Nashville – Tampa 7:1 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 1:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:6 (kon.)
Detroit – Washington 0:2 (kon.) | Edmonton – Calgary 2:1 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:1 (kon.)
Vegas – San Jose 3:7 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Boston – Philadelphia 4:0 (kon.)
Carolina – Florida 4:3 (kon.)
Nashville Predators
7:1 (3:0, 1:0, 3:1)
Tampa Bay Lightning
Sobota 01.10.2022, 00:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

Poslední třetina by se dala dělit na dvě pasáže. V té první šlo o krásné gólové představení, kdy postupně pálili Jeannot, Hagel, Duchene a Sanford. Jenže po sedmi minutách se mužstva uchýlila spíše k nudnému hokeji, který nakonec lehce okořenily strkanice a zbytečné fauly. Konečný výsledek zápasu má hodnotu 7:1, vzhledem k nabité sestavě potvrdil Nashville roli favorita víc než jasně.

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (02:42:21)

Kdo se postavil do brankoviště?
    Juuse Saros (NSH) – 27 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,4 %, odchytal 60:00
    Hugo Alnefelt (TBL) – 21 zákroků, 7 OG, úspěšnost 75 %, odchytal 59:43

Česká a slovenská stopa
    Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

Tři hvězdy utkání

1. Matt Duchene (NSH) 2+3
    2. Tanner Jeannot (NSH) 2+2
    3. Juuse Saros (NSH) 27 zásahů

59:20
    Tolvanen naskočil zpět a hned se pokusil o krádež u modré čáry. Nevyšla mu. Tampa čeká na závěrečný klakson.

58:36
    Ještě třicet sekund se bude hrát v poměru čtyři na čtyři, ale Nashville už chce hlavně utkání dokončit na puku. Pak o něj přece jen přichází a píská se ofsajd Tampy.

57:55
    Aktivita Tomasina v útočném pásmu k ničemu nevedla. Zbývají poslední dvě minuty do konce zápasu, který se poměrně dost protáhnul.

57:20
    Nashville hrál chvíli přesilovku, tu ovšem přerušuje Eeli Tolvanen a jeho hákování.

57:03
    Navštívenku Haydna Fleuryho si schoval Saros, z ničeho nic vzniká před brankou strkanice a dokonce pěstní výměna, do níž se zapojil za domácí stranu Cody Glass.

56:42
    Puk se po dalším nahození odráží mimo hrací plochu. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácího mužstva.

56:29
    Alnefelt si přece jen trochu zvyšuje pošramocené sebevědomí, když lapačkou hezky vychytal Glasse. Moc jiných pozitivních momentů ale ve svém výkonu asi nenajde.

55:48
    Brankář Saros znovu deptá druhou formaci Lightning, která je jednoznačně nejnebezpečnější, a to hlavně zásluhou jediného střelce hostů Hagela. Právě jeho přihrávka dostala do palebné pozice Smithe, který ovšem tvrdě narazil.

55:05
    Do pásma se vrhnul Tomasino, jenže neuposlechl varování kvůli signalizovanému ofsajdu.

54:56
    Juuse Saros si podrží kotouč. Přerušuje se a dojde k zřejmě poslednímu komerčnímu brejku.

54:32
    Day podcenil přihrávku po mantinelu a znovu se dopustil ztráty. Výkon Lightning sráží kromě jiného hlavně nedůslednost při zcela rutinních činnostech.

53:50
    Tlak hostů stále trvá, jenže žádná palba se nekoná a Nashville posléze vyhazuje.

53:20
    Teď už měl Saros všechny smysly nastavené na střelu Simona Ryforse, kterého okradl ve vyložené možnosti. Tampa dnes musí lamentovat nad šerednou koncovkou, to ovšem nic neubírá na kvalitě Sarosova přesunu.

52:53
    Ross Colton ještě zabojoval v rohu a Gemel Smith se dočkal rány z ostrého úhlu. Saros nebyl úplně připravený, puk mu nicméně narazil do dresu a Fin si poradil.

52:21
    Přihrávku nenačasoval dobře Carrier. Z protiakce Bolts ovšem nezaprší. Utkání se více méně dohrává.

51:19
    Pat Maroon pokazil finální přihrávku, když mu ve volném prostoru najížděl Smith. Kdyby se předávka u modré čáry povedla, byla z toho obří šance na korekci stavu.

50:36
    Útok Preds znovu podpořil Adam Wilsby, když se vydal na výlet za branku, ovšem přesný pas nezařídil. Následuje ofsajd hostů a další komerční přerušení.

49:49
    Příliš pozdě provedl obrat v jízdě Dante Fabbro a Saros si musel poradit s atakem Jaydona Dureaua ze strany. Zakončení po ledě skončilo na betonu gólmana.

48:54
    Duchene zůstává při chuti, nyní chystal tutovku pro Granlunda, tomu ovšem scházel půlkrok k tomu, aby prudký pas zpracoval a vypálil.

48:40
    Matt Duchene ukazuje, že puk se zaklesl v ochranné síti. Má pravdu, a tak dojde k přerušení.

48:24
    Na přihrávku si najel Jakov Trenin. Nakonec ovšem vypálil švédský zadák Adam Wilsby. Jeho krajan Alnefelt schoval touš v lapačce.

48:01
    O svůj druhý zápis do statistik se pokoušel Hagel, ale svatyni soupeře tentokrát neohrozil.

47:42
    Za stavu 7:1 končí komerční přestávka. Ve třetí části zápasu jsme viděli už čtyři góly.
    46:33 Zach SANFORD - 7:1

46:33
    Nashville právě vstřelil branku!
    Zdá se, že Hagel svou trefou probudil daleko většího predátora, než si uměl představit. Domácí střelecká listina se znovu rozšiřuje po zásahu ZACHA SANFORDA, který zůstal trestuhodně nepokrytý na středu útočného pásma a zacílil přesně do pravého horního růžku. Na světě je sedmá trefa Predators a schyluje se k vysokému debaklu. Asistence: Jeremy Lauzon a Mark Jankowski.
    45:09 Matt DUCHENE - 6:1

45:09
    Vypadá to na gólové hody v poslední části zápasu. Neuběhla ani minuta a MATT DUCHENE odpovídá na inkasovanou branku svou druhou trefou. Naháněná se spoluhráčem Tannerem Jeannotem tak pokračuje, prvně jmenovaný má v tuto chvíli už pět bodů. Absolutorium zaslouží také Granlund, který nevzdal nerozhodné buly. Forsberg okamžitě přehrál na pravé křídlo, kde už Duchene mířil přesně. Asistence: Filip Forsberg a Mikael Granlund.
    44:11 Brandon HAGEL - 5:1

44:11
    Tampa právě vstřelila branku!
    Přichází poměrně rychlé snížení. Tři hráči zůstali ležet v prostoru těsně před brankářem Juusem Sarosem, čehož dokonale využil BRANDON HAGEL. Poté, co se k němu dostal kotouč, zamířil do levého růžku a nemilosrdně zasáhl svůj cíl. Saros sice zvedal svou pravou ruku, ale už to byla zbytečná snaha o odvrácení pohromy. Nashville přichází o čisté konto. Bez asistence.

43:44
    Přerušení v útočném pásmu Tampy. Následné buly ovšem Lightning nesedlo vůbec, když se kotouč vykutálel až za modrou čáru.
    42:26 Tanner JEANNOT - 5:0

42:26
    Dominance Predators pokračuje, nadále řádí také TANNER JEANNOT, který nyní předvedl naprosto exkluzivní teč. Nahozený kotouč k němu nasměřoval Alexandre Carrier, Jeannot nebyl nikým atakován a z Alnefelta si udělal dobrý den. Jedná se o čtvrtý bod důrazného útočníka v tomto utkání a Tampa nakoupila takzvaného bůra. Asistence: Alexandre Carrier a Matt Duchene.

41:44
    Trest Lightning musí odpykat Gabriel Fortier, který si nešikovně počínal vysokou holí.

41:44
    Zřejmě od Granlundovy hole se dostává kotouč do hlediště. Bude se nicméně opět vylučovat.

41:20
    Zatímco se Colton dobýval marně do pásma, naskočil zpět Jeannot a rovnou se chtěl zapojit do protiakce. Nepodařilo se mu zakončit.

40:27
    Tampa znovu začíná skvěle, Fleury si vyměnil puk s Namestnikovem a pak zvolil Coltona, jehož střela zaduněla do betonu Sarose.

40:01

Závěrečná část zápasu odstartuje přibližně v 02:00.

První polovina druhé třetiny připomínala spíše veřejné bruslení, Predators už se nikam netlačili a Tampě zase schází potřebná ofenzivní kvalita k tomu, aby se mohla ucházet o klíč k brankovišti Juuse Sarose. Nejblíž ke gólu měl Vladislav Namestnikov, ale ve vyložené šanci narazil na beton skvěle chytajícího Fina. Postupně se tempo znovu navyšovalo, a to zejména z domácí strany. Jeannot ještě opřel svou ránu o břevno, jenže už o necelou minutu později navyšoval na 4:0 produktivní Matt Duchene. Vypadá to, že vítěz je jasný, ve zbytku klání se hraje už jen o výši skóre.

40:00

39:52
    Colton už přesně nepřihrál, střela Fleuryho v poslední vteřině troskotá na chráničích Sarose a píská se konec periody.

39:18
    I když se Tanner Jeannot snažil pouze zastat brankáře Sarose, jeho aktivita po přerušení byla opravdu až zbytečně agresivní. Dostává dvě minuty za hrubost a Tampa má možnost udeřit v přesilovce.

39:10
    Trenin se ještě s pomocí Sissonse snažil bojovat o kotouč, ale nepovedlo se a na druhé straně se do solidní příležitosti dostával Gemel Smith. Při snaze o zakončení upadl a nepodařilo se mu dotlačit kotouč do sítě.

38:50
    Od červené čáry nahodil Colton Sissons, nicméně kotouč se v útočném pásmu dlouho neohřeje.
    37:11 Matt DUCHENE - 4:0

37:11
    Nejen Jeannot, ale také MATT DUCHENE prožívá velký večer a přidává třetí bod. Po krátkém přisunutí v podání Jeremyho Lauzona se vynikající střelec s ničím dlouho nerozmýšlel a zamířil ke vzdálenější tyči. I když Alnefelt musel jeho záměr tušit, rána byla velice prudká a přesná, takže švédský muž s maskou neměl nárok a z utkání se pomalu stává domácí exhibice. Asistence: Jeremy Lauzon a Filip Forsberg.

36:48
    Granlund takticky nahrával do ohně, k dobrému odrazu ovšem tentokrát nedochází. Střela v podání Del Gaiza se zasekla o hradbu těl.

36:17
    Střela Jeannota se doslova prošla na břevně. Polovina haly už se radovala, sudí ovšem rozpažuje.

35:55
    Puk se snažil dojet Jakov Trenin a je velmi zklamaný, že sudí odpískali icing. Verdikt nicméně měnit nebudou.

35:34
    Na rozehrávku si troufnul Alnefelt, kotouč nečekaně propadnul přes červenou čáru a Fabbro měl co dělat, aby ho dojel před dotírajícími protihráči.

34:41
    Granlund se vrátil na led, takže Nashville ubránil kratičké oslabení bez jediného problému. Smith následně nerozehrál přesvědčivě a Daye musel betonem krotit Saros.

33:58
    Několik otoček ve vlastní třetině provedl Cody Glass, jako by snad zkoušel nabroušení svých bruslí. Nakonec se přece jen vydal dopředu, ovšem nedokázal se prosadit.

33:32
    Kotouč zalehnul Alexandre Carrier. Dlouho se nepřerušovalo, ale zrovna ve chvíli, kdy k hvizdu došlo, objevila se černá pryž zpět ve hře.

33:02
    Po modré čáře přešlapoval Adam Wilsby, mohl to i zkusit přímou cestou k brance, ale netroufnul si. Preds přesto zůstávají v dobrém tlaku.

32:36
    Granlund vysekl Nicku Perbixovi hůl z rukou, tady nebylo o čem. Pokračuje se v poměru čtyři na čtyři.

32:26
    Střela Matta Ducheneho skončila na betonu Alnefelta, pak to zkoušel z druhé strany také Granlund, ale netrefil se a v souboji zbytečně oplácel.

32:19
    I když se Philippe Myers zlobí, po právu dostává dvě minuty za krosček. Navíc svého protivníka narouboval na mantinel.

31:58
    Obranné povinnosti si na jedničku splnil Jeannot, puk pak dokáže vyvézt Adam Wilsby.

31:33
    Do šance se sice tlačil Maroon, v důležité chvíli však ztratil kontrolu nad pukem a k zakončení vůbec nesáhnul.

30:46
    Ke střele z levého křídla se odhodlal Sean Day, ovšem ani on nemíří tak, jak by potřeboval. Saros zatím čelil 17 střelám, většina z nich ovšem postrádá kvalitu.

30:40
    Prostor před Sarosem si pohlídal Del Gazio. Letící kotouč přizvednul do ochranné sítě, což zároveň znamená začátek komerční přestávky.

29:57
    Granlund odebral kotouč na modré čáře a ihned s ním vyrazil dopředu, tam se ovšem týmu ve žlutých dresech nedaří ideálně.

29:24
    Sanford zadovkou uvolnil Del Gaiza, ten ovšem z mezikruží nedokázal zamířit přesně. Predators se čím dál častěji dostávají k zakončení.

27:59
    Souboj Jeannota se Seanem Dayem nakonec nabídl šanci pro Sissonse, který s podobným scénářem zřejmě nepočítal. Jeho zakončení z dobré pozice mířilo hodně vedle.

27:03
    Přerušuje se minimálně, sledujeme spíše veřejné bruslení a v Bridgestone Areně je tišší atmosféra než v kostele. Nashville už se nemá kam hnát, tedy s výjimkou hráčů, kteří ještě bojují o místo v sestavě pro první ostrý zápas.

26:28
    Hezká výměna mezi Duchenem a Glassem, chybělo jen přesnější zakončení prvně jmenovaného. Toho betonem vychytal Alnefelt.

25:53
    O střelu se zasadil Barre-Boulet, pak si ještě puk našel v rohu a dalším výjezdem zahrozil znovu. Jenže Saros se obejde bez zákroku.

25:16
    Nejnebezpečnější formace dnešního klání opět úřadovala, Jeannot po přisunutí od Sissonse jen těsně minul vzdálenější růžek branky. Lightning se následně zvládají osvobodit.

24:38
    Tampa Bay přece jen zabrala, Hagel už se zase činil u mantinelu, i když nakonec se mu nepodařilo vybojovat kotouč. Přesto značně zlepšený herní projev hostů a Preds mají jisté problémy.

24:08
    Nepíská se ofsajd. Před brankoviště se natlačil Gabriel Fortier, na teč ovšem nedosáhl a hosté musí vyklidit útočné pozice.

23:36
    Přihrávka Colea Smithe šla příliš na paty Fabbra, ještě jeden oblouk v útočném pásmu však učinil Cody Glass a zápěstím prověřil Alnefelta.

23:21
    Ztráty na červené čáře se dopustil hostující Usau a byla z toho palebná pozice pro Carriera, ten však tentokrát Alnefelta neprostřelil.

22:57
    Trochu místa dostal na pravé straně Filip Forsberg a rovnou se připomenul střelou zápěstím, která skončila na výstroji Alnefelta. Ten zůstal v brance i pro další pokračování zápasu.

22:22
    V brankovišti se nedokázal včas zorientovat Simon Ryfors a tlak Tampy z úvodu sezony definitivně končí.

20:54
    Nejlepší přesilovka Lightning v dosavadním průběhu, Fleury nachystal solidní šanci pro Coltona, v pokračujícím tlaku dokázal Saros zastavit střelu Namestnikova z výtečné pozice betonem. Geniální zákrok.

20:21
    Nyní se ke střele odhodlal Ross Colton, ovšem Saros dobře viděl a lapačkou alespoň srazil letící projektil do strany.

20:03
    Tampa stále hraje v přesilové hře, ty se jí ovšem v průběhu úvodní třetiny vůbec nedařily.

20:01

Další část zápasu se rozeběhne asi v 01:08.

První třetinu v dominantním duchu ovládl Nashville, přitom se na výsledek 3:0 nikterak zásadně nenatrápil. Kvalita týmů v dnešním zápase je téměř neporovnatelná, navíc Preds se mohli opřít o velmi dobře sehrané přesilovky a výkon tříbodového Tannera Jeannota. Úvodní gól obstaral právě tento mladík už v šesté minutě, následně se po dalších 66 sekundách prosadil Alexandre Carrier a dosavadní skóre dovršil Colton Sissons nechytatelnou střelou z mezikruží.

20:00

19:28
    Dvě minuty za sekání dostává Adam Wilsby. Z nepochopitelných důvodů je 32 sekund před sirénou nařízena komerční přestávka a ledaři uklízí hrací plochu.

19:10
    Mark Borowiecki měl ještě co říct Patu Maroonovi, krátká bitka nebyla příliš atraktivní, oba muži dostali pětiminutový trest.

18:59
    Maroon se musí zhurta otáčet, protože Trenin ho zblízka napadal.
    18:21 Colton SISSONS - 3:0

18:21
    Znovu se projevuje velký rozdíl ve kvalitě soupisek obou dnešních soupeřů. Zbytečná ztráta Lightning vedla k rychlému výpadu Nashvillu, kdy Tanner Jeannot připravil další gól a zapisuje si už třetí bod v první periodě. Jeho přihrávku bez okolků využil COLTON SISSONS, jehož prudká rána prosvištěla do sítě, aniž by si na ni Alnefelt sáhnul. Je to 3:0. Asistence: Tanner Jeannot.

17:49
    Pas Glasse u modré čáry byl až naivní. Vedl ke skvělému přečíslení, kdy Hagel znovu ujížděl. Bylo to vlastně dva na nikoho, ale Namestnikov po přihrávce do jízdy vůbec netrefil klec.
    16:58 Hagelův únik vypadal zajímavě, jenže střela příliš kvalitní nebyla.

16:58
    Zcela volný Brandon Hagel unikal sám proti Juusemu Sarosovi. Finský gólman si velice dobře poradil se střelou, byť mohla být určitě mnohem lépe umístěná.

16:28
    Z ostrého úhlu zkusil štěstí Duchene, ale úspěšný nebyl. Sissons se vrací na led, takže hosté mohou vyhodit, aniž by se pískalo zakázané uvolnění.

16:02
    První třetina je bohatá na nepovolené zákroky, další přidává Cole Koepke z Tampy, který hákoval.

15:18
    Přihrávka Myerse neměla potřebnou kvalitu a Predators ji znovu odvracejí daleko od své svatyně.

15:01
    Přihrávka rukou zastaví aktivitu Tampy Bay, která je zatím v tomto utkání zcela bezzubá a nic nenasvědčuje tomu, že by se nastavený trend měl měnit.

14:23
    Tvrdý náraz musel vstřebat obránce Bolts Day, Colton Sissons ho narouboval na hrazení, a právě proto odpyká trest.

13:53
    K dalšímu zakončení z dálky se odhodlal Fabbro, zdá se, že puk jde za branku poté, co škrtnul masku Alnefelta.

13:25
    Sanford se tlačí na zadní mantinel, když předtím zneškodnil další atak hostů. Ti mají zatím velké problémy s přechodem modré čáry.

11:50
    Cole na poslední chvíli odstavil Forsberga, ten už vyhlížel dorážku do zcela opuštěné klece, když Alnefelt znovu vyrazil kotouč jen do vzduchu.

11:26
    Odražený kotouč po zásahu Smithe si ukořistil Duchene, který hraje vynikající první třetinu, tentokrát sem mu ovšem bodovat nepodaří.

10:54
    Návrat vyloučeného Del Gaiza, Tampa si příliš příležitostí nevypracovala ani v početní převaze.

10:29
    Hosté měli problém s přechodem dopředu a Nashville dokonce zahrozil. Od modré vypálil Fabbro a na pozoru se znovu musel mít Hugo Alnefelt.

09:50
    Trpělivá kombinace Bolts zatím ke střele nevede, nakonec se přece jen odhodlal Myers, ale pálil dost vedle. Po Hagelově nepřesné přihrávce pak domácí vyhodí.

08:54
    Před brankou klidil prostor příliš agresivně Marc Del Gaizo, dostává dvě minuty za krosček.
    07:00 Alexandre CARRIER - 2:0

07:00
    Druhá přesilovka, druhá trefa. ALEXANDRE CARRIER využil hustého provozu před Hugem Alnefeltem, nahodil směrem na branku Bolts a se štěstím propasíroval kotouč do sítě. I když Alnefelt dokázal střelu zpomalit, touš se pomalu došoural za brankovou čáru. To není ideální začátek tohoto přípravného klání pro poslední finalisty NHL. Asistence: Matt Duchene a Tanner Jeannot.

06:33
    Za hru vysokou holí je vyloučen Haydn Fleury, což znamená další problém pro Lightning.

05:54
    Rychlá kombinace v přesilové hře a domácí se dostávají do vedení. Kotouč na druhou stranu hrací plochy přehrál Matt Duchene, Forsberg prakticky z první pokračoval a TANNER JEANNOT už měl jednoduchou pozici před prázdnou klecí. Využitá početní převaha znamená úvodní gól zápasu. Tampa zatím nepůsobí nejživějším dojmem. Asistence: Filip Forsberg a Matt Duchene.

05:35
    Trest za příliš mnoho hráčů na hřišti musí odpykat Patrick Maroon.

05:10
    Glass porazil na buly Ryforse, rychle se přesunul dopředu a ze slotu vyslal zajímavou navštívenku, kterou Alnefelt dokázal nakonec pokrýt.

05:08
    Tentokrát se puk ocitl na střídačce Predators.

04:43
    Poměrně dost přerušení zatím provází tento zápas. Další nahození skončilo mezi diváky a čeká nás buly v neutrální zóně.

04:10
    Nebezpečnou střelu obstaral Trenin, Alnefelt ovšem dokázal vyrazit touš nad sebe a pak ho ještě zachytil lapačkou. Bude se znovu vhazovat po jeho boku.

03:56
    Dobrý pohyb Smithe, útočník z hostujícího tábora se vecpal do mezikruží a vystřelil. Také Saros předvádí jistý vstupní zákrok, když udržel puk v lapačce.

03:19
    Až nyní přichází střela z velmi ostrého úhlu. Mikael Granlund odzkoušel pozornost dalšího Seveřana v brance Tampy, Alnefelt zapojil vyrážečku a poradil si.

02:42
    Dlouhá přihrávka Jankowského se přikutálela až k Alnefeltovi, který rozehrál. Ani jeden z brankářů ještě nemusel zasahovat.

02:18
    Po nepřesné předávce se do protiútoku pustil Tomasino, nepovedlo se mu ovšem vystřelit. Dochází k dalšímu přerušení.

01:56
    Hůl ztratil Lauzon, což vedlo ke střele Perbixe, která ovšem neskončila mezi třemi tyčemi po zásahu blokujícího hráče.

01:49
    Wilsby a Glass tlačili soupeře na mantinel, dojde i prvnímu přerušení, protože puk už nebyl hratelný.

01:21
    Lightning se sice podařilo dostat kotouč dopředu, ale Cole Smith rychle otočil hru a snaží se vymyslet něco konstruktivního.

00:56
    Za klecí Lightning se o puk ucházel Trenin, ale po dlouhém boji musel svou snahu vzdát a Predators protočí svůj útok.

00:27
    Forsberg přihrál bekhendem k modré čáře, kde postával Matt Duchene. Dává kotouč za branku.

00:01

Nashville Predators: Saros (Cooley) – Lauzon, Fabbro, Borowiecki, Carrier, Del Gaizo, Wilsby – Forsberg, Granlund, Duchene – Trenin, Sissons, Jeannot – C. Smith, Glass, Tolvanen – Sanford, Jankowski, Tomasino
    Trenér: John Hynes

Tampa Bay Lightning: Alnefelt (Elliott) – Fleury, Myers, Cole, Perbix, Day, Feist – Koepke, Namestnikov, Colton – Hagel, G. Smith, Maroon – Fortier, Ryfors, Barre-Boulet – MacArthur, Usau, Dureau
    Trenér: Jon Cooper.

Hezký den u utkání z přípravy na nadcházející ročník NHL. V sobotním zápase se od 00:00 utkají celky Nashville Predators a Tampa Bay Lightning.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 6. Jeannot (Forsberg, Duchene), 7. Carrier (Duchene, Jeannot), 19. Sissons (Jeannot), 38. Duchene (Lauzon, Forsberg), 43. Jeannot (Carrier, Duchene), 46. Duchene (Forsberg, Granlund), 47. Sanford (Lauzon, Jankowski) – 45. Hagel

Trenér: Jon Cooper