Hvězda Praha – Plzeň 3:7 (kon.) | Kladno – Sparta 7:2 (kon.) | Přerov – Kometa Brno 1:4 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 3:2 (2:0 po s.n.) | Chomutov – Slavia 1:3 (kon.) | Pardubice – Jihlava 7:2 (kon.)
HK MD Šumperk – Zlín 2:3 (kon.) | Tábor – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Poruba – Třinec 3:2 (po pr.)
HC Litvínov – K. Vary 2:9 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:10 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 2:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:2 (4:0, 1:2, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 08.10.2022, 13:00 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Ve třetí třetině už koncentrovaný domácí tým Jihlavě nic nedovolil a naopak ještě sám dvakrát udeřil. K jednoznačnému výsledku 7:2 výrazně pomohla hlavně první třetina, kterou Dynamo ovládlo 4:0. (15:17:39)

59:46
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Fiala – 2 min., napadení.

59:16
    Teď se ale do útoku na závěr přesunula i Jihlava a Tuláček musel přiklaponout beton k tyči.

58:56
    Dynamo stále nemá dost a atakuje bránu hostů.

56:34
    Veselský si vzal až příliš velké sousto a na obranu svými kličkami nepochodil.

55:52
    A další série soubojů u mantinelu, opět pro Dynamo.

55:02
    O puk se bojovalo v pardubickém pásmu, nakonec si jej uzmul Kučera, který donutil Uhrina zasáhnout.

53:25
    Dynamo právě vstřelilo branku! Hostující brankář zaváhal s rozehrávkou a bek mu odjel na druhou stranu, čehož využil Pilař, který přihrál na najíždějícího si TADEÁŠE PRAŽANA, který už měl jednoduchou pozici a uklidil puk do brány – 7:2! Asistence: Vít Pilař

52:49
    Další icing domácích.

51:35
    Domácí dvojice ujížděla proti obránci, střela se ale nakonec otřela o obráncovu hůl.

51:08
    Úlehla se nenechal obhodit Veselským a Dynamo je rychle zpět u puku.

49:23
    Krčál se snažil před bránou srazit puk ze vzduchu, úspěšný nebyl.

47:48
    Chlubna čekal se střelou až do poslední chvíle, Tuláček ale prostor mezi betony nenechal.

46:42
    Domácí hrají v plném počtu.

45:53
    Kučera dobruslil puk a šetří cenný čas.

45:24
    Váňa byl na pravém kruhu, střela se mu příliš nepovedla.

44:42
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Pilař – 2 min., podrážení.

43:39
    Nosek ještě hledal Habermanna, kterého dvakrát Tuláček vychytal.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 6. Lempach, 9. Krčál (Bartoň), 17. Turena (Kučera), 20. Bartoň (Turena), 37. Švec (Krčál, Pilař), 43. Krčál (Lempach), 54. Pražan (Pilař) – 24. Chlubna (Vildomec, Habermann), 26. Tomica (Nosek)

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Antoš) – Kaštanek, Křečan, Úlehla, Švec, Vápeník, Oliva, Novosad – Pražan, Krčál, Korec, Bartoň, Drahoš, Pilař, Vítek, Lempach (A), Kučera, Turena.
    Trenér: Michal Mikeska

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Uhrin) – Tomica, Löffler, Pražák, Vildomec, Jungwirth (A), Ošmera (C) – Chvátal, Fink, Veselský, Habermann (A), Macek, Chlubna, Váňa, Nosek, Fiala.
    Trenér: Jakub Venc

Rozhodčí: Mareš – Figer, Serbus