Benátky n/J – Písek 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Klatovy 1:4 (kon.) | Letňany – Mostečtí Lvi 2:0 (kon.)
Hronov – Cheb 1:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kopřivnice 3:5 (kon.)
Znojmo – Nový Jičín 7:1 (kon.) | Žďár n/S – Opava 4:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Havířov 1:3 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Příbram 2:4 (kon.) | Děčín – Chomutov 4:9 (kon.)
Tábor – Řisuty 5:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
HC Klatovy
Sobota 01.10.2022, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • 4. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Zdravím vás u 4. kola druhé hokejové ligy, skupiny západ. Zimní stadion v Ústí nad Labem bude hostit duel domácího Slovanu proti hostům z Klatov. Přeji příjemné hokejové počtení.

Slovan má za sebou tři kola ve kterých bodoval naplno. Ovšem v posledním kole proti Chebu měl hodně namále, když výhru vstřelil až v poslední vteřině zápasu Martin Tůma Je vidět, že druhá liga bude hodně zajímavá.

Klatovy měly na úvod hodně těžký los. V prvním kole se vydaly na led Chomutova, kde padly 6:2. V dalším kole zajížděly na do Benátek nad Jizerou, kde i přes vyrovnané utkání padly 2:1. V posledním utkání přivítaly Řisuty. V tomto utkání Klatovy vyhrály poměrem 6:2! V brance se budou určitě spoléhat na Kristiána Koláře, který ještě v loňské sezóně nastupoval za Tábor.
    Slovan vs. Klatovy

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Cikánek) – Vacík, Drtina (A), Záruba, Trefný (C), Vodička, Klatt, Funk – Rudovský, Roubík, Kordule – Prošek, Costa, Tůma (A) – Kučera, Berčík, Smola – Sýkora, Daniel, Damašek.
    Trenér: Jan Čaloun

SHC Klatovy: K. Kolář (Bočan) – M. Houdek, Vajner, Zich (A), Pánek, Kovařík, D. Houdek – Sedlák, Beníšek, J. Roubal (C), Kvasnička, F. Kolář, Lang, Šeba, Čech, Kosnar, D. Roubal, Matoušek, Ženíšek (A).
    Trenér: Michal Straka

Rozhodčí: Hacaperka – Janíček, Hlinka.

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhrál Slovan. Avšak cestu přes modrou nepřešel.

00:40
    Klatovští se dostali do útočného pásma Slovanu.

01:11
    Hraje se ve třetině hostů. Před brankou byl zcela volný Kale Costa, který měl hodně prostoru k zakončení, ale Kristiána Koláře nevyzrál.

02:10
    Klatovy se řítí do úniku, obrana Slovanu celou akci zastavuje.

03:01
    Jiří Beníšek nyní nahodil puk do útočného pásma. Z jeho spoluhráčů nikdo nedokázal puk dojet včas.

03:45
    Jaroslav Roubík hledal na modré Jiřího Vodičku ten, ale puk nezachytil a ústečtí tak musí začínat od své branky.

04:42
    Radek Prošek dostal krásnou přihrávku na hranu kruhu a trefil hostujícího brankáře do náruče.

05:05
    Offside Klatov.

05:30
    Jiří Drtina nahodil puk do pásma, ale větší šance se domácí nedostali.

06:13
    Richard Záruba nyní nebezpečně nahazoval kotouč před branku. Klatovští stihli tuto hrozbu odvrátit.

06:51

06:59
    David Stahl nyní zabránil jasnému gólu, do prázdné branky Jiří Beníšek.

07:06
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy:
    Sedlák – 2 min., podrážení.

07:20
    Jiří Drtina hned po buly pálil od modré, Krtistián Kolář puk ukryl ve své výstroji.

07:32
    Offside Slovanu.

08:10
    Ústečtí kombinují v útočném pásmu. Střely vyslali Jan Rudosvký a hned po něm Jiří Drtina.

09:00
    Klatovští se osvobozují.

09:08

09:30
    Kale Costa si nyní zkušeně obhodil hráče hostů a poté přihrával před branku na Jakuba Trefného, jehož střelu gólman hostů vyrazil.

10:39
    Zakázané uvolnění hostů.

11:00
    Klatovy začínají od své branky a snaží se něco vymyslet.

11:19
    Zakázané uvolnění domácích.

11:30
    Klatovy se marně snaží dostat přes modrou. Josef Roubal na modré narazil na obranu domácích.

12:20
    Jiří Drtina to zkoušel z dálky, jeho střela minula branku.

13:30
    Klatovy se opět snažily dostat přes modrou. Ústí otáčí hru, ale je také zastaveno.

14:01
    Klatovy se dostaly do nebezpečné šance, avšak branku minuly.

14:59
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Gól z ničeho nic. Martin Sedlák nahrál na MARTINA LANGA, který nic nevymýšlel a tvrdě vystřelil a jeho střela zapadla do rohu domácí branky. Asistence: Zdeněk Sedlák.
    14:59 LANG - 0:1

15:50
    Jakub Trefný střílel od modré, Kolářovi střela vypadla z výstroje, ale dorazit puk do branky nikdo nedokázal.

16:21
    Opět Martin Lang, který se pokoušel překonat Davida Stahla, jehož střela končí pod lapačkou.

16:40
    Klatovy se řítily do přečíslení dva na jednoho, v poslední vteřině si do střely lehnul jeden z domácích.

17:23
    Ústečtí rozjíždí akci, ale zastavuje je offside.

17:33
    Michal Daniel to nyní zkoušel hned za modrou, brankář hostů dobře viděl a nebylo pro něj těžké puk chytit do lapačky.

18:10
    Jiří Drtina čeká za svoji brankou a přemýšlí komu přihrát.

18:26
    Offside domácích.

18:48
    Pavel Kordule dostal krásný pás do úniku, ale nestihl včas zakončit a puk mu sjel z hole.

19:20
    Radek Prošel se doslova probil přes modrou čáru, ale k další akci se již nedostal.

19:55
    Josef Roubal hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů, ale puk proklouzal ven ze třetiny.

20:00

Máme za sebou první třetinu ve které byli úspěšnější hosté z Klatov. Martin Lang vymetl šibenici domácí branky. Nutno dodat, že po celou třetinu měl více ze hry domácí Slovan. Dočkáme se vyrovnání ve druhé třetině?

Další třetina začne přibližně v 16:45.

20:01

20:18
    Hra je přerušena. Puk v ochranné síti.

20:30
    Tyč! Pavel Kordule dostal ideální přihrávku a orazítkoval tyčku hostující klece!

20:48

21:20
    Ústečtí jsou velmi aktivní. Jakub Trefný pálil od modré, jehož střela trefila lapačku Kristiána Koláře.

21:40
    Josef Roubal se sám dostal před domácího Davida Stahla, který ho bezvadně vychytal.

22:25
    Chyba domácí obrany, z této chyby se hned snažili těžit Klatovy.

23:02
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
    Tůma – 2 min., sekání.

23:20
    Domácí vyhazují až za branku hostů.

23:51
    Hosté se nyní usadili v pásmu domácích a Adam Zich vyslal střelu, kterou David Stahl ukryl v lapačce.

24:18
    Dominik Vacík nyní vyhodil puk z pásma a domácí můžou střídat.

24:50
    Ústí opět vyhazuje.

25:02

25:16
    Icing Klatov.

25:22
    Richard Šeba nyní nebezpečně tečoval střelu, brankář David Stahl jí stihl vytěsnit.

25:50
    Ústečtí se nemůžou dostat ze své třetiny, Klatovy velmi dobře brání a napadají.

26:10
    Jak jednoduché to může být. Zdeněk Sedlák nabídl kotouč MARTINU LANGOVI, který udělal rychlou kličku a zakončil za bezmocného brankáře. Asistence: Zdeněk Sedlák, Josef Roubal.
    26:10 LANG - 0:2

27:04
    Klatovy jsou nyní nebezpečné. Střílí prakticky z každé pozice. Ústečtí se nemůžou dostat z pásma.

27:43
    Střela Jiřího Vodičky od modré mířila nad branku.

28:20
    Klatovy opět v akci, ale nic většího vymyslet nedokázaly.

29:16
    Radek Prošek pouze nahodil puk na brankáře hostů a získal aspoň tak výhodu vhazování v útočném pásmu.

29:49
    Jakub Trefný vyslal krásnou střelu na teč, ale Kale Costa jí nedokázal tečovat.

30:04
    Jiří Vodička vyslal střelu od modré na teč, Kristián Kolář tuto střelu v pohodě vyrazil.

31:05
    Michal Houdek vyslal střelu od modré po rychlé kombinaci, ale David Stahl byl připraven a puk ukryl v lapačce.

31:40
    Hraje se ve středním pásmu.

32:10
    Ústečtí opět musí začínat od své branky, Jaroslav Roubík zavezl puk do pásma, kde o něj ústečtí hned přišli.

32:41
    Zakázané uvolnění Ústí.

32:51

33:08
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ústí se dostalo do rychlého protiútoku. Martin Berčík poslal krásnou přihrávku, kterou ze vzduchu sklepl LUKÁŠ KUČERA! Asistence: Martin Berčík, Adam Klatt.
    33:08 KUČERA - 1:2

34:30
    Pavel Kordule hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů marně.

35:20
    Adam Klatt začína od své branky, ale přihrávka na Lukáše Kučera nebyla přesná a je z toho zakázané uvolnění.

35:34
    Berčík – 2 min., sekání.

35:44
    Michal Houdek střílel od modré a Martin Lang se snažil marně dorážet.

36:20
    Hosté kombinují v pásmu a ke střele se dostal Michal Houdek, ale jemu střela hodně nesedla.

36:33
    Opět v akci Michal Houdek jehož střela nelezla lapačku Davida Stahla.

36:45
    Adam Zich střílel od modré, ale jeho střela byla blokována a Ústí se dostalo do útoku v oslabení.

37:34

38:12
    Kvasnička – 2 min., podrážení.

38:12
    Ústí má tak před koncem druhé třetiny ideální možnost vyrovnat.

38:32
    Jakub Trefný je dnes při chutí se střelbou, ale jeho střela mířila nad branku.

39:15
    Radek Prošel hledal ideální střeleckou pozici, ale jeho střela po tečí skončila vysoka nad brankou.

39:21
    Petr Vodička dorážel prakticky do odkryté branky, ale Kristián Kolář se stihl přesunout a střelu vytěsnit.

39:55
    Jiří Drtina střílel od modré, ale jeho opět mířila nad branku.

40:00

Máme za sebou 40 minut hry a stav je 2:1 pro Klatovy. Ve druhé třetině jsme viděli celkem dvě branky, na každé straně jednu. Nejprve ve 27. minutě Martin Lang krásnou kličkou uklidil puk do branky domácích. Ve 34. minutě se do přečíslení dostalo Ústí a Lukáš Kučera ze vzduchu uklidil puk do branky.

Další třetina začne přibližně v 17:38.

40:01

40:01
    Ústí začala krátká početní výhoda, ale tu nevyužili.

40:12

40:47
    Klatovy se hned po skončení trestu dostaly do pásma domácích. Martin Lang předal puk ZDEŇOVI SEDLÁKOVI a ten poslal střelu na domácí branku a David Stahl puk neudržel ve své výstroji. Asistence: Martin Lang, Michal Houdek.
    40:47 SEDLÁK - 1:3

41:50
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

42:19
    Martin Berčík dostal přihrávku od svého spoluhráče, ale i jeho vychytal skvěle chytající Kristián Kolář.

43:05
    Dominik Vacík dostal přihrávka od Jaroslava Roubíka a vystřelil kde před brankou tečoval jeden z domácích mimo tři tyče.

43:45
    Chyba domácí obrany i Davida Stahla. David Stahl vystartoval proti puku, ale DANIEL ČECH byl u puku dříve a obhodil si brankáře domácích a pohodlně zakončil do odkryté klece. Asistence: Jiří Beníšek, Richard Šeba.
    43:45 ČECH - 1:4

44:59
    Jaroslav Roubík zavezl puk do útočného pásma a předal puk Janu Rudosvkému jemuž střela nesedla.

45:50
    Ústí se marně snaží s výsledkem něco udělat, Klatovy nyní velmi dobře brání.

46:30
    Klatovy se snaží rozjet další útočnou akci, ale ústečtí se snaží napadat rozehrávku hostů.

47:14
    Hned po buly Klatovy vystřelily a David Stáhl ukryl puk ve své lapačce.

48:05
    Jiří Vodička nyní skvělé zabránil přečíslení dva na jednoho.

49:00
    Lukáš Kučera se snažil dostat do zakončení,ale pohotová obrana hostů tomu zabránila, posléze hosté vyhodily na zakázané uvolnění.

49:40
    Ústí začíná od své branky, ale má problém se dostat k brance hostů.

50:04
    Lang – 2 min., vysoká hůl.

50:20
    Ústečtí kombinují v útočném pásmu,ale ke střele se nedostali.

50:40

51:20
    Ústí stále kombinuje,ale chybí tomu střelba.

51:40
    Jakub Trefný od modré prověřil pouze betony Kristiána Koláře.

52:04

52:55
    Petr Vodička se nyní snažil probít do útoku,ale byl včas zastaven.

53:46
    Ústí nyní ostřelují branku hostů, ale ani jedna ze střel nekončí v síti. Jan Rudovský mířil pouze do ochranné sítě.

53:55
    Dnešní utkání sleduje 704 diváků.

54:22
    Jan Rudovský nyní přihrál na hůl Jaroslava Roubíka, ale ani jeho střela nebyla úspěšná.

55:00
    Ústí je nyní hodně aktivní, ale nedaří se mu vhodně zakončit.

55:42
    Martin Bercik nyní zblokoval střelu a těžce se zvedá z ledu.

56:15
    Do útoku se nyní dostaly Klatovy a střelou zápěstím to zkusil Michal Houdek.

57:06
    Ne, Ústí dnes není souzeno přidat další gól. Další akce končí po střele Richarda Záruby v náruči brankáře Klatov.

57:20
    Klatovy mají puk na svých hokejkách a nikam se neženou.