Královo Pole – SHC Maloměřice 28:27 (kon.) | Plzeň – Tatran Prešov 37:34 (kon.) | Dukla – Strakonice 35:24 (kon.)
Lovosice – Karviná 30:22 (kon.) | Frýdek-M. – Zubří 26:24 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 27:21 (kon.)
Nové Veselí – Hranice 32:24 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
27:21 (12:12)
O2xyworld HBC Jičín
Středa 05.10.2022, 18:00 • ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice • Chance Extraliga mužů • 7. kolo

KH ISMM Kopřivnice – O2XYWORLD HBC Jičín 27:21 (12:12)
    Nejvíce branek: Musálek 6, J. Ježek 6, Zima 4 – J. Dolejší 4/1, Hlípala 3, J. Drbohlav 3. Rozhodčí: Pavel Pluhař – Tomáš Suchánek. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 5:4. (19:37:20)

Utkání právě skončilo. I druhý poločas začal vyrovnaně a týmy se dlouho přetahovaly o vedení. Rozhodující moment přišel až mezi 50. a 52. minutou, kdy Kopřivnice herně dominovala na hřišti a postupně navýšila svůj náskok až na rozdíl šesti branek. Jičín na to už nedokázal reagovat a částečně jen stahoval náskok domácích. Dva body za výhru 27:21 tak dnes zůstanou v Kopřivnici. To je ode mne vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

Konec zápasu. (27:21)
    60
    Deset vteřin před koncem se dostali domácí sami ve dvou před branku a Musálek dokázal prostřelit skákajícího brankáře hostů. (27:21)
    60
    Kovařík na začátku poslední minuty utkání upravuje stav na rozdíl pěti branek. (26:21)

59
    Bukovského rána končí po teči vysoko nad brankou. (26:20)

59
    Aleš Dolejší znovu dostal šanci na sedmimetrový hod, tentokrát ale trefil pouze domácího brankáře do hlavy. (26:20)

59
    Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík). (26:20)
    58
    Polcar na brankovišti přehodil obloukem brankáře Jičína a navýšil tak náskok Kopřivnice. (26:20)
    57
    Zima střílí z malé vzdálenosti gól, Kopřivnice opět vede o pět gólů (25:20)
    56
    Výměna brankářů domácím nevyšla, Aleš Dolejší překonal Žingora střelou k zemi. (24:20)
    55
    Kopřivnice může být opět o něco klidnější, ze sedmi metrů se Musálek trefil do levé části branky. (24:19)

55
    Vyloučení pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jakub Kastner). (23:19)

54
    Oddechový čas pro tým KH ISMM Kopřivnice. (23:19)
    54
    Kastner se prosadil o zem a šance Jičína v tomto zápasu opět rostou. (23:19)

53
    Pšenica vytáhl další skvělý zákrok, v situaci 1 na 1 dokázal zasáhnout pravou nohou. (23:18)
    52
    Jiří Drbohlav z protiútoku našel volné místo mezi brankářem a tyčí a snižuje na rozdíl pěti branek. (23:18)

52
    Oddechový čas pro tým O2XYWORLD HBC Jičín. (23:17)
    52
    A Další gól Ježka, tentokrát měl spoustu prostoru před brankou a zakončoval z malé vzdálenosti. Zápas se pomalu ale jistě překlápí na stranu Kopřivnice. (23:17)