanice | 1:1 (kon.) |
Rosice – Zlínsko | 0:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Slovácko B | 0:0 (kon.) | | | Hodonín – Vrchovina | 2:0 (kon.) |
Frýdlant n/O – Hranice | 1:0 (kon.) | | | Blansko – Uničov | 2:1 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín B | 1:1 (kon.) |
Kroměříž – Vel. Meziříčí | 3:1 (kon.) |
Prešov – Myjava | 0:0 (odl.) | | | Pohronie – Slovan Bratislava U21 | 2:2 (kon.) | | | KFC Komárno – Púchov | 1:1 (kon.) |
Považská Bystrica – Rača | 3:3 (kon.) | | | FC Košice – Dubnica | 1:0 (kon.) |
Osijek – Loko Záhřeb | 4:1 (kon.) | | | Dinamo Záhřeb – Slaven Belupo | 4:1 (kon.) |
Zabrze – Zagłębie | 2:3 (kon.) | | | Lech Poznaň – Legia | 0:0 (kon.) | | | Pogoň – Gdańsk | 2:1 (kon.) |
Velké Hamry – Benátky n/J | 0:2 (kon.) |
konec
Dynamo České Budějovice B
0:3
(0:1)
FC Viktoria Plzeň B
Martin Augustin
Branky:
13. Čihák, 46. Kronus (pen.), 58. Kronus
Rozhodčí: Kolátor – Flade, Doubek
Diváci:
Karty: 76. Malecha (CBB) – 81. Gaszczyk (PLB)
Neproměněná penalta:
Dynamo České Budějovice B:
Luksch – Bartizal, Böhm, Bečvář, Šimoník (66. Pineau), Polanský (46. Pravda), Branec, Hák, Malecha (C), Prášek, Penner.
Náhradníci: Polanský – Pineau, Pravda, Dohnal, Kladrubský
Trenér: Dušan Žmolík
FC Viktoria Plzeň B: Mrózek – Vacek, Čihák (C), Fišer, Oravec – Sojka (88. Houdek), Pešek, Gaszczyk (88. Paluska) – Krůta (65. Falout), Kronus (82. Dabani), Pospíšil (82. Planeta).
Náhradníci: Vlček – Falout, Paluska, Houdek, Dabani, Planeta.
Trenér: Josef Parlásek
Náhradníci: Polanský – Pineau, Pravda, Dohnal, Kladrubský
Trenér: Dušan Žmolík
FC Viktoria Plzeň B: Mrózek – Vacek, Čihák (C), Fišer, Oravec – Sojka (88. Houdek), Pešek, Gaszczyk (88. Paluska) – Krůta (65. Falout), Kronus (82. Dabani), Pospíšil (82. Planeta).
Náhradníci: Vlček – Falout, Paluska, Houdek, Dabani, Planeta.
Trenér: Josef Parlásek
Rozhodčí: Kolátor – Flade, Doubek
Diváci:
ze hřiště odchází Pavel Gaszczyk, přichází Jan Paluska,
ze hřiště odchází Alexandr Sojka, přichází Samuel Houdek.
ze hřiště odchází Adam Kronus, přichází Alao Godwin Dabani,
ze hřiště odchází Tadeáš Pospíšil, přichází Šimon Planeta.