SHC Maloměřice – Lovosice 27:32 (kon.) | Zubří – Královo Pole 34:27 (kon.) | Strakonice – Nové Veselí 18:25 (kon.)
Hranice – Frýdek-M. 20:31 (kon.) | Tatran Prešov – Dukla 32:24 (kon.) | Jičín – Plzeň 19:30 (kon.)
Karviná – Kopřivnice 35:28 (kon.)
HBC JVP Strakonice 1921
18:25 (8:12)
TJ Sokol Nové Veselí
Sobota 01.10.2022, 17:00 • hala Strakonice • Chance Extraliga mužů • 6. kolo

HBC JVC Strakonice 1921 – TJ Sokol Nové Veselí 18:25 (8:12)
    Nejvíce branek: Nový 6, Wildt 3, Kaplan 2 – Tomášek 8, Melichar 4, J. Flajsar 3, . Rozhodčí: Petr Halada – Jan Kosmák. Sedmimetrové hody: 5/0 – 1/0. Vyloučení: 5:7. ČK: Melichar (NVE). Diváci: 328. (18:34:29)

Dnešní zápas je u konce. Strakonice sahaly v druhém poločase po vyrovnání, ani jednou se jim to ale nepovedlo a od 46. minuty náskok Nového Veselí už jen narůstal. Všechny body za dnešní výhru 25:18 tak míří na Vysočinu do Nového Veselí, které se tak dostává v tabulce nad svého dnešního soupeře. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera.

Konec zápasu. (18:25)
    60
    Martin Němec při své premiéře přidává gól střelou v pádu k zemi. (18:25)

60
    Minutu před koncem jde do útoku podpořit Strakonice i brankář. (17:25)

59
    Oddechový čas pro tým TJ Sokol Nové Veselí. (17:25)
    59
    Bartůněk střelou k tyči zřejmě už definitivně rozhoduje o výhře hostů, Strakonice mají už minimum času na vyrovnání. (17:25)

58
    Parolly se snažil protlačit přes domácí obranu, tentokrát to ale nevyšlo. (17:24)
    57
    Náskok Nového Veselí roste, Bartůněk přidává svou první branku v utkání. (17:24)

56
    Domácí brankář tentokrát Tomáškovi nenaletěl a dobře si pohlídal místo u vzdálenější tyči. (17:23)
    55
    Kaplan využil rychlého protiútoku a z malé vzdálenosti si pomohl o zem. (17:23)

54
    Strýček byl při zakončení přidržen a rozhodčí tak přerušuje akci. Veselí dostane druhou šanci. (16:23)
    54
    Jakub Flajsar našel mezeru mezi obránci a bez velké přípravy poslal míč ke vzdálenější tyči. (16:23)

52
    Bičiště při sedmimetrovém hodu mířil k tyči, trefil ale jen pravici brankáře Nového Veselí. (16:22)

52
    Červená karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar). (16:22)
    52
    Bendicsek znovu natáhl ruce vysoko nad všechny a poslal balón pod horní tyč. (16:22)

52
    Dorážku domácích rozhodčí neuznal, Strakonice se totiž při druhé střele dopustily faulu. (16:21)

50
    Bendicsek pálil přímo před brankářem, jenže rána byla příliš prudká a z malé vzdálenosti trefil jen reklamní banner nad brankou. (16:21)