Polsko U16 – Havířov 2:5 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 4:2 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
HCM Warriors Brno
Pátek 07.10.2022, 18:45 • Zimní stadion Na Lapači • Liga dorostu • 7. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (20:40:57)
   
  58:39
  Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno:
  Řežucha – 2 min., podrážení.
   
  56:34
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
  Stodůlka – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.
   
  55:44
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Přichází blesková odpověď. Brankář hostů ležel a neměl příliš dobrý výhled, čehož využil TOBIÁŠ OSTRČIL k tomu, aby skóroval do zcela odkryté horní části branky. Asistence: Filip Kovář, Adam Kotrla.
   
  54:07
  Warriors Brno právě vstřelili branku!
  Kontaktní branka Warriors přichází ve vlastním oslabení. Všechno na levém křídle rozjel Tomáš Hubáček, který ale se svým zakončením mezi betony neuspěl. Mezitím už se ale k brankovišti dostal i JAN BÍLÝ, který nakonec kotouč po ledě za brankovou čáru procpal. Asistence: Tomáš Hubáček.
   
  52:31
  Drábek zakončoval v pádu. Hostující brankář proti jeho pokus musel zakročit, navíc je to ale faul v řadách Warriors a na trestnou lavici putuje za podrážení Drasal.
   
  47:56
  Vsetínští málem doplatili na chybu v útočném pásmu. Po ní totiž následovalo přečíslení Warriors tři na jednoho. Jako první střílel Mráz, k odraženému kotoči se dostal Kadaňka, a nakonec mohl do prázdné brány pálit Mátl. Poslední pokus byl nejnebezpečnější, ale domácí brankář se stačil přemístit.
   
  46:42
  Ostrčil útočí na hattrick. Ocitl se v individuální šanci, ale z těsné blízkosti hostujícího gólmana nepřekonal. Získal tak alespoň útočné pásmo a po vyhraném vhazováním jsou v něm Valaši velmi aktivní.
   
  43:25
  Warriors Brno právě vstřelili branku!
  TOMÁŠ JAN MRÁZ to vzal v přesilovce na sebe. Po pravém křídle obešel bránící čtveřici Vsetína a z bezprostřední blízkosti brankoviště nejprve zakončil mezi betony. Tato střela nebyla úspěšná, ale hostující forvard se dostal i k dorážce, kdy se mu povedlo přehodit pravý beton Cegliňského. Asistence: Matěj Drasal.
   
  42:49
  Vsetínští začínají oslabení útočným výpadem, při kterém ohrozili soupeřovu branku.
   
  42:34
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
  Kytka – 2 min., nedovolené bránění.
   
  41:13
  Třetí třetina začíná zostra. Nejprve se do individuální šance dostal hostující Kos, následovalo přečíslení domácí dvojice Bartoněk – Drábek. Ani jedna akce se nevyvedla, a tak to Bartoněk zkusil ještě jednou sám. Po jeho střelu zůstal kotouč v rohu kluziště, kde si jej našel Stodůlka a byla to až jeho střela, kterou má Hanzlík pod kontrolou.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:54
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
  Kytka – 2 min., hrubost.

  Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno:
  Mráz – 2 min., hrubost.
   
  37:26
  Kovář zkusil pohledné zakončení, ale trefil jen brankáře Hanzlíka.
   
  37:26
  Kovář uháněl sám na bránu a byl faulován. Uvidíme trestné střílení.
   
  37:11
  Warriors jsou i nadále aktivní, jejich hru ovšem opticky pomalu dorovnávají Valaši, kteří se jim vyrovnají v napadání.
   
  36:43
  Žižka se snaží odčinit své vyloučení a objevil se najednou před vsetínským brankářem zcela sám. Jeho individuální zakončení skončila na pravém betonu.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 15. Miklas (Kytka), 15. Ostrčil, 32. Kytka (Hladoník, Miklas), 56. Ostrčil (Kovář, Kotrla) – 44. Mráz (Drasal), 55. Bílý (Hubáček)


  VHK ROBE Vsetín: Cegliňski (Kroupa) – Kučný, Kotrla, Zeťák, Sadílek, Stodůlka, Herman – Hladoník, Kytka, Žárský, Kovář, Matějová, Palan, Drábek, Ostrčil, Miklas, Bartoněk, Běťák.
  Trenér: Jiří Weintritt

  HCM Warriors Brno: Hanzlík (Kaděra) – Fencl, Kadaňka, Hubáček, Žižka, Pavliš, Lička, Kos – Mátl, Bílý, Řežucha, Čada, Štohl, Janák, Mráz, Drasal, Kelbl, Baláž.
  Trenér: Jiří Janák

  Rozhodčí: Václav Šutara — Přemysl Bartek, Adam Onderka
  www.ibrshop.com