NY Rangers – Boston 4:5 (kon.) | Washington – Detroit 4:2 (kon.) | Winnipeg – Calgary 5:0 (kon.)
Colorado – Dallas 2:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:4 (kon.)
Vancouver Canucks
5:4 (1:0, 1:2, 3:2)
Edmonton Oilers
Čtvrtek 06.10.2022, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Příprava NHL

Vancouver Canucks vyhrává v tomto dramatickém zápase těsně 5:4. Sledovali jsme zajímavý hokej, který musel fanoušky bavit. Do tohoto klání nezasáhl český ani slovenský hráč. Edmonton se pokoušel vyrovnat, ale nepomohla mu ani hra bez brankáře. (06:47:37)

59:50
    Oddechový čas pro tým Edmonton Oilers.

59:30
    Martin výborně dokázal zastavit šanci soupeře.

59:15
    Hosté hrají v šesti, bez brankáře.

58:40
    Hostující celek se pokouší usadit se v útočném pásmu, ale nedaří se mu to.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:56
    Po ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu, což vyhovuje především domácím.

57:13
    Skinner si vybruslil před svou branku a rychle rozehrál na obránce.

57:00
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí Canucks stále vedou těsně o jednu branku.

56:17
    Komerční přestávka.

55:50
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, konec třetí třetiny se nezadržitelně blíží.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí Canucks mají těsné vedení.

54:44
    Canucks rozehrávají od své branky, následně musel brankář Oilers zasahovat.

54:21
    Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

50:47
    Nyní sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Viděli jsme už devět branek a polovina třetí třetiny ještě zbývá.
    49:45 Elias PETTERSSON - 5:4

49:45
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Krásná přesilovková kombinace a domácí celek se dostává do vedení, po rychlé akci se ránou z první do protipohybu brankáře prosazuje ELIAS PETTERSSON. Asistence: Quinn Hughes a Andrej Kuzmenko.

49:31
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
    Zach Hyman – 2 min., nedovolené bránění.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 18. Hoglander (Ekman-Larsson, Garland), 36. Pearsson (Hughes, Horvath), 42. Garland, 44. Pettersson (Horvat.), 50. Pettersson (Hughes, Kuzmenko) – 28. McDavid (Hurse), 35. Hyman (Niemelainen), 43. Hamblin (McDavid, Demers), 47. Nugent-Hopkins (Murray)

Vancouver Canucks: Martin – Hughes, Schenn, Ekman-Larsson, Burroughs, Myers – Podkolzin, Pettersson, Kuzmenko – Pearson, Horvat, Garland – Jushua, Dries, Hoglander – Dickinson, Aman, Lazar
    Edmonton Oilers: Skinner (Pickard) – Nurse, Ceci, Broberg, Murray, Niemalainen, Demers, Samurukov – Holloway, McDavid, Hyman – Hamblin, Nugent-Hopkins, Puljujärvi – Janmark, McLeod, Ryan – Hamblin, Malone, Virtanen