Štrasburk – Rennes 1:3 (kon.) | PSG – Nice 2:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:1 (1:0)
OGC Nice
Sobota 01.10.2022, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

Hosté sice ve druhé půli velmi rychle vyrovnali a nerozhodný stav pak dlouho drželi, ovšem nakonec si žádný bod neodváží, neboť sedm minut před koncem základní hrací doby rozhodl o vítězství svého mužstva Mbappé. Nice dnes bojovalo statečně, s PSG sehrálo hodně vyrovnanou partii a nemá se za co stydět.

A to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:55:19)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:9.

90+5

90+4
    Neymar si vynutil faul a tohle už pro jeho tým vypadá slibně.

90+3
    Hosté v závěru kombinují, ale do šance se nedokáží dostat.

90+1
    Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Pablo Sarabia).

90+1
    Nastavují se ještě čtyři minuty.

90
    Vitinha na nic nečekal a odražený míč po zemi odehrál směrem k bráně, mířil ale jen do míst, kde stál připravený Kasper Schmeichel, jenž tak stačil zasáhnout.

89
    Rohový kop pro PSG.

88
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC:
    ze hřiště odchází Renato Sanches, přichází Danilo Pereira.

88
    ze hřiště odchází Lionel Messi, přichází Pablo Sarabia.

87
    Jen co se PSG dostalo zpět do vedení, přichází taktické zdržování. Jeden z hráčů zůstává na trávníku, kde skončil bez cizího zavinění, a na nohy se mu upět nechce.

86
    Domácí drží dál míč na kopačkách, ale nyní už se spíš snaží jej především hlídat.

84
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Andy Delort.
    83. Kylian MBAPPÉ - 2:1

83
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Favorit jde zpátky do vedení, jeho aktivita se mu vyplatila. Mukiele doběhl přihrávku v pokutovém území, křižně za sebe přihrál KYLIANU MBAPPÉMU, jenž rychlou přízemní střelou bez přípravy překonal Schmeichela.